Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları her ihtiyaç ve zevke uygun olarak uygun koşullarda müşteri menuniyeti ön planda tutularak sergilenmektedir.

Bellona Modern Halı

Bellona Modern Halı

Bellona halı çeşitleri sayesinde modern ve klasik arzularına göre özel desenler ev dekorasyonu ile yerden yükselen bir enerji odanın ritmini tutuyor.

Bellona Halı Modelleri

Bellona Halı Modelleri

Tasarımdaki özgünlük Bellona halı koleksiyonu içerisinde genişletilerek modern ve şık tarza ulaştırılıyor.

Bellona Halı Çeşitleri

Bellona Halı Çeşitleri

Yeni trend halı modelleri Bellona 2010 ürün grupları içerisinde yer almaktadır.

Bellona Halı

Bellona Halı

Modanın akımını yakından takip etmek için Bellon halı modelleri üzerinden yola çıkabilirsiniz.

Bellona Klasik Halı

Bellona Klasik Halı

Klasik halı tarzı ile modern halı tarzının birlikte harmanlandığı ortamda bulunmaktadır.

Bellona Genç Çocuk Odası Halıları

Bellona Genç Çocuk Odası Halıları

Bellona her eve uygun halı modelleri ile ihtiyaçların en üst düzeyde karşılandığı bir firma olarak kendini belirgin bir şekilde gösteriyor.

Bellona Banyo Halı

Bellona Banyo Halı

Bellona halı modelleri ve fiyatları sayesinde her daim size uygun koşulları sağlıyarak yanınızda olmayı hedeflemiştir.

www.oculusclinic.com
expresslock.com.ua/
np.com.ua

0 Yorum : 07.13.13

Ahşap Oval Tasarım Harikası Sandalye

Ahşap Oval Tasarım Harikası Sandalye yapısal bütünlüğü çerçevesinde ataletini korumayı başarmış benzersiz bir mobilya parçası içerisinde yeni zelanda şirketi tarafından ortaya konulmuştıur. Oval hatların üzerindeki eşsiz çizgiler ile dekoratif görünümlü sandalye doğal yapısından eser vermeden modernliği temsil etmektedir.

Rengarenk Oval Sandalye Trendleri

Rengarenk Oval Sandalye Trendleri

Ev dekoru içerisnde farklı bir ahenk sergileyecek ahşap oval tasarım harikası sandalye gerek sitli gerekse üzerindeki desenleri ile bambaşka bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Sandalye  yumuşak olmamasına rağmen oval hattın vücut hatları ile orantılı olarak ince detaylarla tasarlanmış olması sizi rahat ettirmeye yetecektir.

www.optnow.com.ua/
ils-3pl.com.ua
np.com.ua/

0 Yorum : 07.12.13

Halatlar ile Duvar Askılıkları

Halatlar ile Duvar Askılıkları minimalist havluluk tasarımı japonların her zaman en kolay ve işlevsel fikirlerin ortaya koyulduğu dizayn temaları lanse edilmektedir.

ipli Duvar Askılık Sistemleri

ipli Duvar Askılık Sistemleri

Duvarın belli noktalarında özel çiviler yerleştirilerek üzerlerine renkli ipler veya halatların gerilmesi ile ince görünümlü dekoratif duvar havluluk modelleri meydana gelmektedir. İhtiyaçların gidirilmesi adına saf minimalizm yapıda evlerdeki dekorasyonun en uç yapılara indirgenmesini düşünen kişilerin tercih edebileceği ilginç tasarım ürünüdür.

Dekoratif Duvar Askılık

Dekoratif Duvar Askılık

Askılık sistemleri yeni nesil temalarda farklı boyuklar kazanarak ayrı bir modun esintisinde daha çok geliştirilerek en iyi hizmeti en şık ve modern şekilde dizayn etme başarısını göstermeye çalışmaktadır. Hayatımızın farklı noktalarında farklı yapılara ev sahipliği yapmak bulunmaktayız.

Halatlı Duvar Havluluk

Halatlı Duvar Havluluk

Teknolojinin çığır açtığı çağımızda mobilya dekorasyon ürünlerindeki tasarım harikalar göz dolduruyor. Fonksiyonel yapıların şık ve zarif dekoru yansıtarak işlerimizi kolaylaştırması en büyük avantaj olarak yer alıyor.

optnow.com.ua
ils-3pl.com.ua
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.12.13

Ultra Modern Bilardo Masası

Ultra Modern Bilardo Masası şık ve zarif hatların parlak dokuları ile özdeşleştirilen bu platform üzerinde bilardo oynamak elbetki farklı haz duygularını size yaşatacaktır.

Parlak Lake Ultra Moder Bilardo Masa

Parlak Lake Ultra Moder Bilardo Masa

Modern teknolojinin mobilya dekorasyon alalında yine büyük etken olduğu düşünülürse uzman tasarımcıların kullandığı çeşitli malzemeler ile parlak fikirlerin bir arada toplanarak dizayn edilen ultra lüks modern bilardo masası göz alıcı yapısıyla adeta bilardo hayranlarını büyülüyor. Dışı farklı renk parlak lake kaplı alt yapısında ise farklı dokumalar ile bütünleşmiş mükemmel bir görünüme sahip bilardo masası olarak mekanlarınızın dekorasyon seviyesini en üste taşıyacaktır.

Mat Siyah Lake Bilardo Masası

Mat Siyah Lake Bilardo Masası

Ultra modern bilardo masası farklı modellere nazaran en iyi kalite ve yapıya sahip olduğu için şüphesiz fiyatı bir hayli yüksek olacağı gözlerden kaçmamalıdır. Tabi ki böyle bir bilardo masasını kim evine ya da farklı mekanlara almak ister o da ayrı bir merak konusu taşıyor.

optnow.com.ua/
ils-3pl.com.ua
np.com.ua/

0 Yorum : 07.11.13

Lüks Metal Yatak

Lüks Metal Yatak başlığı estetik tasarım şekilleri ile örtüşen mükemmel şıklıkta bir yatak başlığı olma özelliğini gösteriyor.

Lüks Metal Yatak

Lüks Metal Yatak

Bir mobilya ürününü zengin görünmesi için yapılandırılabilecek bütün işlemeleri üzerinde bulunduran metal başlıklı lüks yatak zarif yapısı ile dikkat çekiyor.

Modern Metal Yatak Başlığı

Modern Metal Yatak Başlığı

Gümüş bir yaprak görüntüsü işlemesi kazandırılmış metal yatak özgün teması ile dekorasyon adına yatak odasında istediğiniz herşeyi size kazandırabilecek bir tutum içerisindedir.

optnow.com.ua
www.klats.kiev.ua/
np.com.ua

0 Yorum : 07.11.13

Dekoratif Ayna Modelleri

Ev Dekorasyonu içerisinde büyük bir önem ve yer tutan dekoratif ayna modelleri günümüzde yeni stil görünümleri ile daha farklı bir yapıda bulunmaktadır.

Dekorasyon Ayna

Dekorasyon Ayna

Ayna modelleri içerisindeki ortak özellike dekorasyon anlayışı içerisinde bir odak noktası belirlenip bu doğrultuda yansımalar ile elde edilen eşsiz parlaklık dekoratif aynalar ile daha üst düzeye taşınmaktadır.

Dekoratif Ayna

Dekoratif Ayna

Ev içerisinde kullanacağınız aynalar geniş bir ürün grubu içerisinde yer almaktadır.

Ayna Modelleri

Ayna Modelleri

Farklı malzemeler kullanılarak altın, gümüş, ahşap, metal, ferforje gibi işlemelerin çerçeve olarak kullanıldığı ayna modelleri evinize uygun olarak belirleyebilisiniz.

Modern Ayna

Modern Ayna

Dekoratif aynaların en çok tercih edildiği yerler ise yatak odaları, salon, mutfak, banyo ve tuvalettir.

Yuvarlak Ayna

Yuvarlak Ayna

Aynalar ihtiyaç olmaktan ziyade artık duvarlarda modern görünüm için kullanılmaktadır.

pillsbank.net/
kokun.net/
np.com.ua/

0 Yorum : 07.10.13

Deco Halı Modelleri ve Fiyatları

Deco Halı Modelleri ve Fiyatları sizlere geniş ürün yelpazezi içerisinde büyük seçenekler sunmaktadır.

Deco Mutfak Halı Modelleri

Deco Mutfak Halı Modelleri

Deco halı 2010 yeni trendleri ile en gözde tasarım modelleri ile desen çizgilerini üzerinde taşıyan yepyeni temalarda halılar çıkarmıoştır.

Deco Oda Halı Modelleri

Deco Oda Halı Modelleri

Deco halı katalogları yenilendi ve içerisinde artık daha modern ve lüks yaşam tarzının parçası olan şık desen çizgilerini taşıyan halı çeşitleri bulunmaktadır.

Deco Yatak Odası Halı Modelleri

Deco Yatak Odası Halı Modelleri

Deco halı, bunların yanında objeler, aydınlatma ürünleri, aynalar, tablo, battaniye, bornoz, havlu .. v.b. birçok ev eşyası üretiminde dekorasyon için mükemmel dekor ürünlerini kendi bünyesinde bulunduruyor.

Halı üzerindeki geniş bilgisi ve tecübesini modellerine aksettirmeyi başaran DECO gençleri ve çocuklarıda unutmamış özel tasarımları ile onlarada yer vermiştir.

Deco Genç & Çocuk Odası Halı Modelleri

Deco Genç & Çocuk Odası Halı Modelleri

Deco Halı Fiyatları modelleri ile ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak halı fiyatları ise 100 TL’den başlıyarak 500 TL’ye kadar çıkmaktadır.

www.pillsbank.net
kokun.net/
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.9.13

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası modelleri ve fiyatları üzerine sizlere bir takım ürünleri tanıtmak için bir yazı hazırlamış bulunmaktayım.

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardo yemek masası mobilya ürünleri yeni jenerasyon ve teknolojik yapıda incelenmiş müthiş bir tasarım harikası iyi bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yemek Masası Bilardo

Yemek Masası Bilardo

Yemek masası bilardo sistemleri gerektiği zaman size yemek masası işlevini görüyor bir diğer önemli ve hoş görevi ise bilardo masası olmasıdır. Çok zevkli ve eğlenceli yapısıyla basit fonksiyonel özellikleri bu dönüşüme elverişli hassas olarak dizayn edilmiştir. Hem yemek hem bilardo masası olarak tabir edilen modellerin kısıtlı olduğu ancak Türkiye üzerinde bazı firmalar bilardolu yemek masası üretimini gerçekleştirmektedir.

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası

Evinizde bilardo oynma keyfini sunan bilardo yemek masası modelleri aynı zamanda dekoratif görünümleri ile ev dekorasyonu parçası olarak muazzam bir hava yaratıyor.

pillsbank.net/
www.kokun.net
np.com.ua

0 Yorum : 07.9.13

Ofis Dekorasyonu

Ofis Dekorasyonu çalışan kişilerin potansiyel gelişm gücünü arttırmak ve daha iyi bir performans göstermesi açısından önemli bir husustur. Çalışma alanlarındaki dekor ile yoğun bir çalışma içerisinde olsanız bile bir an etrafınıza baktığınız zaman içinizi açacak bir dekorasyon gereklidir.

Ofis Dekorasyonu

Ofis Dekorasyonu

İşte size bunları kazandırmak amacıyla ofis dekorasyonu hususunda biraz yardımcı olacağız fikir vermek açısından işlerinizi daha kolaylaştıracak dekor önerileri;

Ofis Dekorasyon Önerileri

Ofis Dekorasyon Önerileri

* Ofis üzerinde göz yorucu ve düşündürücü ağır detaylardan uzak kalınmalı
* Çok abartılı olan boğucu ortamdan kurtulun
* Dekorasyone ilk olarak masaları düzenleyerek başlayabilirsiniz
* Ofis dekorasyonu adına en başta dikkat çeken kanepelerdir bunları kalabalık gözükmicek şekilde ayarlamalısınız
* Güzel tablolar ile boşlukları değerlendirebilirsiniz
* Ofis içerisindeki duvarlarda açık renk tonları kullanmanızda yarar vardır

Ofis Dekoru

Ofis Dekoru

Ofis dekoru yapmada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus ise ışık ayarlamasıdır. Güneş ışığı alan bir ofisiniz varsa masaları bu yöne doğru çekebilir, aşırı ışığı dağıtmak için farklı dekorasyon ürünlerine yer verebilirsiniz.

Ofis Dekorasyon Aksesuarları

Ofis Dekorasyon Aksesuarları

www.pillsbank.net
kokun.net
np.com.ua

0 Yorum : 07.8.13

İç Tasarım Dergisi

İç Tasarım Dergisi 2010 yaşam faaliyetlerindeki geliştirilmiş sahnelerinde geleceğe bakış açısına yeni bir yön kazandırıyor.

İç Tasarım Dergisi

İç Tasarım Dergisi

Milano tasarım haftası sergisi ile 2010 yılına hızlı bir giriş yapılarak umut ışıklarını daha belirgin bir şekilde üst düzeye taşıyan ürünlerin sunulduğu muhteşem bir platformda mobilya dekorasyon üzerine aranılan bütün herşey mevcut. Yeni nesil mobilya ürünleri ile estetik çevre dekorasyonu için gereken büyün önemli hususlar mevcuttur.

Milano Tasarım Haftası

Milano Tasarım Haftası

Ünlü tasarımcılardan Karim Rashid vizyonu içerisinde yer alan ürünlerde modüler bir ev kavramı oluşturularak ev dekorasyonu içerisinde geleceğin tasarım şekilleri yatıyor.

pillsbank.net
luxpom.com
rbt.com.ua/

0 Yorum : 07.8.13

Sonraki sayfa »