Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Dış Mekan Kanepe Çeşitleri

Tekli Bahçe Koltuğu

Tekli Bahçe Koltuğu

Dış mekan bahçe tasarımında seçtiğiniz koltuk ve kanepe modelleri çok önemlidir. Havuz başında tekli şık ve rahat bir koltukta kitap okumanın keyfi ayrı bir lezzettir. Yukarıdaki bahçe koltuğu  çiçek desenli yüksek sırt bölümüyle rahat bir oturum sağlarken, şık görüntüsüyle dış mekanlara ayrı bir dekoratif hava verir.

Patricia Urquiola Desing

Patricia Urquiola Desing

Çift Taraflı Bahçe Koltuğu

Çift Taraflı Bahçe Koltuğu

Dış Mekan Kanepe Seti

Dış Mekan Kanepe Seti

Dış mekan kanepe setini ayrılabilir koltuk parçalarıyla terasınızda dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Bu kanepe Takımını bazen tekli, bazen üçlü, bazen de köşe takımı olarak kullanmanız mümkün. Üstelik de son derece havalı ve şık bir takım. Renginin koyu olması da açık havaya maruz kalan takım için ideal bir seçim…

Kanepe Seti

Kanepe Seti

İtalyan Bahçe Tasarımı

İtalyan Bahçe Tasarımı

pillsbank.net/
kokun.net
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.10.13

Hamak Modelleri ve Fiyatları

Yaz günlerinin tadını hamak modelleri üzerinde çıkartıp keyifli ve rahat vakitleri hamak üzerinde geçireceksiniz.

Hamak Modelleri

Hamak Modelleri

Hamak modelleri ve fiyatları için sizlere fikir vermek amacıyla bazı portatif hamak modellerini sunmak istiyoruz.

Portatif  Hamak

Portatif Hamak

Sıcakların başladığı zamanlarda bahçelere, balkonlara ve teraslara dökülenler şezlongları, salıncakları ve hamaklarını alıp yazın yorucu atmosfer ortamından uzaklaşıyor.

İp Hamak

İp Hamak

Hamak  bahçe ve balkonların olmazsa olmaz bir aksesuarı olarak görülebilir. Hamak yapımı üzerinde yoğunlaşan tasarımcıların yeni trend hamak modelleri ile daha keyifli ve uzun zamanlar geçirmenizi amaçlayarak modern hamakları dizayn etmektedir.

Bahçe Hamak

Bahçe Hamak

Bahçenizin gölgesinde yada balkonunuzda hamak üzerinde sallanarak rüyalara dalmak ayrı bir zevk olsa gerek.

Bebek Hamak

Bebek Hamak

Konforu en üst düzeyde yaşamak için hamak modelleri ve fiyatları üzerinde iyi bir araştırma yapmalısınız.

0 Yorum : 06.21.13

Rota Bahçe Kanepeleri

Halat Örgülü Kanepe

Halat Örgülü Kanepe

Tasarımcı Francesco Rota tarafından tasarlanmış yine tasarımcının ismiyle piyasaya sunulan bahçe mobilyalarıdır. Minderler ve yastıklar dış kullanım için uygun olarak yapılmıştır. Terry polyester kumaşlar UV ışınlarına ve diğer atmosferik ajanlara karşı yüksek bir dirençte imal edilmiştir. Koltuk döşemesi doğrudan yapı üzerine el dokuma ve su geçirmez profil Aquatech halat örgü ile kaplıdır. Bu ürünün bahçe, teras ve yazlıklar için çok şık olduğunu düşünüyorum.

Rota Bahçe Kanepesi

Rota Bahçe Kanepesi

El Dokuma Kanepe

El Dokuma Kanepe

0 Yorum : 06.20.13

Tek Kişilik Bahçe Koltukları

Tek Kişilik Bahçe Koltukları …

Yumurta Salıncak

Yumurta Salıncak

Bahçe tasarımında tek kişilik ürünlerden biri de sallanan sanalyeler, salıncaklar, koltuklar… Deniz kıyısında ya da havuz başında şöyle rahat bir koltuğa oturup denizin, kumun, güneşin tadını çıkarmak başka keyiflidir herhalde değil mi ? Özellikle şu yumurta salıncak ve yumurta koltuk herkesin hoşuna gidebilecek dekoratif bir bahçe ürünü. Eminim bunlar çocuklarında çok hoşuna gidecek. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde bu ürünleri görmek bana kışa girmeden yazı özletti. ;)

Yumurta Sandalye

Yumurta Sandalye

Chesapeake Sandalye

Chesapeake Sandalye

Sallanan Bahçe Sandalyesi

Sallanan Bahçe Sandalyesi

Osmanlı Bahçe Sandalyesi

Osmanlı Bahçe Sandalyesi

Bahçe Minderleri

Bahçe Minderleri

0 Yorum : 06.10.13

Balkon Salıncakları

Balkon Salıncakları yazın yaklaşması ile birlikte balkonlar üzerinde en çok ihtiyaç duyacağınız bir ürün olacaktır.

Balkon Salıncak

Balkon Salıncak

Yaz günlerinde sıcaklık had seviyede olacağı için gölge bir balkon altında salıncakta sallanmak hem yorgunluğunuzu alacak hemde dinlenmenizde fayda sağlıyacaktır. Büyük balkonlar ve teraslar içerisinde tercih edebileceğiniz salıncaklar bahçeler içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Balkon ve Bahçe Salıncakları Modelleri

Balkon ve Bahçe Salıncakları Modelleri

Balkon salıncak modelleri kullanıcakları alanlara göre seçilmelidir ve bu ortamlar için gerekli olan malzemelerden yapılmış olduğuna dikkat edilmelidir. Açık alanlar için ahşap yerine alüminyum ve plastik balkon salıncakları tercih edilmelidir. Modern ve klasik balkon salıncakları olarak 2 grup içerisinde ayırmak mümkündür. Balkon salıncakları seçiminde balkon büyüklüğü baz alınarak renk uyumu çerçevesinde bütünlük sağlıyacak modellere yer verilmelidir.

0 Yorum : 06.6.13

Şık Bahçe Barbekü Tasarım

Şık Bahçe Barbekü Tasarım yeni dizayn şekline artı olarak eklenen fonksiyonel özellikleri geneleksel barbekülerin dışına çıkılarank farklı teknoloji kullanılmış barbekü modeli ile mangal keyfiniz apyrı bir zevke dönüşebilir. Bahçelerde ve açık teras, balkon ve piknik alanlarına kolayca taşınabilir portatif yapıda gayet hoş bir görünme sahip bahçe barbeküsü kalın çelik malzemesi kullnılarak üretildiği için sağlamlık bakımından çok kaliteli bir yapıdadır. Özel tasarımı barbekünün rüzgara karşı koyabilmesini ve etklenmemesi için gerekli açıların ölçülüp biçilerek üzerinde oluşturulduğu en son hali ile sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Modern Bahçe Barbekü Stil Şömine

Modern Bahçe Barbekü Stil Şömine

0 Yorum : 06.3.13

İkea Bahçe Mobilyaları

İkea Bahçe Mobilyaları 2010 yılı yazında yine farklı modelleri ile farklılık yaratmaya devam etmektedir.

2010 İkea Bahçe Mobilyaları

2010 İkea Bahçe Mobilyaları

İkea bahçe mobilyaları içerisinde yer alan masa, sandalye, bank, tabure, sehpa, şezlong, hamak v.b. bahçe mobilyası koleksiyonları ile bunun yanında bahçe aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan mumluklar, bitki ve çiçekler için askılı saksı, bahçelerde kullanacağınız el arabaları ve bahçe içerisinde ihtiyaç duyulabilecek bütün bahçe aksesuarları vardır. 2010 İkea bahçe mobilyaları kataloğu içersindeki bütün koleksiyonlar yeni trend modelleri ile göz kamaştırıyor.

0 Yorum : 06.3.13

Bahçe Şemsiyeleri

Bahçe Şemsiyeleri, plajda kullanan şemsiyelere göre daha sağlam ve ağır olduklarından dolayı genellikle bahçe ile park gibi mekanlarda seçilmektedir.

Bahçe Şemsiye Modelleri

Bahçe Şemsiye Modelleri

Bahçe şemsiyeleri gerek ev gerekse balkon gibi kişisel kullanım alanlarının dışında cafelerde, otellerde v.b. bir çok geniş alanda tercih edilebilir. Yazın sıcaklığı başınıza vurmasın ve güneş ışınlarından korunmak için bahçe şemsiyesi modelleri ile bahçenizde uzun vakitler geçirebilirsiniz. Bahçe dekoru için modern bahçe şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Günümüzde farklı alternatifleri ile yağmurdan güneş ışınlarından deforme olmayan bahçe şemsiyeleri bulunmaktadır.

Bahçe Şemsiye Modelleri ve Fiyatları markalara ile kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

0 Yorum : 05.21.13

Yeni Nesil Puf Modelleri

Yeni Nesil Puf Modelleri daha farklı dizayn şekillerinin konforlu bir platform üzerinde uygulandığı üretimlerde sıra dışı puflar ortaya çıkıyor. Puf çeşitleri geniş bir kullanım alanları ile keyif verici bir mobilya ürünüdür. Şimdilerde yeniden fenomen haline gelen puflar gerek evlerinizde gerekse dış mekanlarda sıkça gördüğümüz bir üründür. Puf modellerinin tercih edilme sebepleri arasında üzerine oturduğunuzda rahatlatıcı ve ferahlatıcı havasıyla vücuduzu kaplayarak içerisinde konforlu bir hale bürünmesin de katkı sağlıyor.  Şimdilerde yeni trend mekanların modası haline gelmiş puf modelleri her şekilde imal edilebilmektedir.

Puf Koltuk Minder Modelleri

Puf Koltuk Minder Modelleri

Puf minderlerin içerisine köpük malzemesi doldurulduğu için üstüne oturulan vücudun şeklini kavrayarak rahat ettiriyor. Evler içerisinde puf modelleri üzerinde televizyon karşısında uzun saatlerce film seyretmek ya da playstation gibi oyunları oynarken puf üzerinde daha rahat hareket edebilmenize olanak vardır. Cafe   için yeni gözde puf modelleri mekanlardaki atmosferi daha farklı bir yapıya dönüştürebiliyor. Kendiniz için pufları düşünüyorsanız bahçelerinizde, balkon ve teraslar içerisinde yine puf modelleri tercih edilebilir.

0 Yorum : 05.7.13

Teras ve Yazlık Tasarımları

Bu yıl yaz bitti.
Ben sanırım hala yaz mevsimindeyim.
Şu güzelliklere bir bakın..
Ne kadar rahatlatıcı ve dinlendirici atmosferleri var.

Terasta Yaz Keyfi

Terasta Yaz Keyfi

Yazlık evlerinizi, teras veya evinizin bahçesini dekore etmek aslında çok önemli bir iş. Bazı yazlık evleri görüyorum.
Bu yazlık evleri öyle karmaşık döşüyorlar ki,rahatlamak yerine strese giriyoruz.
Halbuki yazlık evler, teras, bahçe dinlenmek için kullandığımız yerlerdir..
Bu yüzden de oldukça sade şık ve soft renklerle dizayn edilmiş olmaları gerekir.
Tıpkı buradaki bahçe dekorasyonlarında olduğu gibi.

Yazlık eviniz,terasınız veya bahçeniz olmayabilir.
Ama bu da sorun değil,çünkü balkonunuz için çok şık tasarımlar mevcut..

Dinlendirici Bahçe Tasarımı

Dinlendirici Bahçe Tasarımı

Havuzbaşı Sefası

Havuzbaşı Sefası

Şayet yazlığınız, terasınız ya da bahçeniz yoksa evinizin balkonunu da şık bir tasarımla dizayn edip yazın tadını, sevdiklerinizle balkonunuzda da çıkarabilirsiniz.

Fas Usulü Bahce Tasarımı

Fas Usulü Bahce Tasarımı

Terasta Mavi Şıklığı

Terasta Mavi Şıklığı

Yaz Teras Dizaynı

Yaz Teras Dizaynı

0 Yorum : 03.31.13

Sonraki sayfa »