Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Cardin Mobilya Baza Başlıkları ve Fiyatları

Cardin mobilyanın zengin mobilya çeşitleri içinde bulunan baza başlık modellerini tanıtmak istiyorum. Çok farklı baza başlık modellerine sahip tasarımları ile cardin concept baza başlıkları, çok değişik kumaş ve deri tarzları ile odalarınıza çok zengin görsellik katacak.

Ayrıca Cardin mobilya’nın bütçenize uygun taksit seçenekleri ile mekanlarınızın, eskiyen yataklarını kolaylıkla Cardin Concept’in baza modellerinden biriyle yeniliyebilirsiniz. Aşağıda size baza başlık modellerini ve fiyatlarını veriyorum. Fiyatlar değişiklik gösterebilir. Güncel fiyatları Cardin mobilya’nın resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

cardin-mobilya-sude-deri-baslik

SUDE DERİ BAŞLIK –

 

cardin-mobilya-sim-deri-kumas-baslik

SİM DERİ KUMAŞ BAŞLIK –

 

cardin-mobilya-onice-deri-baslik

ONICE DERİ BAŞLIK –

 

cardin-mobilya-sude-kumas-baslik

SUDE KUMAŞ BAŞLIK –

 

cardin-mobilya-sude-deri-kumas-baslik

SUDE DERİ KUMAŞ BAŞLIK –

 

cardin-mobilya-sim-kumas-baslik

SIM KUMAŞ BAŞLIK –

 

0 Yorum : 05.4.15

Alfemo Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Mobilya sektörünün güçlü isimlerinden olan Alfemo Mobilya, 2014 sezonu için hazırladığı Yatak Odası Takımı Modelleri birbirinden şık ve hayallerinizi süsleyecek cinsten diyebiliriz. Alfemo yatak odası modellerinde sezonun trend renklerini kullanmış ve tasarımlarına çok modern çizgiler katmış. Geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap eden markanın yeni kreasyonu gerçektende görülmeye değer.

Alfemo yatak odası modellerinde her ebatta odaya uyumlu gardıroplardan komedinlere kadar birçok parçayı bulabilmeniz mümkün. Özellikle 2014 yatak odası modellerinde konfor ve estetik ön planda tutulmuş. Her renkte ve her modelde istediğiniz yatak odası modelini Alfemoda rahatlıkla bulabilirsiniz, uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile bu yıl yatak odalarını değiştirmeyi düşünenler için gerçekten büyük fırsatlar sunuyor.

Sizin için Alfemo 2014 yatak odası modellerini inceledik ve galerimize ekledik, daha detaylı incelemek ve ürünleri satın almak için Alfemonun internet sitesini ziyaret edebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

alfemo-mobilya-escuda-yatak-odasi-takimi

ESCUDA YATAK ODASI TAKIMI – 8890 TL

ESCUDA 6S Gardrop (1 adet) + ESCUDA Şifonyer (1 adet) + ESCUDA Şifonyer Ayna (1 adet) + ESCUDA Komodin Set (1 adet) + ESCUDA Sound System Karyola (180*200) (1 adet)

 

alfemo-mobilya-riga-yatak-odasi-takimi

RİGA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL

RIGA 6S Gardrop (1 adet) + RIGA Komodin Seti (1 adet) + RIGA Şifonyer (1 adet) + RIGA Şifonyer Ayna (1 adet) + RIGA Bazalı Karyola ( 160*200 ) (1 adet)

 

alfemo-mobilya-retro-70s-yatak-odasi-takimi

RETRO 70S YATAK ODASI TAKIMI – 4990 TL

RETRO 70s 6S Gardırop (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer (1 adet) + RETRO 70s Şifonyer Ayna (1 adet) + RETRO 70s Karyola 160*200 (1 adet)

 

alfemo-mobilya-legno-yatak-odasi-takimi

LEGNO YATAK ODASI TAKIMI – 3890 TL

LEGNO Komidin Sağ (1 adet) + LEGNO Komidin Sol (1 adet) + LEGNO Şifonyer Ayna (1 adet) + LEGNO Şifonyer (1 adet) + LEGNO Başlık 160cm (1 adet) + LEGNO 6S Gardırop (1 adet)

 • Venedik ve kumtaşı renginin kolayca fark edildiği asil bir tasarım
 • Rahat kullanım alanlarına ve keskin hatlara sahip gardırop,
 • Ergonomik sünger uygulanmış deri yatak başlığı
 • Verev kesimli, şık ve kullanışlı komodinler

 

alfemo-mobilya-artella-yatak-odasi-takimi

ARTELLA YATAK ODASI TAKIMI – 4490 TL

ARTELLA 6S Gardrop (1 adet) + ARTELLA Şifonyer (1 adet) + ARTELLA Şifonyer Ayna (1 adet) + ARTELLA Komodin Set (1 adet) + ARTELLA Başlık 160cm (1 adet)

 • Ekvator Meşe ve Metalik Ekru’nun, soyut figürlere sahip dokulu yüzeyde oluşturduğu göz alıcı güzellik.
 • Açılır başlıktaki kullanım kolaylığı ile farklılık yaratan karyola.
 • Tüm kapaklarda menteşe üzerine entegre özel yavaşlatıcı kullanımı.

 

alfemo-mobilya-como-yatak-odasi-takimi

COMO YATAK ODASI TAKIMI – 6890 TL

COMO 6S Gardırop (1 adet) + COMO Şifonyer (1 adet) + COMO Şifonyer Ayna (1 adet) + COMO Komodin Set (1 adet) + COMO Karyola (160cm x 200cm) (1 adet)

 • Özgün, spor görünümlü, havuz sistemli, deri başlıklı karyola.
 • Geniş depolama hacmine sahip, tasarım bütünlüğüne uygun, özel aksesuar bölmeli şifonyer.
 • Çekmecelerde sessiz hareket sağlayan Blumotion ray sistemi.
 • Fotosel aydınlatmalı ve asansörlü askı kapanmasını sağlayan Slowmotion sistem.

 

alfemo-mobilya-diego-yatak-odasi-takimi

DİEGO YATAK ODASI TAKIMI – 6290 TL

DIEGO Aynalı 6S Gardırop (1 adet) + DIEGO Şifonyer (1 adet) + DIEGO Şifonyer Ayna (1 adet) + DIEGO Komodin Set (1 adet) + DIEGO Karyola 160*200 (1 adet)

 • Yenilikçi tasarım yaklaşımından izler taşıyan. sofistike bir yatak odası takımı.
 • Deri başlıklı, fotoselli LED aydınlatmalı komodin setiyle entegre tasarlanmış özel karyola.
 • Özel aksesuar bölmeleriyle kullanışlı komodinler.

 

alfemo-mobilya-dumont-yatak-odasi-takimi

DUMONT YATAK ODASI TAKIMI – 6490 TL

DUMONT Şifonyer (1 adet) + DUMONT Karyola (160cm x 200cm) (1 adet) + DUMONT 6S Gardırop (1 adet) + DUMONT Şifonyer Ayna (1 adet) + DUMONT Komodin Set (1 adet)

 • Sedir meşe renginin doğal güzelliği ile dokulu tekstil beyazın şıklığını birleştiren, ince ve zarif ayrıntılar.
 • Ürüne özel tasarlanmış puantiye led aydınlatmalar ile sınırsız hareket olanağı.
 • Karyola başlığı, komodinler, dolap, şifonyer ve aynada yer alan özel derzler ile tasarım bütünlüğü sağlayan özgün çizimler.
 • Geniş depolama hacmine sahip, günlük kullanıma uygun push-on (bas-aç) sistemi ile çalışan ve aksesuarlar için özel bölümlendirilmiş üst çekmece ile şifonyer ve komodinler.

 

alfemo-mobilya-modena-yatak-odasi-takimi

MODENA YATAK ODASI TAKIMI – 4790 TL

MODENA 6S Gardırop (1 adet) + MODENA Boy Aynalı Şifonyer (1 adet) + MODENA Komodin Sağ (1 adet) + MODENA Komodin Sol (1 adet) + MODENA Döşemeli Başlıklı Karyola (1 adet)

 • Doğal ahşabın sıcaklığında şık bir tasarım.
 • Amber rengi LED aydınlatmalı komodin.
 • Karyola ya da baza ile kullanılabilen deri yatak başlığı.
 • Deri ve krom kaplamalı özel kulplar.

 

 

alfemo-mobilya-reina-yatak-odasi-takimi

REİNA YATAK ODASI TAKIMI – 3990 TL

REINA Makyaj Masası (1 adet) + REINA 6S Gardırop (1 adet) + REINA Şifonyer Ayna (1 adet) + REINA Komodin Set (1 adet) + REINA Karyola 160*200 (1 adet)

 • Sade ve şık çizgileri ile ferah bir tasarım.
 • Ayna ve deri kullanımları ile zenginleştirilen, baza ve karyola ile kullanılabilen yatak başlığı.
 • Fonksiyonel depolama aksesuarları ile ayna kapatlı sürgülü gardırop.
 • Yumuşak kapanma özelliğine sahip çekmece ve kapaklar.

 

alfemo-mobilya-star-yatak-odasi-takimi

STAR YATAK ODASI TAKIMI – 2490 TL

STAR Large Komodin (2 adet) + STAR Deri Başlıklı Karyola 160*200 (1 adet) + STAR Ayna (1 adet) + STAR 6S Gardırop (1 adet) + STAR Şifonyer (1 adet)

 • Beyaz ve cevizin uyumunun buluştuğu şık bir tasarım.
 • Saklama çözümleriyle hayatı kolaylaştıran sürgülü kapaklı gardırop.
 • Özel krom kulplarla hareketlendirilen çekmeceler.
 • Her ihtiyaca cevap verebilecek çeşitlilikte ürün ailesi.

 

0 Yorum : 05.4.15

Yatak Odası Takımları

Bütün gün çalışıyoruz ve çok yoruluyoruz. Evimizdeki eşyaların önemini işte o zaman anlıyoruz. Rahat koltuk takımları dinlenmek için birinci aşamada karşımıza çıkmaktadır. Ama daha önemlisi yatak odalarıdır. Bütün günün stresini rahat uyku uyuyarak atarız yeni güne başlamak için uyku çok önemlidir. Yatak odası takımlarının rahat kullanışlı olması bizimde rahat olmamız demektir.

2014 yatak odası takımları yeni yıla damgasını vuracak şıklıkla tasarlanmıştır. Yatak odaları şık tasarımlara sahiptir. Mobilya almayı düşünenler 2014 mobilya modellerini dikkatlice incelesinler. Biliyorum karar vermek çok zordur. Bir sürü çeşit mobilya ürünü her zevke her ihtiyaca göre. Yatak odası takımları üç gruptan oluşur yatak, komedinler, gardolap olmak üzere. Bunların sadece yatak kısmının rahat olması önemli değildir. Komedinler kullanış açısından kolaylık sağlamalıdır. Koyulacak eşyaların rahatlıkla alınmasını bulunmasını sağlamalıdır. Şık tasarlanmış olmalıdır yatak odasının dikkat çeken önemli parçaları arasında yer alır. Asıl en önemli nokta gardolap, eşyalarımızın düzenini sağlayan ana faktör. Kullanışlı olması, eşyalarımızı rahatlıkla düzenlenmesini ve aradığımızı kolaylıkla bulmamızı sağlayan birçok gözü olmalıdır. Her ev tipine uygun mobilya modelleri 2014 mobilya modelleri tasarımlarında mevcuttur.

Mobilya alırken dikkat edeceğimiz evimize uygun olup olmadığı ve bizim ihtiyacımızı karşılayıp karşılamayacağı. Alacağımız ürünün kalitesi önemlidir. Ev eşyaları kolay kolay değiştirilmediğinden sağlam, uzun ömürlü olmalıdır. 2014 yatak odası takımları şık tasarımları ile dikkat çekmektedir.

 

avonsofa-mobilya-damla-yatak-odasi-takimi

 

weltew-mobilya-moon-yatak-odasi-takimi

 

dogtas-hera-antik-yatak-odasi-takimi

 

mondi-mobilya-inci-yatak-odasi

 

istikbal-mobilya-almira-yatak-odasi-takimi

 

bellona-victoria-yatak-odasi-takimi

 

yatak-odasi-dekorasyonu-2014-1

 

 

0 Yorum : 05.3.15

Avonsofa Mobilya Visco Yataklar ve Fiyatları

Visco YataklarGün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimizi kaybetmiş oluyoruz. Avonsofa’nın gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olan visco yatakları ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Avonsofa Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

avonsofa-mobilya-apollon-yatak

APOLLON YATAK – 807.50 TLGün içinde zamanla yarışır halde işlerimizi yetiştirmeye çalışırken çok yoruluyoruz. Akşam eve geldiğimizde ise neredeyse tüm enerjimizi kaybetmiş oluyoruz. Avonsofa’nın gün boyu kaybedilen enerjinin geri kazanılmasına yardımcı olan visco yatakları ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. En iyi uykuya ulaşmak için üretilen Visco Royal Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu sunuyor.

* 7cm Viscoelastic(Hafızalı Sünger-Memory Foam) yüksek dansite HR Sünger
* %100 Pamuklu dış kumaş
* Anti bakteriyel özellik
* 20 cm kalınlığında

 

avonsofa-mobilya-relax-comfort-yatak

RELAX COMFORT YATAK – 1325 TLÖzel jakarlı kumaşı rahatlığınızı pekiştirirken, kapitoneli sünger ve elyaf katmanı ise yatağın ömrünün uzamasını sağlıyor. Yatağın üzerindeki Thermofelt sert keçe, vücudun ağırlığının tüm yüzeye eşit olarak dağıtıyor, rahat ve dengeli bir uyku ortamı yaratıyor.

 

avonsofa-mobilya-visco-royal-yatak

VİSCO ROYAL YATAK – 1800 TLEn iyi uykuya ulaşmak için üretilen Avonsofa Visco Royal Yatak, size yeni güne enerjik uyanmanız için gerekli olan konforu, vücudunuzun şeklini alarak vücut sıcaklığını uyku boyunca dengede tutarak dört mevsim konforlu bir uyku sunuyor.

 

ipad mini 3 www.apple-one.com.ua/
Чехлы на iPad mini 4 apple-one.com.ua/
best canada bonus casino sites rbgjcasino.com/

0 Yorum : 04.29.15

Yetişkin Yatak Odası Dekorasyonu

Aile yaşantısının sürdürüldüğü evlerdeki en önemli kısımlardan biri yatak odalarıdır. Ev sahiplerinin yatak odaları ile ilgili muhteşem bir görünüme sahip olmasını arzu etmeleri olağandır. Bunu sağlamanın en kesin çözümü başarılı bir yetişkin yatak odası dekorasyonudur. Başarılı bir dekorasyon için dikkat edilmesi gereken başlıca detaylar bulunmaktadır. Odanın olduğundan daha geniş görünebilmesi ve mobilyaların en doğru şekilde kullanılması için dekorasyon detaylarına önem verilmelidir.

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-1

Yatak odaları nın mobilya parçaları arasında ilk sırada yataklar bulunmaktadır. Yatağın konumunun belirlemek için uygulanabilecek birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en pratik olan, yatak odası kapı aralığından görülen alana yerleştirilmesidir. Odaya giriş yapıldığında görülen ilk mobilya parçasının yatak olması gerekmektedir. En doğru dekorasyonun bu şekilde yapılabileceğini destekleyen birçok fikir bulunmaktadır. Diğer bir mobilya parçası ise gardıroplardır. Gardıropların da oda içerisindeki en az ışık alan bölgede yer alması gerekmektedir. Büyük ve geniş bir alan kaplaması itibari ile göze fazla görünmesini engellemek bu yöntem ile mümkündür. Genel olarak pencerenin bulunduğu duvarın yanı ya da çaprazı uygun bölgeler arasında yer almaktadır. Komodinlerin her yatak odası dekorasyonunda belirlenen konumu en doğru yerdir. Yani yatağın sağ ve sol yanlarına yerleştirilmesi işlevselliğini artırdığı gibi görsel olarak da iyi bir görünüm sağlamaktadır. Makyaj masaları yatağın bulunduğu duvarın karşısında yer almalıdır. Çok fazla önerilmemesi ile beraber televizyon kullanılan yatak odalarında ise yatağın karşı konumu, televizyona için ayrılmaktadır. Bu durumda ise makyaj masaları odaların daha boş olan bölümlerine yerleştirilmelidir.

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-2

En doğru yetişkin yatak odası dekorasyonu fikirlerinin bu yönde olduğuna dikkat edilerek adımlar atılmalıdır. Odanın olduğundan daha geniş görünmesi için boy aynaları kullanılabilir. Ayrıca açık renk mobilyalar her oda için geniş alan görseli sunacaktır.

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-3

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-4

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-5

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-6

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-7

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-8

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-9

yetiskin-yatak-odasi-dekorasyonu-10

 

apple ipad mini apple-one.com.ua
купить чехлы на iphone 4s apple-one.com.ua
canada online roulette rbgjcasino.com/

0 Yorum : 04.28.15

Romantik Yatak Odası Takımları

Evimizin ortamını süsleyen mobilya aksesuarları içerisinde insanlar tarafından en fazla özen gösterilen mobilya takımları hiç şüphesiz yatak odası modelleridir. Yeni evlenen veya evindeki mobilyaları yenilemek isteyen çiftlerin birlikte karar vererek aldığı özel ve tek mobilya aksesuarı yatak odası takımlarıdır. Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan çiftlerin tüm günün yorgunluğunu attığı ve aynı zamanda en özel anlarının yaşandığı ortam olarak yatak odaları en iyi ürünler ile süslenmeyi hak ediyor.

 

romantik-yatak-odasi-takimlari-1

 

Son yıllarda gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu hizmetler bakımında bilgisayar ürünleri hemen hemen tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinde hazırlanan tasarım ve çizim programları sayesinde mobilya üreticileri, müşterilerinin daha fazla çeşit ve model arasından seçim yapabilmeleri için farklı renk, desen ve tasarımlarda ürünler ortaya koymaktadır. Üretici firmalar arasında müşterilerinin memnuniyetini fazlası ile düşünen üreticiler kendi tasarımlarından oluşan mobilya takımlarını üretebilme imkânını sunmaktadırlar. Müşterilerin memnun kalması için nasıl bir tasarım, renk, desen ve malzemeden oluşan yatak odası takımını istediklerinin tespiti yapıldıktan sonra üretimlerini gerçekleştirmektedirler.

Özellikle yatak odası modelleri içerisinde son yıllarda müşteriler klasik tarzdaki ürünlerden ziyade daha romantik ve otantik görünümlerden oluşan ürün çeşitlerini istemektedirler. Mobilya üreticileri, müşterilerinin bu isteğini geri çevirmeden ürün çeşitliliğini arttırarak yatak odası modelleri içerisine romantik yatak odası takımlarını eklemişlerdir. Romantik yatak odası takımları diğer yatak odası takımlarından daha farklı tasarım ve renklerden oluşmaktadır. Bu modeller ağırlı olarak lila, pembe, mor ve vazgeçilmez olan kırmızı tonlarını kullanarak üretilmektedir. Bu renklerin tercih edilmesindeki en büyük sebep ise aşkın simgesi olan kırmızı rengi başı çekerek daha açık tonlardaki ürünleridir.

 

romantik-yatak-odasi-takimlari-2

 

Evinin en güzel bölümünde romantik yatak odası modeli olarak beyazı tercih etmek isteyenler için muhteşem bir tasarım. Aşk yuvasında, gün boyu stresin atılmasına ve özel anların beyaz tonları içerisinde kafa karıştırmadan atılması için düşünülmüş bir modeldir. Kapaklı 4 kapılı gardırobu ve yatağın ucunda bulunan beyaz sehpası ile adeta oturma odasındaki izlenimi de vermektedir. Özel eşyaların saklanması için üretilmiş olan komidinlerde, yatak başında ve gardıropta kullanılan siyah rengi hiçte can sıkmıyor.

 

romantik-yatak-odasi-takimlari-3

 

Romantik yatak odası takımları arasında son yıllarda en fazla tercih edilen ve sevilen modeller lila, pudra pembesi ve mor tonlarından oluşan çeşitlerdir. Özellikle resimde görmüş olduğunuz model, geniş yatak odası isteyenler için mükemmel bir üründür. Son derece dağınık renklere hâkim olan bu takım aşk yuvasında bulunmasını isteyenler için tasarlanmıştır. Tabandan tavana kadar büyük bir gardırobu yatak başucunun üst bölümüne kadar uzanmaktadır. Modelin en öneli ürünü olan yatak parçası da lila ve pudra pembesi ile süslenmiştir.

 

romantik-yatak-odasi-takimlari-4

 

Yatak odasında görünümü sade olan ama tasarımı ile insanı büyüleyen bir çeşit istiyorsanız bu model tam size göredir. Sultanların yatak odasını andıran tasarım adeta mühendislik harikasıdır. Estetik açıdan kıvrımlı ve dairesel çizimlerin hâkim olduğu romantik yatak odası modeli pembe ve altın sarısı renkleri hâkimdir. Eşya saklama gözleri olarak kullanılan komidinler son derece estetik çizgilere sahipken üzerindeki siyan rengi altın sarısı çekmeceleri ile farklılık oluşturmuştur. Aşkı farklı yaşamak isteyenler için hazırlanan bu ürün romantik yatak odası çeşitleri içerisinde en uç örneklerden biridir.

 

romantik-yatak-odasi-takimlari-5

 

Romantizm rengi nedir? Diye bir soru sorarsanız tüm çiftler sizlere kesinlikle kırmızı diyeceklerdir. Özellikle aşkın simgesi, kadınların çiçek olarak kırmızı gülleri sevmesi, şeytani duyguların bile kırmızı ile anlatılmasının yanında aşk hayatını kırmızı ile yaşamak isteyenler için tasarlanmış olan ve görselliği ile de çok etkileyici bir modeldir. Ateş rengini andıran yatak ve komidinler mobilya ağacının en farklı ürünlerinden seçilerek özenle imal edilmiştir. Son derece kusursuz bir tasarım olan bu model isteyenlerin arzularını daha da arttırmak için duvarların ve perdelerin kırmızı tonlarından seçilmesi tavsiye edilir.

 

айпад мини apple-one.com.ua
чехлы на iphone 6 plus www.apple-one.com.ua/
dissertation online essay-outline.com/

0 Yorum : 04.26.15

Avonsofa Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Yatak Odası TakımlarıYatak odanıza farklı renk ve heyecan katacak kaliteli yatak odası takımlarımıza göz atmazsanız pişman olabilirsiniz. Modern çizgisi, akıllı saklama bölümleri ile yatak odanıza Avonsofa kalitesiyle renk katın.

İsmini bir çoğunuzun belkide ilk defa duyduğu, ancak evdemob.com sayfalarında incelediğimiz kadarı ile hakikaten harika tasarımların sahibi Avonsofa Mobilya maceramız bu sayfamızda da devam ediyor. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda markanın birbirinden güzel köşe takımlarına hayran kalmıştık. Ayrıca yine Avonsofa‘nın TV ünitesi modelleride oldukça güzeldi. Bu sayfamızda ise Avonsofa‘nın modern ve şık yatak odası takımlarını, yeni evlenenler ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyasında köklü bir değişiklik yapmak isteyenler için fiyatları ve birbirinden şahane görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Avonsofa Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

avonsofa-mobilya-alfa-yatak-odasi-takimi

ALFA YATAK ODASI TAKIMI – 5443 TLAlfa Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyola, komidin ve şifonyerlerin yerden yüksekliği sayesinde altı kolayca temizlenebilir.

Alfa yatak odası takımımızda gerçek lake boya ve panel kullanılmıştır. Deri başlıklı yatak, iki kapılı sürgülü gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşmaktadır.

 

avonsofa-mobilya-hitit-yatak-odasi-takimi

HİTİT YATAK ODASI TAKIMI – 4735 TLHitit yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-bahar-yatak-odasi-takimi

BAHAR YATAK ODASI TAKIMI – 3771 TLBahar Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten yapılmış olan ayaklar ve çizilmez high gloss panel ile koyu gri ve beyaz rengin uyumunu Bahar yatak odası ile evinize taşıyın.

Bahar yatak odası takımımızda paslanmaz çelik ayaklar ve high gloss malzeme kullanılmıştır. High gloss karyola, iki kapılı sürgülü gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşmaktadır.

 

avonsofa-mobilya-damla-yatak-odasi-takimi

DAMLA YATAK ODASI TAKIMI – 4355 TLDamla Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Gerçek lake boya ve panelin uyumunu Damla yatak odası ile evinize taşıyın.

 

avonsofa-mobilya-lines-yatak-odasi-takimi

LİNES YATAK ODASI TAKIMI – 5220 TLLines Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

Lines yatak odası takımı karyola, iki kapılı sürgülü gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşmaktadır

 

avonsofa-mobilya-sahra-yatak-odasi-takimi

SAHRA YATAK ODASI TAKIMI – 5125 TLSahra yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Amerikan cevizi ve panelin uyumunu Sahra yatak odası ile evinize taşıyın.

 

avonsofa-mobilya-class-yatak-odasi-takimi

CLASS YATAK ODASI TAKIMI – 3605 TLClass Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Amerikan cevizi ve lake boyanın uyumunu Class yatak odası ile evinize taşıyın.

 

avonsofa-mobilya-carmen-yatak-odasi-takimi

CARMEN YATAK ODASI TAKIMI – 4265 TLCarmen yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-line-yatak-odasi-takimi

LİNE YATAK ODASI TAKIMI – 3676 TLLine Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Amerikan cevizi ve gerçek lake boyanın uyumunu Line yatak odası ile evinize taşıyın.

Line yatak odası takımı karyola, iki kapılı sürgülü gardrop, bir adet şifonyer ve iki adet komidinden oluşmaktadır.

 

avonsofa-mobilya-icon-yatak-odasi-takimi

İCON YATAK ODASI TAKIMI – 3676 TLIcon Yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-yildiz-yatak-odasi-takimi

YILDIZ YATAK ODASI TAKIMI – 3467 TLYıldız yatak odası takımı bir adet karyola başlık, bir adet gardrop, bir adet şifonyer, iki adet komidinden oluşan bu takım yatak odanız için şık bir kombinasyondur. Karyolanın bazalı olması sayesinde fazla eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz.

 

garcinia cambogia www.garciniacambogia20x.com/
essay online 2essay.com/
write an essay essay-outline.com/

0 Yorum : 04.25.15

Odam Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Odam Mobilya 50.000 m2 açık, 10.000 m2 kapalı alanıyla modern mobilya tesislerinde sizler için en iyisini üretiyor.1973′den bu yana, tutkuyla..

1973 yılında Mehmet Akyol sadece180 m² keresteyi malzeme olarak kullanarak işe başladı. İlerleyen yıllarda İskandinav koltuk imalatı ile yoluna devam etti. 1998 yılına gelindiğinde çocuklarında işe dahil olması ile atölyeyi büyüterek bir mobilya imalatçısına dönüştü. 2004 yılına gelindiğinde ise kaçınılmaz markalaşma süreci başladı ve kısa sürede tamamlandı. Böylece Odam Mobilya adı altında yoluna devam etti. 2011 yılında 10.000 m² kapalı ve 50.000 m² açık alanı ile Bursa’nın Hamzabey/İnegöl ilçesinde modern tesislerini kurarak bugüne geldi. Yenilik ve tutku sözcüklerini ilke olarak kabul eden firma, 40 yıla yaklaşan sürede yatak odaları, yemek odaları ve duvar üniteleri konusunda uzmanlaşarak yoluna devam etmektedir.

 

odam-mobilya-valencia-yatak-odasi-takimi

VALENCİA YATAK ODASI TAKIMI1 Adet Valencia Yatak Odası Dolap 270 Lik 1 Adet Valencia Yatak Odası Şifonyer 1 Adet Valencia Yatak Odası Şifonyer Ayna 2 Adet Valencia Yatak Odası Komodin 1 Adet Valencia Yatak Odası Karyola (160 cm.) Dilerseniz Valencia Yatak Odası Karyola (180 cm.) Seçeneği İle De Takımınızı Oluşturabilirsiniz.

 

odam-mobilya-kare-yatak-odasi-takimi

KARE YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-kudus-yatak-odasi-takimi

KUDÜS YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-adessa-yatak-odasi-takimi

ADESSA YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-hilton-yatak-odasi-takimi

HİLTON YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-ceviz-buhara-yatak-odasi-takimi

CEVİZ BUHARA YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-siyah-buhara-yatak-odasi-takimi

SİYAH BUHARA YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-beyaz-buhara-yatak-odasi-takimi

BEYAZ BUHARA YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-stella-yatak-odasi-takimi

STELLA YATAK ODASI TAKIMI 

odam-mobilya-gonca-yatak-odasi-takimi

GONCA YATAK ODASI TAKIMI 

Garcinia Cambogia extract www.garciniacambogiareviews1.com/
Donwload Adult Big boobs www.adulttorrent.org/
Бронирование отелей hotelclub24.com

0 Yorum : 04.22.15

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odaları kişiler adına en özel olan odalar olmaktadır. Bundan dolayı çiftler yatak odalarını dekore ederken karşılıklı olarak fikir alışverişi yapmaktadır. Çiftlerin kendi istekleri doğrultusunda dekore ettikleri yatak odaları açık renklerden veya koyu renklerden oluşabilmektedir. Yatak odası adına kullanılacak en ideal renklerden biri de kırmızı olmaktadır. Kırmızı denince akla romantizm gelmektedir.

Çiftler romantik yatak odası dekorasyonu yaparken birçok farklı noktaya dikkat etmelidir. Dikkat edilecek noktaların başında, öncelikle odanın rengi gelmektedir. Yatak odası kişilerin isteğine göre kırmızı, şampanya, pembe, krem, kum beji gibi birçok farklı renge boyanabilmektedir. Oda renginin dışında oda da kullanılan mobilyaların yerleşimi, halı, perde ve avize seçimi de oldukça önemli olmaktadır. Koyu renk mobilyaların dışında son günlerden bayanların en çok tercih ettiği yatak odası renkleri beyaz mobilyalardan oluşmaktadır. Yatak odasının romantik olarak algılanabilmesi adına mutlaka taşlı mobilyaların kullanılması gerekmektedir. Taş detayına sahip olan gardroplar, şifonyerler, komedinler ve yatak başları odaların daha romantik olmasını sağlamaktadır. Bunların dışında yatak odasına romantik havalar estirebilmek adına, çiçek ve kalp desenli kırmızı renklerde yatak örtüsü takımları, kokulu ve renkli mumlar, canlı veya yapay çiçekler kullanılabilmektedir. Yatak odalarının özel ve romantik olmasını isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği detaylardan bir tanesi de yatak kenarında özel cibinlikler kullanmak olmaktadır. Perdelerle uyumlu olan yatak örtüleri, yatağı tamamen çevreleyen cibinlik modelleri ve yatak odalarında kullanılan özel çerçeveli aynalar yatak odalarında romantik bir hava esmesinin ana unsuru olmaktadır.

Özel tasarımlara, renklere ve kokulara sahip olan mumlar, mumluklar,  özel kokulu tütsüler, canlı veya yapay çiçekler de romantik bir hava oluşturmak adına kullanılan başlıca unsurlar olmaktadır.

 

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 1

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 2

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 3

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 4

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 5

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 6

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 7

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 8

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 9

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 10

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 11

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 12

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 13

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 14

Romantik Yatak Odası Dekorasyonu 15

 

Cheap Garcinia Cambogia garciniacambogiareviews23.com/
Download Interracial www.adulttorrent.org
download Soundtrack slowtorrent.com/

0 Yorum : 04.16.15

Cardin Mobilya Yataklar ve Fiyatları

Günümüz yaşam koşulları, stresi olağan, sıradan bir duygu durumu haline getirdi.Birde üstüne, stresle ortaya çıkan uyku sorunları eklendiğinde gündüz ve gece arasında yasanan sıkıntılı bir kısır döngü başlıyor.

Oysa ki stres ve uyku sorunları, kalp-damar rahatsızlıkları, yüksek tansiyon, şeker, obezite, metabolizma bozuklukları gibi yaşam kalitesini ve süresini azaltan, insan vücudunun baş düşmanları.

Stresin bedenimizi ele geçirmesine karşı elimizde güçlü bir koz var, oda iyi uyku!
Bedenin kendi kendini yenileme ve iyileştirme süresine girdiği uyku, melatonin olarak bilinen gençlik hormonunun da salgılandığı zamandır. Bu da demek oluyor ki, sağlıklı ve yeterli uyuyan bir kişi aynı zamanda gençliğini de koruyabiliyor.
İyi uykuyla gelecek gençlik ve güzellik için önce doğru bir yatak!

Evde geçirilen zamanının büyük bir bölümünün uykuda geçtigi düşünüldüğünde, evin en önemli mobilyasının yatak olduğu tartışılmaz. Bu da demek oluyor ki, bilinçli her tüketici beden ve ruh sağlığı için yatağını seçerken ince eleyip sık dokumalı.
Uyku bozukluğu günümüz insanının kabusu. Bilinçli yapılan yatak tercihi ile bu kabustan uyanmak mümkün!

 

cardin-mobilya-kumsal-yatak

KUMSAL YATAK 

cardin-mobilya-yagmur-yatak

YAĞMUR YATAK 

cardin-mobilya-yakamoz-yatak

YAKAMOZ YATAK 

cardin-mobilya-mevsim-yatak

MEVSİM YATAK 

cardin-mobilya-nisan-yatak

NİSAN YATAK 

cardin-mobilya-onice-yatak

ONICE YATAK 

cardin-mobilya-gunes-yatak

GÜNEŞ YATAK 

cardin-mobilya-tutku-yatak

TUTKU YATAK 

cardin-mobilya-orkide-yatak

ORKİDE YATAK 

cardin-mobilya-rosa-yatak

ROSA YATAK 

cardin-mobilya-silver-yatak

SİLVER YATAK 

Donwload Adult bdsm adulttorrent.org
Oral Porn tube videos adulttorrent.org/
Russian bride singleslovetips.com

0 Yorum : 04.13.15

Sonraki sayfa »