Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Minik Abajurlar

Minik Abajurlar yemek masalarını süslyecek yeni trend aksesuarlar olarak görev yapmaktadır. Kullanıldığı sofralar içerinde farklı renkleri ve modernlikleri ile küçük abajur örnekleri şık bir görünümü yakalıyor.

Minik Abajur Modelleri

Minik Abajur Modelleri

Abajurlar oldukça ufak ve lüks görünümlere sahip özel günlerin vazgeçilmez öğeleri olacaktır. Romantik ortamların içerisinde nostaljik havayı geçirmek isteyenler yine evlerinde minik abajur modellerine yer verebilirler.

Küçük Abajur

Küçük Abajur

2010 yılı yeni trend abajur modelleri içerisinde yer alan minik abajur objeleri büyük ilgi çekmektedir. Farklı ışıklandırma seçenekleri arasında yer alana abajur sistemleri mumlar ile desteklenerek başka bir bakış açısı yakalanabilir. Minik abajur fiyatları ise 50 – 300 TL arasınde değişiyor.

progressive.ua
the-event.com.ua/
別れさせ屋 大阪 1or0.info/

0 Yorum : 07.1.13

Jupiter Aydınlatma

Jupiter Aydınlatma 2010 yılında yeni trend modelleri ile evlerde şıkır şıkır bir aydınlatma sisteminde çığır açmıştır. Jupiter markası 1000 kadar ürün grupları çeşitliliği ile ergonomik seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Jupiter Aydınlatma Armatürleri

Jupiter Aydınlatma Armatürleri

Modern aydınlatma ürünleri kalite ve güvencesiyle birlikte jupiter farkı ile evlerinize geliyor.

Jupiter Ev Aydınlatma

Jupiter Ev Aydınlatma

Jupiter, aydınlatma sektöründe ofis, mağaza, bahçe ve ev aydınlatma ürünleri ile 2010 moda aydınlatma seçeneklerini sunmuştur. Bu yıl daha çok sarkıt aydınlatmalar üzerinde yoğunlaşılmış ve ürünlerden alüminyum zerafetinden yararlanılmıştır.

Jupiter Mutfak Aydınlatma

Jupiter Mutfak Aydınlatma

Jupiter tezga üstü aydınlarma ile mutfaklarda şerit, spot led armatürleri ile evinize farklı bir bakış açısını getiriyor.

0 Yorum : 06.19.13

Güneş Enerji Sistemli Modern Açık Alan Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Modern Açık Alan Mobilya çevre dostu fikirlere hizmet eden etkin bir koleksiyon içerisinde yer almaktadır. Güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirerek her açık alan üzerinde rahatlıkla faydalanabileceğiniz bilgisayar, cep telefonu, laptop v.b. gibi cihazlarını şarj edebileceğiniz muhteşem bir ürün olarak karşımıza çıkmatadır.

Led Işıklı Bahçe Mobilya

Led Işıklı Bahçe Mobilya

Mobilya tasarımcılarının şık görünümlü bu açık alan mobilyasına entegre ettikleri güneş enerjisi sistemi ile 12 saat boyunca dilediğinizce notebook ve diğer elektrikli cihazlarınızı çalıştırma olanağını sağlıyor. Güneş enerji açık alan mobilyası ayrıca içerisinde bulundurduğu USB çıkışları ile pratik çözümleri size en iyi şekilde sunmaktadır.

Güneş Enerjisi İle Çalışan Usb Çıkışlı Laptop Masası

Güneş Enerjisi İle Çalışan Usb Çıkışlı Laptop Masası

Geceleri içerisindeki led aydınlatma sistemi ile dekorasyon adına yine açık alanlarda bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda en etkin bir objeyi canlandırmak sizlere büyük keyif verecektir. Harika bir görünüme sahip işlevsel güneş emerjili mobilya ürünü farklı objelerinm tek bir noktada birleştiği çok amaçlı kullanıma elverişli son teknoloji yapılarını içerisinde bulunduran tasarım harikası bir icat olmayı başarmıştır.

0 Yorum : 06.10.13

Ahşap Gece Lambası

Ahşap Gece Lambası yatak odalarında kullanılabilecek zarif ve sade görünümlü bir aydınlatma tasarımıdır.

Ahşap Gece Lambası

Ahşap Gece Lambası

İstenilen derecede çevirilebilen gece lambası orta kısımındaki lamba sayesinde gecelerinizi aydınlatıyor. Ufak görünümü ile dekorasyona elverişli bir gece lambası modeli olarak görülmektedir.

0 Yorum : 06.6.13

Şıkır Şıkır Avize Dünyası

Şıkır Şıkır Avize Dünyası …

Şevval Avize
Şevval Avize

Evlerimizin olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de şüphesiz ki avizelerdir. Işık biz insanlar için çok değerlidir. Yalnız ışık deyip geçmeyin. Onu sunacağınız metaryel de özellikle ev dekorasyonunda çok önemli bir yere sahip. Yeni nesil avize ve aydınlatma ürünleri görülmeye değer nitelikte. Evlerimizi aydınlatmak için bu sayfadaki avize önerilerine bakmadan geçmeyin. Avize dünyası içerisinde şıkır şıkır, göz alıcı, son derece orjinal ve özgün avizeler istiyorsanız işte seçenekler :

Pablo Avize
Pablo Avize

Alçin Avize
Alçin Avize

Mutfaklar için ayrı, yatak odaları ve salonlar için apayrı düşünülmüş ve tasarlanmış bu aydınlatma ürünlerini ve daha fazlasını Demo Light Center’da bulabilirsiniz. Daha pek çok çeşit ve seçenek var. Ben buraya yalnızca birkaçını koyabildim. Hepsi birbirinden güzel, ışıl ışıl avize dünyası… Sizde zevkinize göre bir avize veya abajuru mutlaka bulabilirsiniz.

Amanda Avize
Amanda Avize

Latina Avize
Latina Avize

Barbara Avize
Barbara Avize

Leonardo Avize
Leonardo Avize

Maldiv Avize
Maldiv Avize

Cosmos Avize
Cosmos Avize

Dünya Avize
Dünya Avize

Marta Avize
Marta Avize

0 Yorum : 06.2.13

Aydınlatma Dünyası Halkalı Lamba

Aydınlatma Dünyası Halkalı Lamba tasarımın büyüsüne dolanmış bu muazzam şaşırtıcı dizayn temasında şenlenmiştir. Tavandan boylu boyunca aşağıya dönen halaların iç içe geçtiği bir çemberin merkezinden tutturulmuş özel ışık saçan ampüller ile aydınlatma dünyası giredek renkleniyor.

Halkalı Aydınlatma Armütörü

Halkalı Aydınlatma Armütörü

Aydınlama şekillerinin farklı boyular kazanarak dekorasyon içerisinde yer alması farklı bir kombinasyonu oluşturuyor. Ahşap halkalardan yapılmış çemberler zerafet içeren bir kıvılcım veren lamba sadece tavan armatürü olarak değil benzersiz bir yapının modern platform çerçevesinde yer almasına imkan sağlıyor.

Çember Halkalı Lamba Tasarımı

Çember Halkalı Lamba Tasarımı

Aydınlatma Dünyasındaki bu şık halkalı lambalar için kurulmuş özel düzenek alüminyum malzemesinden yapılmış montaj parçaları ile hafif ve zarif görünümü ile aynı zamanda şık bir minimalist çizgiyi taşıyor.

0 Yorum : 05.23.13

Yemek Odası Aydınlatma

Yemek Odası Aydınlatma sistemleri sayesinde özenle düzenlediğiniz odanıza ağırlayacağınız misafirlerinizle birlikte keyifli bir akşam yemeğini  aydınlatma armatürlerin farklı tasarımları ile loş ışıklar altında bulunmak farklı bir haz verecektir.

Yemek Odası Aydınlatma

Yemek Odası Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri imalatı yapan firmalar yemek odaları için geliştirdikleri özel teknolojik ürünler ile farklı tasarım ve modelleri ile müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Ev içerisinde her kısımda farklı aydınlatma odası aydınlatma modelleri olması gereklidir.

Koçtaş Aydınlatma

Koçtaş Aydınlatma

Yemek odası aydınlatma sistemi güzelliğini öne çıkarmak için dengeli ışıkları ile farklı bir bakış açısını getirmektedir. Koçtaş ev aydınlatma sistemleri modelleri dekorasyon için gerekli bütün hususları taşımaktadır.

0 Yorum : 05.22.13

Dekoratif Abajurlar

Dekoratif Abajurlar …

Boncuklu Estetik Abajur

Boncuklu Estetik Abajur

Abajur evlerimizde kullandığımız hem dekoratif ve estetik dekorasyon ürünü, hem de loş bir ortama gereksinim duyduğumuz kitap okuma ve romantik saatlerimiz için kullandığımız bir aydınlatma ürünüdür. Şık ve estetik bir abajuru güzel bir mağazadan alabileceğimiz gibi evdeki artık malzemeleri değerlendirerek, kişisel zevkimize göre kendimiz de abajur yapabiliriz. Dilerseniz boncuklu, tüylü, düğmeli objelerle süslenmiş bir abajur; dilerseniz çiçekli, kelebekli, boyalı bir abajur edinmeniz mümkün.

El Yapımı Boncuklu Abajur

El Yapımı Boncuklu Abajur

Lale Abajur

Lale Abajur

Renkli Prizma Abajur

Renkli Prizma Abajur

Farklı Dizayn Abajurlar

Farklı Dizayn Abajurlar

Abajurda Bayan Ayağı

Abajurda Bayan Ayağı

Deri Abajur

Deri Abajur

Dekoratif Abajur Modeli

Dekoratif Abajur Modeli

Düğmeli Abajur

Düğmeli Abajur

Cam Boyalı Abajur

Cam Boyalı Abajur

0 Yorum : 05.19.13

Rengarenk Led Işıklı Bardak Altlığı

Rengarenk Led Işıklı Bardak Altlığı yeni trend uygulamar içerisinde yer alıyor. Ev içerisinde yemek masaları, mutfak masaları üzerine şık bir kombinasyon oluşturmak adına güzel bir buluş olarak görülebilir. Su bardakları , içki bardakları ve kadehlerin altında birleşen yeni ilginç bir proje oluşturularak sistemin farklı renkleri ile modern ışığı yansıtan bardak altlıkları şık bir görünmü etrafa saçmaktadır.

LED Işıklı Bardak Altlığı

LED Işıklı Bardak Altlığı

Gelişen teknolojinin mobilya dekorasyon alanında kendini göstemesiyle birlikte bu tarz estetik koleksiyonlar dekoru tamamlamak adına size güzel bir fikir olarak baz alınabilecek düzeydedir. Özellikle iş yemeklerinde sofranızı LED ışıklı rengarenk bardak altlığı ile donatmanız ortama ayrı bir hava katmakla beraber iş görüşmenizde farklı görüş ve fikirleri açığa çıkarmada etken bir rol oynayabilir.

Renkli Bardak Altlık Modelleri

Renkli Bardak Altlık Modelleri

Renkli Işıklı LED bardak altlıkları şarj edilerek kullanılıyor ve şarj süresi ortalama olarak 12 saattir. Misafirlerinize farklı bir atmosfer yaşatmak için mükemmel bir fikir olarak kırmızı, yeşil, mavi gibi can alıcı renkler ile donatılmış estetik bir ürün olarak kendini gösteriyor.

0 Yorum : 05.13.13

Koçtaş Avize ve Sarkıtlar

2013 Koçtaş Avize ve Sarkıtlar modern çizgileri ve dekorasyon uyumu çerçevesinde uyumlu modelleri ile her evin ışığını farklı bir platform içerisinde yansıtma olanağı veriyor.

2013 Trend Koçtaş Avizeler

2013 Trend Koçtaş Avizeler

Koçtaş mağazalarında ve resmi internet sitesi www.koctas.com.tr üzerinden koçtaş avize ile sartık modelleri fiyatlarını inceleyebilir hoşunuza giden avize modelleri desenlerini yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Koçtaş Avize ve Sarkıt Çeşitleri

Koçtaş Avize ve Sarkıt Çeşitleri

Koçtaş birbirinden şık trend avizleri ve sartık çeşitleri dekorununuzu tavan aydınlatma konsepti içerisinde eşsiz bir yapı çerçevesinde etrafa saçabilecek en iyi örneklere ev sahipliği yapmaktadır.

Koçtaş Modern Sartık Modelleri

Koçtaş Modern Sartık Modelleri

2013 Yılı Koçtaş aydınlatma ürünleri salonlarda, yatak ve oturma odası gibi evinizin her köşesinde cesurca sergileyebileceğiniz avize ve sarkıt temaları ile dekoratif bir ahenk oluşturmanızda size büyük kolaylıklar sağlıyor.

Koçtaş Şık Avize Modelleri

Koçtaş Şık Avize Modelleri

Sizde evimi çok seviyorum sloganı altında KOÇTAŞ avize modelleri ve sartık çeşitleri için sitemizdeki en şık ve estetik tasarımlarına bakabilirsiniz. Koçtaş mağazalarından daha fazla avize ve sarkıt modellerini için aşağıdaki link’i tıklayınız.

2013 Koçtaş Avize ve Sarkıtlar

0 Yorum : 05.6.13

Sonraki sayfa »