Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Küçük Banyolar

Küçük Banyo Modelleri farklı dekorasyon önerilerine ev sahipliği yapan küvet ve duş kombinesinden oluşturulmuş ufak banyolardır.

Dar Banyo

Dar Banyo

Bu tarz banyoların temizliği çok kolay olduğu gibi ev içerisinde yaşam faaliyetlerinizde sizin için en ideal banyo olanağını sunmaktadır.

Ufak Banyo

Ufak Banyo

Duvara ve yere gömme olarak düşünülen küvet sayesinde banyo içerisinde küçük alandan tasarruf sağlanmıştır.

Küçük Banyo

Küçük Banyo

Banyo duvarına yapıştırılmış ayna ve raflar yine alandan kazandırılarak ufak banyo içerisinde geniş yer bulmanıza olanak vermiştir.

Mini Banyo

Mini Banyo

optnow.com.ua/
ils-3pl.com.ua/
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.12.13

Minimalist Küçük Banyo Tasarım

 Minimalist Banyo Renkli Cam Masa Modelleri koleksiyonları küçül banyolar için her biri ayrı bir renk cümbüşü ile sizlerin hayal dünyanızı canlandırıyor. Geleceğin yeni nesil çizgisi üzerinde ince detayları ile yer alan renkli cam masalar modaya en uygun bir biçimde şekillendirilmiştir.

Kırmızı Renkli Banyo Cam Masası

Kırmızı Renkli Banyo Cam Masası

Bilindiği üzeri milenyum yılından itibaren cam masalara olan yoğun ilgi bu temalar üzerinde yoğunlaşıp en modern en şık görünümleri ile banyo üzerinde farklı bir boyutu ortaya döken tasarımcılar özenle süsledikleri renkli cam masa modelleri zengin görünümleri ile ev dekorasyonuna ferahlık kazandıraktır. Rengaren cam masa modelleri her biri ayrı cazibesi ile ahenk içerisinde olup seçim yapmanızda sizleri bir hayli zorlayacak gibi görünüyor.

Renkli Cam Masa Ufak Banyo Tasarım

Renkli Cam Masa Ufak Banyo Tasarım

Farklı kombinasyolar üzerine yorumlanmış renkli cam masa çeşitleri ilgililerin bir hayli hoşuna gidecek düzeydedir. Tasarım harikası bu cam masa modelleri mutfaklarda, salonlarda, oturma odalarında hatta bahçelerde sizin zevkinize göre konumlandıracağınız mekanlara ayrı bir hava katacağı şüphesiz göz ardı edilemez. Ufak banyo tasarım trendi içerisinde coşkusunu taşıyan özel minimalist aynası öle göz kamaştıran özel bir ürün grubu içerisinde yer alıyor.

вложение денег в золото www.profvest.com
forex club profvest.com
создание пассивного дохода profvest.com

0 Yorum : 06.24.13

Siyah Banyo Tasarımı

Siyah Banyo Tasarımı stemik markasının modern banyo koleksiyonları içerisinde yer alan minimalist mobilyaların en güzel örneğidir.

Siyah Banyo Dekorasyonu

Siyah Banyo Dekorasyonu

Bu koleksiyonda ilgi çekici kısımlar siyah hatlar üzerinden yola çıkılarak cam aynaları ile tamamlanmıştır.

Sade Banyo Tasarımı

Sade Banyo Tasarımı

Parlak siyah kapılar tamamıyla gerçek bir sanat eserini alüminyum çerçeve içerisinden vurgulamaktadır.

Dekoratif Banyo

Dekoratif Banyo

Düz ve saf hatları siyah renklerin harika görünümü ile banyo fikirleri içerisinde size farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Banyo Modeli

Banyo Modeli

Zarif mobilya parçalarının farklı detaylar ile aynalar üzerinden yansıtıldığı bir dekor unsuru siyah banyo tasarımı üzerinde bulunmaktadır.

0 Yorum : 06.23.13

Dekoratif Banyo Duvarları

Dekoratif Banyo Duvarları modelleri süslenmiş duvar fayansların farklı ışıltısını yansıtan yeni trend lavabo sistemleri ile modern bir banyo dekorasyonu ortaya çıkarılmıştır.

Modern Banyo Duvarı

Modern Banyo Duvarı

Banyonun en üst düzeydeki estetik yapısı ile banyolara heyecan ve serinlik getiriyor. Banyoların düzenini değiştirmek ve yeni banyo tasarımı yapanlar için güzel örnek seçenek teşgil edecek 2 farklı banyo duvar modelleri ile sizlere fikir vermek istiyoruz.

Dekoratif Banyo

Dekoratif Banyo

Dinamik ve çağdaş banyo trendleri için özel olarak tasarlanan banyo modellerini inceleyebilir daha sonrasında kendi banyonuz için karar verebilirsiniz.

0 Yorum : 06.20.13

Minimalist Banyolar

Minimalist Banyolar ..

Modern Pembe Banyo Dizaynı
Modern Pembe Banyo Dizaynı

Banyolara bir de bu açıdan bakın derim ben. Modern, estetik, minimalist tarzda dizayn edilmiş bu banyolarda insan banyodan başka herşeyi yapabilir. :) Üstteki pembe-siyah lavabolu banyo tam bana göre. Ama fiyatları tabiiki çok uçuk. Yine de meraklıları ve bütçesi bu banyolara uygun olanlar mutlaka vardır.

Minimalist Banyo Tasarımı
Minimalist Banyo Tasarımı
Beyaz Sade Bir Banyo
Beyaz Sade Bir Banyo
Banyoda Zerafet
Banyoda Zerafet
Modern Banyolar
Modern Banyolar

0 Yorum : 06.19.13

Şömineli Banyo Küvet Örnekleri

Modern Şömine Temalı Banyo Fikirleri

Modern Şömine Temalı Banyo Fikirleri

Şömineli Banyo Küvet Örnekleri evet yalnış duymadınız sizler için araştırıp bulduğumuz banyo tasarımları şömineler ile birlikte aynı konseptte sunulmuş muhteşem bir atmosferi yaşamanızı sağlıyor.

Küvet Yanı Başınızda Şömine

Küvet Yanı Başınızda Şömine

Özellikle kış aylarında sıcak bir küvet keyfini rahatlatıcı bir etki bıraktırmak adına dinlendirici etkisinin mekanalarda bırakacağı rahat ve huzur dolu yaşam alanları ile yaşam stilinize olumlu yönleri ile baş döndürecek tarzdadır.

Şık Küvet ile Modern Şömine Bir Arada

Şık Küvet ile Modern Şömine Bir Arada

Bir şöminenin banyo ile aynı platform içerisinde olması elbet herkesin aklına gelebilecek bir fikir olmayabilir, ancak deneyimli tasarımcıların uyguladıkları son teknoloji iç ve dış mimari tasarımların çığır açtığı bu gibi örneklerde dekorasyonun ne denli hızla büyüyüp geliştiğini fark edebiliyorsunuz.

Şömineli Banyo Tasarımı

Şömineli Banyo Tasarımı

Şöminenin kattığı sıcaklık ve romantik ortamın küvet içerisindeki temizlik iç güdüsünün sizi başka yerlere alıp getirmesi kadar huzurlu ferahlatan birşey bulamayacaksınız. Hepsi birbirinden modern ve şık şömineli banyo küvet fikirleri yaşam alanlarındaki anlayışı farklı bir seviyeye taşıyor.

0 Yorum : 06.18.13

Aşk ve Sevgi Dolu Banyo Fikirleri

Aşk ve Sevgi Dolu Banyo Fikirleri sevgililer günü dışında yeni evli çiftlerin özellikle ilgi ve beğenisini toplayacak 2013 trend banyo dekorasyon örneklerini kapsıyor.

Romantik Banyo Dizayd Fikiri

Romantik Banyo Dizayd Fikiri

Romantizmin doruklarına çıkaran banyo dekoru estetik dizayn temaları ile birlikte içerisinde cezbedici renk cümbüşlerinin farklı özel noktalarda kullanılarak banyonun modernliğini üst düzeye taşıyor.

Ultra Lüks 2013 Model Banyo Tasarım

Ultra Lüks 2013 Model Banyo Tasarım

Banyo içerisinde alışılmışım dışına çıkılarak sevgilinizle özel bir gün geçirmek adına fantastik atmosferleri yakılan mumlar ve belli ölçüde serpilen gül yaprakları ile mükemmel dekor fikirleri resimlerde belirgin bir şekilde görebilirsiniz.

Mum Işıkları Gül Yaprakları ile Süslü Banyo Küveti

Mum Işıkları Gül Yaprakları ile Süslü Banyo Küveti

2013 Yılında banyo içerisinde kullanılan dekor anlayışları farklı bir yol izlemekle beraber en ilginç fikirlerin romantik duygular çağrıştırması dekorasyon çizgisinde önemli bir etken olarak göze çarpıyor.

Kalpli Banyo Küvet Modeli

Kalpli Banyo Küvet Modeli

Özellikle banyo modelleri dekorunda bayanların farklı bir bakış açısı vardır. Bunun için bayanların gözüne hitap edebilecek daha sade, çekici, modern banyo içerisinde romantizm ile birlikte ferah bir ortam yaşatmak bayanların sevgisini kazanmaya yeterli olacaktır.

0 Yorum : 06.14.13

Mozaik Banyo Dekorasyonu

Mozaik Banyo Dekorasyonu duvar tasarımlarındaki dekoratif çinicilik ile dizilmiş taşları desenleri ve yazıları ile mozaik dizayn elde edilmiştir.

Mozaik Banyo

Mozaik Banyo

Mimarlık projesi içerisinde 2010 dekorasyon banyo örnekleri içerisinde yerini alan mozaik banyo beyaz mozaik karolar ile oluşturulmuş çatlak duvarlar basit bir model gibi sanatsal eserler ile donatılmıştır.

Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Banyo tasarımı içerisinde farklı akseusuar ve objeler ile birbiriyle ahenk içerisinde oluşturulmuş enerjik bir görünüm vardır.

Banyo Tasarımı

Banyo Tasarımı

0 Yorum : 06.14.13

Banyolara Renkli Dokunuş

Banyolarda Şıklık

Banyolarda Şıklık

Banyolar artık eskisi gibi sadece banyo yapıp kapalı kapılar ardına saklayacağımız yerler değil. Artık banyolarda kendine has dekore olanaklarıyla daha bir güzelleşiyor, yenileniyor. Banyolara eklenen küçük kanepe , tabure gibi eşyalar, banyoları yeni çağın içinde bir yaşam alanı konumuna getiriyor. Banyolar genellikle metropollerde yaşayan insanların  streslerini atabilecekleri spa köşeleri, kokulu mumlarla, tütsülerle bezenmiş rahatlatıcı alanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Banyoda Mavi

Banyoda Mavi

Farklı ve yenilenmiş banyo dekorasyonlarıyla sizde kendinizi yenilenmiş ve tazelenmiş hissedebilirsiniz. Bunun için öyle büyük masraflar yapmanıza da gerek yok. Renkli mumlarla, istediğiniz renkte ve desende seçeceğiniz banyo paspaslarıyla, doğru yerleştirilmiş spot ışıklarıyla, şık vazolara konan yapay çiçeklerle, değişik aynalarla bu mümkün…

Bakımlı Banyolar

Bakımlı Banyolar

Banyoda Kırmızı Dekor

Banyoda Kırmızı Dekor

Banyolara Pembe Dokunuş

Banyolara Pembe Dokunuş

Banyoda Sadelik

Banyoda Sadelik

Banyodaki Şıklık

Banyodaki Şıklık

Estetik Banyo

Estetik Banyo

0 Yorum : 06.4.13

Banyo Desenli Cam Lavabo

Yaratıcı Banyo içerisinde Desenli Cam Lavabo Dizayn teması şık ve dekoratif banyo dekorasyonları içerisinde uygun görebileceğiniz yeni nesil bir ürün olma özelliğini taşıyor. Beyaz yuvarlak cam lavabo estetik tasarım çizgileri ile içerisindeki desenli cam motiflerinin farklı bir ambians konseptlerini bir arada taşıyor.

Cam Deseneli Banyo Lavabo

Cam Deseneli Banyo Lavabo

Lüks banyo modelleri içerisindeki dekorasyon seviyesini bir üst seviyelere taşımak adına yer vereceğiniz cam banyo lavabo özel çizgisi ile dark yaratıyor. Banyo tasarım fikirleri içerisinde ayrı bir kategoride sergilenebilecek düzeyde gayet sade ve trend şeklin açıklayıcı bir ifade ile muhteşem pırıltısını taşıyor.

0 Yorum : 06.4.13

Sonraki sayfa »