Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Klasik Çalışma Masası Modelleri

Eğer eve iş götürmek durumunda kalıyorsanız ya da homeoffice tarzı çalışıyorsanız, ya da evde ders çalışması gereken bir birey varsa bir çalışma masası olmazsa olmaz mobilyalarınızdandır. Modern dünyada her türlü malzemeden her eve uygun çalışma masaları üretilebiliyor olmakla birlikte klasik çalışma masası modelleri her zaman tercih edilmiştir ve edilecektir. Eğer klasikten asla vazgeçmem diyorsanız ve bir çalışma masası almaya ya da düzenlemeye ihtiyacınız varsa, bu yazımız tam size göre.

Klasik çalışma masaları genellikle koyu renk ahşap malzemeden üretilirler. Ancak klasik görünümlü yeni bir masayı evinizin tarzına uygun olarak kullanmak istiyorsanız yine ahşap malzemeden oldukça farklı renk tonu ve modellerde tasarlanmış masalar bulabilirsiniz.

Klasik modelde bir çalışma masası satın alırken öncelikle nasıl bir çalışma alanı istediğinizi iyi düşünmelisiniz. Eğer sade bir alan hayal ediyorsanız bu klasik modeller yeterince gösterişli bir hava yaratacak ve fazla göze batan aksesuarlara müsait olmayacaktır. En hoş görüntüyü de bu yönde tercih yaparak yakalayacağınızı söyleyebiliriz. Klasik bir çalışma masasının üzerine asılacak sade bir manzara resmi ortamı tamamlamaya yetecek de artacaktır bile. Masanın rengiyle uyumlu ya da aşağı yukarı benzer tonlarda kalemlikler, çerçeveler, masa saatleri veya mumlar da uygun aksesuarlardır ancak önemli olan bu tarz bir masada pek çok aksesuarı bir arada kullanmamaktır.

Klasik çalışma masası modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da raflar ve gözlerdir. Masanızı seçerken çeşitli çalışma gereçlerinizi depolayabileceğiniz sayıda ve iç hacimde raf ve çekmece bulundurmasına özen göstermelisiniz.

calisma-masasi-mm1

 

calisma-masasi-mm2

 

calisma-masasi-mm3

 

calisma-masasi-mm4

 

calisma-masasi-mm5

 

calisma-masasi-mm6

 

calisma-masasi-mm7

 

calisma-masasi-mm8

 

calisma-masasi-mm9

 

calisma-masasi-mm10

 

0 Yorum : 05.1.15

Ofis Mobilyaları

Ofisler, bazen gün içinde evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz ortamlar oluyor. Bu kadar çok içinde bulduğumuz bir ortamın dizaynıda evimizin ki kadar önemli. Üstelik iş görüşmelerine, toplantılara da ev sahipliği yaptığı için kaliteli bir duruşa ihtiyaca var. İş yeri sahiplerinin adeta kimliği olan ofisler, görüntüsünün altında karşı tarafa mesaj veriyor. Bu nedenle işyerleri özellikle titizlik gerektirir. Her yıl yükselen 2014 ofis mobilyaları tasarımı da bu noktada işyerlerine ayrıcalıklı seçenekler sunuyor.

Bir markanın kimliği olan ofisler için marka değerini iyi bilen tasarımcılar, bu yılki modellerle ortaya çok şık çalışmalar çıkardılar. Bankolardan ofis askılıklarına kadar ince titizlikle düşünülmüş modellerle ofisler için harika konseptler bulmak artık çok kolay. Geniş ürün yelpazesi, her bütçeye uygun modeller ile ofisine evi kadar önem gösteren müşteriler için çok fazla seçenek var.

Bu yılın 2014 ofis mobilyaları modellerinde klasikleşmiş olan deri modeller yine çok revaçta. Derinin ağırlığı ve asaleti işyerlerine çok yakıyor. Daha kaliteli ve elit bir görünüm kazandıran deri mobilyalar ofisler için klasikleşmiş bir seçenek olacak. Klasikten uzak, fark yaratmak isteyen müşteriler içinse, birbirinden farklı kumaşlarla tasarlanmış renkli mobilyalar mevcut. Örneğin; bir reklam ofisiniz varsa, bu tarz modeller seçerek ne kadar yaratıcı ve zevk sahibi bir ekip olduğunuzu kapıdan girecek müşteriye direk olarak yansıtmış olursunuz.İş yeri imajınızın, işlerinizi olumlu yönde ne kadar etkileyeceğini bu şekilde görebilirsiniz.

2014 Ofis mobilyaları sadece masa sandalye kanepe gibi parçalardan ibaret değildir. Diğer ofis malzemeleriyle, askılıklar, panolar, saatler ve çeşitli aksesuarlarla markanızın kalitesini gösterebilirsiniz.  Ahşap, deri, cam modellerle çeşitli malzemelerden üretilmiş, her zevke hitap eden seçeneklerle iş yerlerinizde kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

 

2014-ofis-mobilyalari-1

 

2014-ofis-mobilyalari-2

 

2014-ofis-mobilyalari-3

 

2014-ofis-mobilyalari-4

 

2014-ofis-mobilyalari-5

 

2014-ofis-mobilyalari-6

 

2014-ofis-mobilyalari-7

 

2014-ofis-mobilyalari-8

 

2014-ofis-mobilyalari-9

 

2014-ofis-mobilyalari-10

 

2014-ofis-mobilyalari-11

 

2014-ofis-mobilyalari-12

 

2014-ofis-mobilyalari-13

 

2014-ofis-mobilyalari-14

 

2014-ofis-mobilyalari-15

 

2014-ofis-mobilyalari-16

 

Donwload Adult Full-length films www.adulttorrent.org
Teen Porn tube videos www.adulttorrent.org
militarycenter.com.ua/

0 Yorum : 04.9.15

Home Office Dekorasyonu

Avrupa yaşam tarzı olan home office yani Türkçesiyle ev ofis, son yıllarda ülkemizde de çok artmaya başlamış özellikle de tasarım ve mimarlık öğrencileri ya da çalışanlarının tercih ettiği bir yaşam tarzıdır. İki şekli vardır, birincisi işinizi evden yapmak yani kira gideri gibi nedenlerden dolayı evinizi iş yeri haline getirmektir. İkincisi ise iş yoğunluğundan eve iş getirmektir. Bu yaşam tarzı daha çok 1+1 ev sisteminde tercih edilir ya da yaşanılan evin bir köşesi dekore edilir. İlk başlarda çok cazip gelen bu yaşam tarzı dekorasyona önem vermezseniz kâbusa dönüşebilir.

Genellikle yalnız yaşayan bireylerin tercihi olsa da olanaklardan dolayı başkalarının yaşadığı bir ortamda da yapmak durumunda kalınabilir. Etkili bir home office dekorasyonu ile iş ve ev yaşamınızı bir arada düzenleyebilirsiniz. Aynı evin içinde hem eviniz hem de iş ayrımı yapmak oldukça mümkün çalışmak da çok keyifli olacaktır.

İç mimarlar tarafından verilen tavsiyelerle home office dekorasyonu birkaç adımda rahatlıkla başarılabilir. İlk olarak evinizin en aydınlık ve ferah mümkünse cam kenarı bir alanını kendinize ayırın. Eğer oda ayırmanız mümkünse özel çalışma odanız olsun motivasyon açısından oda olması daha iyidir. Eğer salon gibi ortak kullanılan bir alanda olacaksa, çeşitli seperatörlerle alanınızı özelleştirebilirsiniz. Kitaplık, dolap, ya da herhangi bir mobilya seperatör görevi yapabilir.

Çalışma alanınızı düzenlerken elektrik tesisatını dikkatle düşünün, sürekli bilgisayar ya da elektrikli el aleti kullanıyorsanız masa düzeninizi prizlere göre oluşturun. Sürekli kullandığınız eşyalarınız hep el altında ve bilindik yerlerde olmalı. Aksi takdirde bir eşyayı aramak sizi işinizden uzaklaştırabilir.

Home office dekorasyonu planlanırken duvar renklerini soft ve pastel tonlardan seçmek sizi yormaz. Duvarlara kişisel ama çok karışık olmayacak resimler ya da eşyalar asabilirsiniz. Aksesuar seçerken de klasik malzemelerden uzaklaşıp kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Böylece odanızı kişiselleştirmiş de olursunuz. Hem temizlik açısından hem de fazla ısınmaması adına odanızda kullandığınız halı seçimine önem verin, örneğin kilim kullanmak isabetli olacaktır.

Önemli olan bir başka dekorasyon konusu da aydınlatmadır. Beyaz ışıklar göz yorabilir, sarı ışık hem çalışırken sizi yormaz hem de sakinleştirici özelliğe sahiptir.

 

Home Office Dekorasyonu 1

Home Office Dekorasyonu 2

Home Office Dekorasyonu 3

Home Office Dekorasyonu 4

Home Office Dekorasyonu 5

Home Office Dekorasyonu 6

Home Office Dekorasyonu 7

Home Office Dekorasyonu 8

Home Office Dekorasyonu 9

Home Office Dekorasyonu 10

Home Office Dekorasyonu 11

Home Office Dekorasyonu 12

Home Office Dekorasyonu 13

Home Office Dekorasyonu 14

Home Office Dekorasyonu 15

 

Download HD Clips adulttorrent.org/
akkymylyatorov.net
www.militarycenter.com.ua/

0 Yorum : 04.7.15

İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya ofis sandalyeleri ofislere ayrı hava katacak niteliktedir. Özellikle de masa başında sürekli olarak çalışmak zorunda olanlar için rahatlık ön plandadır. İstikbal ofis sandalyeleri hem şık hem de oldukça rahat modellerdir. Her renkte sandalye bulmak mümkündür. Değişik modellerde olan bu sandalyeler aynı zamanda farklı kumaş özelliklerine de sahiptir. Deri veya klasik kumaş tercihi yapılabilmektedir. Ofis sandalyeleri hem çalışanlar hem de gelen misafirler için kullanıma uygundur. Ofis sandalyelerini yakından görmek isterseniz bir istikbal mağazasına uğramanız yeterli olur.

İstikbal mobilya, ofis dekorasyonunda kullanılacak ofis sandalyelerini oldukça konforlu ve dekoratif üretiyor. Gerek sekreter sandalyesi, gerek müdür sandalyesi, gerek personel sandalyesi, gerek misafir sandalyesi olsun hepsi birbirinden konforlu ve fonksiyonel olarak tasarlanıyor. İşi gereği uzun saatler masa başında çalışmak zorunda kalan özellikle personel ve sekreterler için, ortopedik ofis sandalyeleri çok uygun fiyat ve çok uygun ödeme seçenekleri ile istikbal mobilyanın ofis mobilyaları bölümlerinde sergileniyor.

 

istikbal-mobilya-ducato-sandalyeDUCATO SANDALYE

 

istikbal-mobilya-monza-sandalyeMONZA SANDALYE

 

istikbal-mobilya-modena-sandalyeMODENA SANDALYE

 

istikbal-mobilya-parma-sandalyePARMA SANDALYE

 

istikbal-mobilya-canvas-sandalyeCANVAS SANDALYE

 

istikbal-mobilya-conform-sandalyeCONFORM SANDALYE

 

istikbal-mobilya-funny-sandalyeFUNNY SANDALYE

 

istikbal-mobilya-iris-sandalyeİRİS SANDALYE

 

istikbal-mobilya-lord-sandalyeLORD SANDALYE

 

istikbal-mobilya-loren-sandalyeLOREN SANDALYE

 

istikbal-mobilya-planet-sandalyePLANET SANDALYE

 

istikbal-mobilya-point-sandalyePOİNT SANDALYE

 

pillsbank.net
kokun.net
np.com.ua/

0 Yorum : 03.23.15

Ofis Dekorasyonu İçin Tavsiyeler

İnsanların yaşam alanları olan evlerinin kusursuz bir şekilde dekore edilmesinin yanı sıra, verimli bir çalışma alanı yaratabilmek adına da ofis dekorasyonu nun yapılması gerekmektedir. Ofisler doğru parçalar ile dekore edildiğinde verimli çalışma adına daha uygun niteliklere sahip olabilmektedir. Ofislerin mevcut alanına göre farklı tasarımlar ile mobilya dekorasyonu yapılabilmektedir.

Özellikle geniş alanlar sahip olan ofislerde daha çok klasik mobilya tasarımları tercih edilmektedir. Geniş ve oymalı özelliklere sahip olan masalardan, gösterişli sandalyelerden ve yine aynı özelliklere sahip olan toplantı masalarından oluşan klasik mobilya takımları, ofislerin daha farklı tasarımlardan oluşmasına yardımcı olmaktadır. Çalışan kişilerin iş konusunda daha verimli olabilmesi, dikkatlerini daha kolay toplayabilmesi ve kendilerine özel çalışma alanları yaratabilmesi adına ofis dekorasyonu çok önemli olmaktadır. Ofis dekorasyonu için başlıca tavsiyeler; ofisler dekore edilmeden önce dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında öncelikle yapılan işin konusu gelmektedir. Ofis içerisinde kullanılan mobilyalar işin türüne göre seçilerek, farklı dekorasyon ürünleri ile mobilyalar tamamlanabilmektedir. Ofisin var olan alanına göre mobilya seçimi yapılırken, ofis için olmazsa olmazlarda olan patron masası şifonyerli veya sadece masa alanı şeklinde seçilebilmektedir. Geniş alanlara sahip olan ofislerde aynı zamanda 12 kişilik ölçülere sahip olan farklı tasarımlarda toplantı masaları da yer almaktadır. Ofisler parke döşemesine sahip olabileceği gibi yerlerde özel taş döşemesi de kullanılabilmektedir.

Farklı tasarımlara sahip olan avizeler, tablolar, aynalar, canlı veya yapay çiçekler ile ofislerin dekorasyonları tamamlanabilmektedir. Küçük ebatlı veya büyük ebatlı fark etmeden ofisleri daha canlı gösterebilmek adına mutlaka tablo ve çiçek gibi aksesuarların kullanılması gerekmektedir. Bunların dışında ofislerin rengi de çalışma performansını etkilediğinden dolayı daha açık renkler tercih edilmelidir.

 

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-1

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-2

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-3

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-4

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-5

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-6

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-7

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-8

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-9

ofis-dekorasyonu-icin-tavsiyeler-10

pro-service.com.ua
mebel-stars.kiev.ua
www.remmat.com.ua

0 Yorum : 03.19.15

Lider Marka Artifort Koltukları

Artifort 120 yıl önce döşeme tesisi olarak kurulan ve daha sonra mobilya sektörüne geçen dünyanın lider koltuk markalarından biridir. Dünyaca ünlü bir çok tasarımcıyla çalışan Artifort yine dünya çapında bir çok ödül kazanmış Pierre Paulin’ in tasarladığı renkli ve çok işlevli koltuklarıyla da çok beğenilen bir markadır. Çok özel ve modern tasarımların bulunduğu koleksiyonları ile ev, ofis, toplantı, otel lobileri için fonksiyonlu ve işlevli seçenekler sunuyor.

Konforlu ve muhteşem güzellikte büyülü modelleriyle çocuklar içinde tasarımları bulunan Artifort orjinal büyük koltukların junior olanını da çocuklara özel tasarlıyor. Yumuşak döşemelerin ve özel renklerin bulunduğu junior koltuklar çocukların vazgeçilmezi oluyor.

Koltuk tasarımında seçici olanlar için lider marka Artifort’ un tasarımlarından son modelleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

lider-marka-artifort-koltuklari-1

 

lider-marka-artifort-koltuklari-2

 

lider-marka-artifort-koltuklari-3

 

lider-marka-artifort-koltuklari-4

 

lider-marka-artifort-koltuklari-5

 

lider-marka-artifort-koltuklari-6

 

lider-marka-artifort-koltuklari-7

 

lider-marka-artifort-koltuklari-8

 

lider-marka-artifort-koltuklari-9

 

lider-marka-artifort-koltuklari-10

 

lider-marka-artifort-koltuklari-11

 

lider-marka-artifort-koltuklari-12

 

lider-marka-artifort-koltuklari-13

 

lider-marka-artifort-koltuklari-14

 

lider-marka-artifort-koltuklari-15

 

купить айфон 4 с киев apple-one.com.ua
купить айфон 6 в киеве apple-one.com.ua/
www.mycasinoforum.com

0 Yorum : 02.25.15

Yeni Nesil Bilgisayar Mobilyaları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her evde 2-3 adet bilgisayar bulunuyor. Bu bilgisayarların çoğu artık diz üstü olarak kullanılsa da bunlar için üretilmiş mobilyalar dahi bulunmakta hem böylece bilgisayarınızı korumuş oluyorsunuz hem de evinize ayrı bir hava katıyorsunuz. Bilgisayarınız için özel olarak tasarlanmış bu mobilyalar genellikle birinci sınıf mobilyadan ömür boyu kullanacağınız şekilde ve işlevsel olarak üretiliyor. Bir bilgisayar masasında artık aynı zamanda kitaplık ve el-kol koyma bölümleri ayrıca bardak tutucuya kadar her şey bulunuyor. Bilgisayar mobilyaları alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey, mobilyanın bilgisayar ile uygunluğu. Yani mobilyanın boyutları ve görünüşü bilgisayarınız ile uygun mu bu çok önemli bir hadisedir.

Yeni nesil bilgisayar mobilyalarında satın almadan önce dikkat edilecekler:

  • Kalite
  • Birinci sınıf işçilik
  • Mobilyada bulunan işlevsellik
  • Ses sistemi ve fare klavye gibi donanımlar için özel olarak hazırlanmış bölümler
  • Koltuk düzenine göre uygunluğu
  • Servis kapsamı
  • Garanti geçerliliği- garanti şartları ve garanti süresi
  • Bilgisayar mobilyasının tasarımı
  • Bilgisayar mobilyasının yeniliğe uygun olması
  • Bilgisayar mobilyasının kullanışlı olması

Bilgisayar masaları, bilgisayar soğutucular ve ayaklı bilgisayar sehpalarının hepsi bilgisayar mobilyaları adı altında incelenmektedir. Sizde ihtiyacınız dâhilinde ucuz ve kaliteli çok güzel bir bilgisayar mobilyası satın alabilirsiniz, ancak satın almadan önce ve sonra sitemizdeki haberleri okumanız faydalı olacaktır.

 

bilgisayar-mobilyalari-1

 

bilgisayar-mobilyalari-2

 

bilgisayar-mobilyalari-3

 

bilgisayar-mobilyalari-4

 

bilgisayar-mobilyalari-5

 

bilgisayar-mobilyalari-6

 

Garcinia Cambogia extract garciniacambogiareviews23.com
Donwload Adult Comics adulttorrent.org/
download Handheld Applications slowtorrent.com/

0 Yorum : 02.10.15

Çalışma Masası Modelleri

2014 çalışma masaları da senenin her trendinde olduğu gibi modernize olmuş halleriyle karşımıza çıkıyorlar. Artık çalışma masası denildiğinde kimsenin aklına koyu renk ahşaptan yapılmış büyük, hantal mobilyalar gelmeyecek.

2014 yılında çalışma masalarında yaşanacak değişime dair en gözlenebilir durum çalışma masalarının küçülmesi olacak. Ofis tipi çalışma masalarına benzer; dar bir alan kaplayan ancak pek çok raf, göz ve çekmece bulunduran işlevli çalışma masaları senenin en çok tercih edilen modellerinden olacaklar. Bu masaların küçülmesinin nedeni olarak artık masaüstü bilgisayarların kullanımının seyrekleşmiş olması gösterilebilir. Dizüstü bilgisayarların kullanımı yaygınlaştıkça büyük çalışma masaları ihtiyaç olmaktan çıkıyor ve yerini daha minimalist tasarımlara bırakıyor.

2014 çalışma masası modelleri için söylenebilecek en önemli şeylerden biri de artık her rengin ve hatta farklı desenlerin çalışma masalarına uygulanacak olması. 2014 çalışma masaları siyah, kahverengi ve krem rengin ağırlığından kurtulacak ve çalışmayı daha zevkli hale getiren, evin ve içinde bulundukları odanın genel dekorasyonuna da daha aktif biçimde eklemlenen modeller olarak karşımıza çıkacaklar.

2014 yılında çalışma masaları bol bol aksesuarla süslenecekler. Çalışma alanının kendisi olmasa da rafların üstleri ve çekmecelerin kapakları gibi alanlarda dekoratif eşyalar ve dekoratif desenler sık sık kullanılacaklar. Dekorasyonda son yılların trendi olarak ön plana çıkan ve estetik görüntünün yanında pek çok pratik fayda da sağlayan dekoratif kutular çalışma masalarının hemen her köşesinde görünür olacaklar.

 

2014-calisma-masasi-modelleri-4

2014-calisma-masasi-modelleri-9 2014-calisma-masasi-modelleri-8 2014-calisma-masasi-modelleri-7

2014-calisma-masasi-modelleri-6 2014-calisma-masasi-modelleri-5 2014-calisma-masasi-modelleri-4

2014-calisma-masasi-modelleri-3 2014-calisma-masasi-modelleri-2 2014-calisma-masasi-modelleri-1

Donwload Adult for mobile phones adulttorrent.org
free porn teens adulttorrent.org/
www.militarycenter.com.ua

0 Yorum : 01.29.15