Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Avizelerle Ev Aydınlatmaları

Ev aydınlatmaları ev için önemli bir konudur. Çünkü ev içerisinde aydınlatma yapılırken de dekoratif avizelerle ya da sehpalara konulan abajurlarla yapılır. Bunlar ev için önemlidirler. Yine klasik ve modern tarz olarak baktığımızda farklılaşan modeller vardır.

Aydınlatmalar için bir avize seçerken belirlenmesi gereken kriterler vardır. Bunlardan birincisi tavan yüksekliğidir. Evinizin tavanının boyuna göre bir avize seçmeniz gerekmektedir. Çok fazla gösterişli olmasını istiyorsunuz diye çok uzun bir sarkıt almanız kötü bir görüntü yaratacaktır evin içerisinde. Kötüden kastımız basık ve dar bir görünüm oluşacağından dolayıdır. Bu sebepten dolayı avizelerinizi seçerken tavan yüksekliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Klasik bir ev tarzına sahip iseniz, aydınlatma için avizenizin seçiminde de klasik bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunun içinde ahşap olması olabilir, ahşap olmasa bile öyle olduğunun havasını verecek bir renk de seçim olarak göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede bu ürün eviniz için uygun bir tamamlayıcı olacaktır. Eviniz modern bir tarzda ise modern tarza uygun olarak üretilmiş aydınlatma tercih etmelisiniz. Avize olarak da modern tarzda bir çok çeşitli ürün bulunmaktadır.

Çok eskiden beri kullanılan ve hala eskimeyen kristal avizeleri de kullanabilirsiniz aydınlatma için. Kristal avizeler ev içerisinde çok güzel bir görünüme sahip olurlar. Kristal bir avize aldığınızda evin ne kadar büyük bir derecede değişiklik gösterdiğine inanamayacaksınız. Ev için bir de yerden aydınlatmalar da mümkündür. Bu genelde evin içerisinde merdiven bulunuyorsa tercih edilebilinir. Merdiven basamaklarına bu aydınlatmalardan koyulabilinir. Bunların dışında evinizin bahçesi var ise bahçeye doğru yerden aydınlatmalar da koyabilirsiniz. Yerden aydınlatmalar sadece bu şekilde kullanılır. Bunlardan farklı olarak evinize alabileceğiniz, yüksek abajur tarzında aydınlatmalarda aksesuar olarak kullanabileceğiniz türdendir.

 

avizelerle-ev-aydinlatmalari-1

avizelerle-ev-aydinlatmalari-2

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz.

avizelerle-ev-aydinlatmalari-3 avizelerle-ev-aydinlatmalari-4 avizelerle-ev-aydinlatmalari-5

avizelerle-ev-aydinlatmalari-6 avizelerle-ev-aydinlatmalari-7 avizelerle-ev-aydinlatmalari-8

avizelerle-ev-aydinlatmalari-9 avizelerle-ev-aydinlatmalari-10 avizelerle-ev-aydinlatmalari-11

avizelerle-ev-aydinlatmalari-12 avizelerle-ev-aydinlatmalari-13 avizelerle-ev-aydinlatmalari-14

avizelerle-ev-aydinlatmalari-15 avizelerle-ev-aydinlatmalari-16 avizelerle-ev-aydinlatmalari-17

 

Download Interracial www.adulttorrent.org
aplot.ua
militarycenter.com.ua/

0 Yorum : 04.6.15

Odalara göre aydınlatma

Evinizdeki her bölüme farklı aydınlatma kuralları uygulayarak yaşamınızı daha konforlu hale getirin. 

Koridor

Işık kaynakları koridor boyunca dizilebilir, yarı şeffaf aplikler kullanılabilir. Koridorla odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamalı.

odalara-gore-aydinlatma-koridor

 

Yemek köşesi

Yemek yerken masa üzerindeki her şeyin net bir şekilde görünmesi esas. Yemek odalarında, masanın üstünde yer alacak tavan aydınlatmasının yanı sıra yerden aydınlatma kullanılabilir.

 

odalara-gore-aydinlatma-yemek-kosesi

 

Mutfak

Mutfakta dolap içlerinin ve çevrenin iyi algılanabilmesi için tavanda geniş yüzeyli ışık yayıcı lambalar kullanılmalı. Ayrıca tezgah üstünün bölgesel olarak aydınlatılması gerekir.

 

odalara-gore-aydinlatma-mutfak

 

Banyo

Kayma riski taşıyan bir alan olduğu için iyi aydınlatılması gerekir. Ayrıca makyaj yapmak için aynanın bulunduğu alan da iyi aydınlatılmalı.

 

odalara-gore-aydinlatma-banyo

 

Yatak odası

Başucu aydınlatması duvardan, yatak üzerinde aplikle ya da komodinler üzerine konan lambalarla yapılır. Komodin üzerindeki abajurlar, yataktan kalkmadan kontrol edilebilmesi açısından iyi ama okumak için yetersiz. Oturduğunuzda baş hizanıza gelecek bir aydınlatmayı tercih edin. Lambanın ışığının ayarlanabilmesi ve doğrudan göze gelmemesi de önemli.

 

odalara-gore-aydinlatma-yatak-odasi

 

Çocuk odası

Çocuklar çok küçükse, etrafı doğru ve kolay algılamalarını sağlayabilmek için aydınlatma büyük önem taşır. Renklerin doğru algılanabilmesi için, tüm renkleri olduğu gibi gösteren lambaları tercih edin. Okul çağındaki çocukların göz sağlığını korumak ve yorulmadan uzun süre çalışmalarını sağlamak için ise çalışma masalarının aydınlık olmasına ve ışığın yansıma yapmamasına dikkat edin.

 

odalara-gore-aydinlatma-cocuk-odasi

 

apple Ipad apple-one.com.ua/
apple watch www.apple-one.com.ua/
кондиционеры bestcool.com.ua/

0 Yorum : 03.6.15

Minik Abajurlar

Minik Abajurlar yemek masalarını süslyecek yeni trend aksesuarlar olarak görev yapmaktadır. Kullanıldığı sofralar içerinde farklı renkleri ve modernlikleri ile küçük abajur örnekleri şık bir görünümü yakalıyor.

Minik Abajur Modelleri

Minik Abajur Modelleri

Abajurlar oldukça ufak ve lüks görünümlere sahip özel günlerin vazgeçilmez öğeleri olacaktır. Romantik ortamların içerisinde nostaljik havayı geçirmek isteyenler yine evlerinde minik abajur modellerine yer verebilirler.

Küçük Abajur

Küçük Abajur

2010 yılı yeni trend abajur modelleri içerisinde yer alan minik abajur objeleri büyük ilgi çekmektedir. Farklı ışıklandırma seçenekleri arasında yer alana abajur sistemleri mumlar ile desteklenerek başka bir bakış açısı yakalanabilir. Minik abajur fiyatları ise 50 – 300 TL arasınde değişiyor.

progressive.ua
the-event.com.ua/
別れさせ屋 大阪 1or0.info/

0 Yorum : 07.1.13

Jupiter Aydınlatma

Jupiter Aydınlatma 2010 yılında yeni trend modelleri ile evlerde şıkır şıkır bir aydınlatma sisteminde çığır açmıştır. Jupiter markası 1000 kadar ürün grupları çeşitliliği ile ergonomik seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Jupiter Aydınlatma Armatürleri

Jupiter Aydınlatma Armatürleri

Modern aydınlatma ürünleri kalite ve güvencesiyle birlikte jupiter farkı ile evlerinize geliyor.

Jupiter Ev Aydınlatma

Jupiter Ev Aydınlatma

Jupiter, aydınlatma sektöründe ofis, mağaza, bahçe ve ev aydınlatma ürünleri ile 2010 moda aydınlatma seçeneklerini sunmuştur. Bu yıl daha çok sarkıt aydınlatmalar üzerinde yoğunlaşılmış ve ürünlerden alüminyum zerafetinden yararlanılmıştır.

Jupiter Mutfak Aydınlatma

Jupiter Mutfak Aydınlatma

Jupiter tezga üstü aydınlarma ile mutfaklarda şerit, spot led armatürleri ile evinize farklı bir bakış açısını getiriyor.

0 Yorum : 06.19.13

Güneş Enerji Sistemli Modern Açık Alan Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Mobilya

Güneş Enerji Sistemli Modern Açık Alan Mobilya çevre dostu fikirlere hizmet eden etkin bir koleksiyon içerisinde yer almaktadır. Güneş enerjisini elektrik enerjisine çevirerek her açık alan üzerinde rahatlıkla faydalanabileceğiniz bilgisayar, cep telefonu, laptop v.b. gibi cihazlarını şarj edebileceğiniz muhteşem bir ürün olarak karşımıza çıkmatadır.

Led Işıklı Bahçe Mobilya

Led Işıklı Bahçe Mobilya

Mobilya tasarımcılarının şık görünümlü bu açık alan mobilyasına entegre ettikleri güneş enerjisi sistemi ile 12 saat boyunca dilediğinizce notebook ve diğer elektrikli cihazlarınızı çalıştırma olanağını sağlıyor. Güneş enerji açık alan mobilyası ayrıca içerisinde bulundurduğu USB çıkışları ile pratik çözümleri size en iyi şekilde sunmaktadır.

Güneş Enerjisi İle Çalışan Usb Çıkışlı Laptop Masası

Güneş Enerjisi İle Çalışan Usb Çıkışlı Laptop Masası

Geceleri içerisindeki led aydınlatma sistemi ile dekorasyon adına yine açık alanlarda bahçe, teras ve balkon gibi alanlarda en etkin bir objeyi canlandırmak sizlere büyük keyif verecektir. Harika bir görünüme sahip işlevsel güneş emerjili mobilya ürünü farklı objelerinm tek bir noktada birleştiği çok amaçlı kullanıma elverişli son teknoloji yapılarını içerisinde bulunduran tasarım harikası bir icat olmayı başarmıştır.

0 Yorum : 06.10.13

Ahşap Gece Lambası

Ahşap Gece Lambası yatak odalarında kullanılabilecek zarif ve sade görünümlü bir aydınlatma tasarımıdır.

Ahşap Gece Lambası

Ahşap Gece Lambası

İstenilen derecede çevirilebilen gece lambası orta kısımındaki lamba sayesinde gecelerinizi aydınlatıyor. Ufak görünümü ile dekorasyona elverişli bir gece lambası modeli olarak görülmektedir.

0 Yorum : 06.6.13

Şıkır Şıkır Avize Dünyası

Şıkır Şıkır Avize Dünyası …

Şevval Avize
Şevval Avize

Evlerimizin olmazsa olmaz aksesuarlarından biri de şüphesiz ki avizelerdir. Işık biz insanlar için çok değerlidir. Yalnız ışık deyip geçmeyin. Onu sunacağınız metaryel de özellikle ev dekorasyonunda çok önemli bir yere sahip. Yeni nesil avize ve aydınlatma ürünleri görülmeye değer nitelikte. Evlerimizi aydınlatmak için bu sayfadaki avize önerilerine bakmadan geçmeyin. Avize dünyası içerisinde şıkır şıkır, göz alıcı, son derece orjinal ve özgün avizeler istiyorsanız işte seçenekler :

Pablo Avize
Pablo Avize

Alçin Avize
Alçin Avize

Mutfaklar için ayrı, yatak odaları ve salonlar için apayrı düşünülmüş ve tasarlanmış bu aydınlatma ürünlerini ve daha fazlasını Demo Light Center’da bulabilirsiniz. Daha pek çok çeşit ve seçenek var. Ben buraya yalnızca birkaçını koyabildim. Hepsi birbirinden güzel, ışıl ışıl avize dünyası… Sizde zevkinize göre bir avize veya abajuru mutlaka bulabilirsiniz.

Amanda Avize
Amanda Avize

Latina Avize
Latina Avize

Barbara Avize
Barbara Avize

Leonardo Avize
Leonardo Avize

Maldiv Avize
Maldiv Avize

Cosmos Avize
Cosmos Avize

Dünya Avize
Dünya Avize

Marta Avize
Marta Avize

0 Yorum : 06.2.13

Aydınlatma Dünyası Halkalı Lamba

Aydınlatma Dünyası Halkalı Lamba tasarımın büyüsüne dolanmış bu muazzam şaşırtıcı dizayn temasında şenlenmiştir. Tavandan boylu boyunca aşağıya dönen halaların iç içe geçtiği bir çemberin merkezinden tutturulmuş özel ışık saçan ampüller ile aydınlatma dünyası giredek renkleniyor.

Halkalı Aydınlatma Armütörü

Halkalı Aydınlatma Armütörü

Aydınlama şekillerinin farklı boyular kazanarak dekorasyon içerisinde yer alması farklı bir kombinasyonu oluşturuyor. Ahşap halkalardan yapılmış çemberler zerafet içeren bir kıvılcım veren lamba sadece tavan armatürü olarak değil benzersiz bir yapının modern platform çerçevesinde yer almasına imkan sağlıyor.

Çember Halkalı Lamba Tasarımı

Çember Halkalı Lamba Tasarımı

Aydınlatma Dünyasındaki bu şık halkalı lambalar için kurulmuş özel düzenek alüminyum malzemesinden yapılmış montaj parçaları ile hafif ve zarif görünümü ile aynı zamanda şık bir minimalist çizgiyi taşıyor.

0 Yorum : 05.23.13

Yemek Odası Aydınlatma

Yemek Odası Aydınlatma sistemleri sayesinde özenle düzenlediğiniz odanıza ağırlayacağınız misafirlerinizle birlikte keyifli bir akşam yemeğini  aydınlatma armatürlerin farklı tasarımları ile loş ışıklar altında bulunmak farklı bir haz verecektir.

Yemek Odası Aydınlatma

Yemek Odası Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri imalatı yapan firmalar yemek odaları için geliştirdikleri özel teknolojik ürünler ile farklı tasarım ve modelleri ile müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Ev içerisinde her kısımda farklı aydınlatma odası aydınlatma modelleri olması gereklidir.

Koçtaş Aydınlatma

Koçtaş Aydınlatma

Yemek odası aydınlatma sistemi güzelliğini öne çıkarmak için dengeli ışıkları ile farklı bir bakış açısını getirmektedir. Koçtaş ev aydınlatma sistemleri modelleri dekorasyon için gerekli bütün hususları taşımaktadır.

0 Yorum : 05.22.13

Dekoratif Abajurlar

Dekoratif Abajurlar …

Boncuklu Estetik Abajur

Boncuklu Estetik Abajur

Abajur evlerimizde kullandığımız hem dekoratif ve estetik dekorasyon ürünü, hem de loş bir ortama gereksinim duyduğumuz kitap okuma ve romantik saatlerimiz için kullandığımız bir aydınlatma ürünüdür. Şık ve estetik bir abajuru güzel bir mağazadan alabileceğimiz gibi evdeki artık malzemeleri değerlendirerek, kişisel zevkimize göre kendimiz de abajur yapabiliriz. Dilerseniz boncuklu, tüylü, düğmeli objelerle süslenmiş bir abajur; dilerseniz çiçekli, kelebekli, boyalı bir abajur edinmeniz mümkün.

El Yapımı Boncuklu Abajur

El Yapımı Boncuklu Abajur

Lale Abajur

Lale Abajur

Renkli Prizma Abajur

Renkli Prizma Abajur

Farklı Dizayn Abajurlar

Farklı Dizayn Abajurlar

Abajurda Bayan Ayağı

Abajurda Bayan Ayağı

Deri Abajur

Deri Abajur

Dekoratif Abajur Modeli

Dekoratif Abajur Modeli

Düğmeli Abajur

Düğmeli Abajur

Cam Boyalı Abajur

Cam Boyalı Abajur

0 Yorum : 05.19.13

Sonraki sayfa »