Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Banyo Dekorasyon Modelleri

Günün tüm yorgunluğundan kurtulacağınız alan banyonuzu mu yenilemek istiyorsunuz? Banyo da şıklığı mı yakalamak istiyorsunuz.  Yorgunluğunuzu ve stresinizi atabileceğiniz banyolar için tasarlanan dekorasyon önerileri içeren bu yazımıza bir göz atmanızda fayda var. Buyurun.

Eski sadeliğini sürdürmeyen banyolarda artık renkler moda. Siz de kendinize uygun rengi seçerek dekore işlemine başlayabilirsiniz. Aynalı duvar dolapları, lavabo dolapları, yüksek dolaplardan oluşturduğunuz eşyalarınızı saklamanıza yarayacak dolaplardan tercihinizi yapabilirsiniz. Renk katabilir ya da tamamen sade renklerden dekore edebilirsiniz. Bu tercihin hemen ardından askılı klozetiniz için uygun renkte paspaslar ya da kilimler satın alabilirsiniz. Çamaşır sepetiniz ve seramik banyo setiniz olmazsa olmazlardan. Hasır seçebileceğiniz gibi, ahşap ya da plastik sepetlerle de tamamlayabilirsiniz banyo dolaplarınızı.

Seçeceğiniz batarya, musluk ve duş seti şık bir görünüm kazandıracak banyonuza. Aydınlık duruşuyla banyonuzu havasına hava katacak.
Dekoratif banyo bankları ve tabureler şıklığınıza modern bir görünüm kazandıracak. Geniş banyolar için olmazsa olmazlardan.
Küvetiniz, imkânınız varsa jakuziniz sizi günün stresinden arındıracak. Banyonuzdaki kullanım alanınız sınırlı değilse özel küvetlerden tercih edebilirsiniz. Tarz olarak çok modern gözüken bu küvetler sizi rahatlatacak. Standart küçük ölçülü ya da büyük ölçülü küvetlerden tercih edebilirsiniz. Duşa kabinle tamamlayabilirsiniz küvetlerinizi.  Jakuzi seçimiyle sağlıklı bir duş hayal olmaktan çıkacak.
Banyonuzun daha sağlıklı ve şık görünümü için önerilerimizi sizinle paylaştık. Mutlaka dekoratif aksesuarlarla tamamlamayı ihmal etmeyin.

 

banyo-dekorasyonu

banyo-dekorasyonu-2

banyo-dekorasyonu-3

banyo-dekorasyonu-5

banyo-dekorasyonu-4

banyo-dekorasyonu-6

banyo-dekorasyonu-8

BXP53649

banyo-dekorasyonu-11

 

Donwload Adult Comics adulttorrent.org/
Download Teens www.adulttorrent.org/
militarycenter.com.ua/

0 Yorum : 04.10.15

Dekoratif Banyo Önerileri

Evlerimizde çok vakit geçirmediğimiz ama ferahlığına ve konforuna özen gösterdiğimiz banyolarımız için tasarlanan ürünler bu sezonda da sizler için mağazalarda yerlerini alıyor. Dekoratif bir banyo oluşturabilmenizi sağlayan çeşitli ürünler ile banyolarınızı keyifle vakit geçirebileceğiniz ortamlara dönüştürmek sizin elinizde. İşte tam bu noktada 2014 dekoratif banyo önerileri ile sizlere yön göstermeye çalışan çeşitli markalar ürünleri hakkında bilgi veriyor. Banyoların eski sezonlarda tekdüze modellerden oluştuğunu ve daha çok açık renkte ürünler kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu sezonda ise tam tersi ahşap rengi ürünlerle banyoların daha mistik bir havada olduğunu görüyoruz. Ahşap kullanımı ile koyu renk bir atmosfer oluşturulan banyo ortamlarını daha ferah görünüme ulaştırabilmek adına ayna kullanımına bol bol yer verilmiş. Bunu yanı sıra mermer lavabo ürünlerine rastlıyoruz. Bunlar daha çok koyu renklerden ve desenli olarak üretilmiştir.

2014 dekoratif banyo önerileri duş kabinleri yerine kullanılan küvetler ile devam ediyor. Küvet daha çok yer kaplayan bir ürün olduğundan çoğunlukla tercih edilmiyor. Fakat son dönemlerde yapılan binalarda kullanılan çift banyo sistemi ve banyoların daha büyük ortamlardan oluşması küvet kullanımına olan rağbeti açıklıyor. Banyo ürünleri teknolojinin ilerlemesiyle aydınlatma ve ses sistemlerine de yer verilmesiyle oldukça geniş bir yelpazeye sahip hale geliyor. Bunun dışında ise ayna önü raf kullanımı sona eriyor ve geniş lavabo tezgahı üzerinde kullanılan natürel renklere sahip aksesuarlara yer veriliyor. Yeni evli çiftlerin ya da evini tekrar dekore etmek isteyenlerin banyo dekorasyonuna çokça önem vermesi gerekiyor. Evin her bölümünde olduğu gibi banyoda da rahatlatıcı unsurlara yer verilmesi çok önemlidir. Bu durumda da sezonda loş, otantik ve bir o kadar da romantik banyo gruplarına yer verildiğini söyleyebiliriz.

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-1

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-2

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-3

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-4

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-5

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-6

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-7

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-8

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-9

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-10

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-11

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-12

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-13

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-14

 

2014-dekoratif-banyo-onerileri-15

 

источник
buy narrative essay online findessay.org/
free research papers online findessay.org/

0 Yorum : 03.10.15

Odalara göre aydınlatma

Evinizdeki her bölüme farklı aydınlatma kuralları uygulayarak yaşamınızı daha konforlu hale getirin. 

Koridor

Işık kaynakları koridor boyunca dizilebilir, yarı şeffaf aplikler kullanılabilir. Koridorla odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamalı.

odalara-gore-aydinlatma-koridor

 

Yemek köşesi

Yemek yerken masa üzerindeki her şeyin net bir şekilde görünmesi esas. Yemek odalarında, masanın üstünde yer alacak tavan aydınlatmasının yanı sıra yerden aydınlatma kullanılabilir.

 

odalara-gore-aydinlatma-yemek-kosesi

 

Mutfak

Mutfakta dolap içlerinin ve çevrenin iyi algılanabilmesi için tavanda geniş yüzeyli ışık yayıcı lambalar kullanılmalı. Ayrıca tezgah üstünün bölgesel olarak aydınlatılması gerekir.

 

odalara-gore-aydinlatma-mutfak

 

Banyo

Kayma riski taşıyan bir alan olduğu için iyi aydınlatılması gerekir. Ayrıca makyaj yapmak için aynanın bulunduğu alan da iyi aydınlatılmalı.

 

odalara-gore-aydinlatma-banyo

 

Yatak odası

Başucu aydınlatması duvardan, yatak üzerinde aplikle ya da komodinler üzerine konan lambalarla yapılır. Komodin üzerindeki abajurlar, yataktan kalkmadan kontrol edilebilmesi açısından iyi ama okumak için yetersiz. Oturduğunuzda baş hizanıza gelecek bir aydınlatmayı tercih edin. Lambanın ışığının ayarlanabilmesi ve doğrudan göze gelmemesi de önemli.

 

odalara-gore-aydinlatma-yatak-odasi

 

Çocuk odası

Çocuklar çok küçükse, etrafı doğru ve kolay algılamalarını sağlayabilmek için aydınlatma büyük önem taşır. Renklerin doğru algılanabilmesi için, tüm renkleri olduğu gibi gösteren lambaları tercih edin. Okul çağındaki çocukların göz sağlığını korumak ve yorulmadan uzun süre çalışmalarını sağlamak için ise çalışma masalarının aydınlık olmasına ve ışığın yansıma yapmamasına dikkat edin.

 

odalara-gore-aydinlatma-cocuk-odasi

 

apple Ipad apple-one.com.ua/
apple watch www.apple-one.com.ua/
кондиционеры bestcool.com.ua/

0 Yorum : 03.6.15

Küçük Banyolar

Küçük Banyo Modelleri farklı dekorasyon önerilerine ev sahipliği yapan küvet ve duş kombinesinden oluşturulmuş ufak banyolardır.

Dar Banyo

Dar Banyo

Bu tarz banyoların temizliği çok kolay olduğu gibi ev içerisinde yaşam faaliyetlerinizde sizin için en ideal banyo olanağını sunmaktadır.

Ufak Banyo

Ufak Banyo

Duvara ve yere gömme olarak düşünülen küvet sayesinde banyo içerisinde küçük alandan tasarruf sağlanmıştır.

Küçük Banyo

Küçük Banyo

Banyo duvarına yapıştırılmış ayna ve raflar yine alandan kazandırılarak ufak banyo içerisinde geniş yer bulmanıza olanak vermiştir.

Mini Banyo

Mini Banyo

optnow.com.ua/
ils-3pl.com.ua/
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.12.13

Minimalist Küçük Banyo Tasarım

 Minimalist Banyo Renkli Cam Masa Modelleri koleksiyonları küçül banyolar için her biri ayrı bir renk cümbüşü ile sizlerin hayal dünyanızı canlandırıyor. Geleceğin yeni nesil çizgisi üzerinde ince detayları ile yer alan renkli cam masalar modaya en uygun bir biçimde şekillendirilmiştir.

Kırmızı Renkli Banyo Cam Masası

Kırmızı Renkli Banyo Cam Masası

Bilindiği üzeri milenyum yılından itibaren cam masalara olan yoğun ilgi bu temalar üzerinde yoğunlaşıp en modern en şık görünümleri ile banyo üzerinde farklı bir boyutu ortaya döken tasarımcılar özenle süsledikleri renkli cam masa modelleri zengin görünümleri ile ev dekorasyonuna ferahlık kazandıraktır. Rengaren cam masa modelleri her biri ayrı cazibesi ile ahenk içerisinde olup seçim yapmanızda sizleri bir hayli zorlayacak gibi görünüyor.

Renkli Cam Masa Ufak Banyo Tasarım

Renkli Cam Masa Ufak Banyo Tasarım

Farklı kombinasyolar üzerine yorumlanmış renkli cam masa çeşitleri ilgililerin bir hayli hoşuna gidecek düzeydedir. Tasarım harikası bu cam masa modelleri mutfaklarda, salonlarda, oturma odalarında hatta bahçelerde sizin zevkinize göre konumlandıracağınız mekanlara ayrı bir hava katacağı şüphesiz göz ardı edilemez. Ufak banyo tasarım trendi içerisinde coşkusunu taşıyan özel minimalist aynası öle göz kamaştıran özel bir ürün grubu içerisinde yer alıyor.

вложение денег в золото www.profvest.com
forex club profvest.com
создание пассивного дохода profvest.com

0 Yorum : 06.24.13

Siyah Banyo Tasarımı

Siyah Banyo Tasarımı stemik markasının modern banyo koleksiyonları içerisinde yer alan minimalist mobilyaların en güzel örneğidir.

Siyah Banyo Dekorasyonu

Siyah Banyo Dekorasyonu

Bu koleksiyonda ilgi çekici kısımlar siyah hatlar üzerinden yola çıkılarak cam aynaları ile tamamlanmıştır.

Sade Banyo Tasarımı

Sade Banyo Tasarımı

Parlak siyah kapılar tamamıyla gerçek bir sanat eserini alüminyum çerçeve içerisinden vurgulamaktadır.

Dekoratif Banyo

Dekoratif Banyo

Düz ve saf hatları siyah renklerin harika görünümü ile banyo fikirleri içerisinde size farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Banyo Modeli

Banyo Modeli

Zarif mobilya parçalarının farklı detaylar ile aynalar üzerinden yansıtıldığı bir dekor unsuru siyah banyo tasarımı üzerinde bulunmaktadır.

0 Yorum : 06.23.13

Dekoratif Banyo Duvarları

Dekoratif Banyo Duvarları modelleri süslenmiş duvar fayansların farklı ışıltısını yansıtan yeni trend lavabo sistemleri ile modern bir banyo dekorasyonu ortaya çıkarılmıştır.

Modern Banyo Duvarı

Modern Banyo Duvarı

Banyonun en üst düzeydeki estetik yapısı ile banyolara heyecan ve serinlik getiriyor. Banyoların düzenini değiştirmek ve yeni banyo tasarımı yapanlar için güzel örnek seçenek teşgil edecek 2 farklı banyo duvar modelleri ile sizlere fikir vermek istiyoruz.

Dekoratif Banyo

Dekoratif Banyo

Dinamik ve çağdaş banyo trendleri için özel olarak tasarlanan banyo modellerini inceleyebilir daha sonrasında kendi banyonuz için karar verebilirsiniz.

0 Yorum : 06.20.13

Minimalist Banyolar

Minimalist Banyolar ..

Modern Pembe Banyo Dizaynı
Modern Pembe Banyo Dizaynı

Banyolara bir de bu açıdan bakın derim ben. Modern, estetik, minimalist tarzda dizayn edilmiş bu banyolarda insan banyodan başka herşeyi yapabilir. :) Üstteki pembe-siyah lavabolu banyo tam bana göre. Ama fiyatları tabiiki çok uçuk. Yine de meraklıları ve bütçesi bu banyolara uygun olanlar mutlaka vardır.

Minimalist Banyo Tasarımı
Minimalist Banyo Tasarımı
Beyaz Sade Bir Banyo
Beyaz Sade Bir Banyo
Banyoda Zerafet
Banyoda Zerafet
Modern Banyolar
Modern Banyolar

0 Yorum : 06.19.13

Şömineli Banyo Küvet Örnekleri

Modern Şömine Temalı Banyo Fikirleri

Modern Şömine Temalı Banyo Fikirleri

Şömineli Banyo Küvet Örnekleri evet yalnış duymadınız sizler için araştırıp bulduğumuz banyo tasarımları şömineler ile birlikte aynı konseptte sunulmuş muhteşem bir atmosferi yaşamanızı sağlıyor.

Küvet Yanı Başınızda Şömine

Küvet Yanı Başınızda Şömine

Özellikle kış aylarında sıcak bir küvet keyfini rahatlatıcı bir etki bıraktırmak adına dinlendirici etkisinin mekanalarda bırakacağı rahat ve huzur dolu yaşam alanları ile yaşam stilinize olumlu yönleri ile baş döndürecek tarzdadır.

Şık Küvet ile Modern Şömine Bir Arada

Şık Küvet ile Modern Şömine Bir Arada

Bir şöminenin banyo ile aynı platform içerisinde olması elbet herkesin aklına gelebilecek bir fikir olmayabilir, ancak deneyimli tasarımcıların uyguladıkları son teknoloji iç ve dış mimari tasarımların çığır açtığı bu gibi örneklerde dekorasyonun ne denli hızla büyüyüp geliştiğini fark edebiliyorsunuz.

Şömineli Banyo Tasarımı

Şömineli Banyo Tasarımı

Şöminenin kattığı sıcaklık ve romantik ortamın küvet içerisindeki temizlik iç güdüsünün sizi başka yerlere alıp getirmesi kadar huzurlu ferahlatan birşey bulamayacaksınız. Hepsi birbirinden modern ve şık şömineli banyo küvet fikirleri yaşam alanlarındaki anlayışı farklı bir seviyeye taşıyor.

0 Yorum : 06.18.13

Aşk ve Sevgi Dolu Banyo Fikirleri

Aşk ve Sevgi Dolu Banyo Fikirleri sevgililer günü dışında yeni evli çiftlerin özellikle ilgi ve beğenisini toplayacak 2013 trend banyo dekorasyon örneklerini kapsıyor.

Romantik Banyo Dizayd Fikiri

Romantik Banyo Dizayd Fikiri

Romantizmin doruklarına çıkaran banyo dekoru estetik dizayn temaları ile birlikte içerisinde cezbedici renk cümbüşlerinin farklı özel noktalarda kullanılarak banyonun modernliğini üst düzeye taşıyor.

Ultra Lüks 2013 Model Banyo Tasarım

Ultra Lüks 2013 Model Banyo Tasarım

Banyo içerisinde alışılmışım dışına çıkılarak sevgilinizle özel bir gün geçirmek adına fantastik atmosferleri yakılan mumlar ve belli ölçüde serpilen gül yaprakları ile mükemmel dekor fikirleri resimlerde belirgin bir şekilde görebilirsiniz.

Mum Işıkları Gül Yaprakları ile Süslü Banyo Küveti

Mum Işıkları Gül Yaprakları ile Süslü Banyo Küveti

2013 Yılında banyo içerisinde kullanılan dekor anlayışları farklı bir yol izlemekle beraber en ilginç fikirlerin romantik duygular çağrıştırması dekorasyon çizgisinde önemli bir etken olarak göze çarpıyor.

Kalpli Banyo Küvet Modeli

Kalpli Banyo Küvet Modeli

Özellikle banyo modelleri dekorunda bayanların farklı bir bakış açısı vardır. Bunun için bayanların gözüne hitap edebilecek daha sade, çekici, modern banyo içerisinde romantizm ile birlikte ferah bir ortam yaşatmak bayanların sevgisini kazanmaya yeterli olacaktır.

0 Yorum : 06.14.13

Sonraki sayfa »