Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Dekor ve Dekorasyonda Duvar Kağıtları


Duvar kağıtları günümüzde gelişen teknolojiyle beraber bu sektörde gelişmiştir. Tek tik duvar kağıtları yerine desenli, kabartmalı, çizgili vb… türde duvar kağıtlarıda üretilmeye başlanmıştır. Bu yazımızda duvar kağıdı sektörünün ne kadar gelişmiş olduğunu resimlerdende anlıyacaksınız. Hazırlanması ve montalanması boya ve badanadan çok daha az srede yapılan ve daha az kirli ortam bırakan duvar kağıtlarını inceliyelim.0 Yorum : 12.24.12

Duvar Tabloları


2011 Duvar Tablo Modelleri


Evinizin dekorasyonunu birebir tamamlayan duvar tabloları 2011 yılında da evlerinizi renklendirmeye devam ediyor.. Oldukça kaliteli ve renkli olan bu duvar tabloları ile evleriniz oldukça zevkli döşenmiş bir yapıya dönüşecek..


2011 Resimli Tablolar


2011 yılında evlerinde anlam yüklü ve farklı bir dekoratif çalışma gerçekleştirmek isteyenler için sunduğumuz bu tablolar oldukça kaliteli olmasının yanı sıra yapısındaki anlam yüklü karakteristik özellikleriyle de evinize gelen misafirleri büyülüyor..


Dekorasyon ev tabloları0 Yorum : 12.8.12

Çocuk Odası Duvar Stickerları

Çocuk odaları için sevimli kahramanlardan oluşan ve çizgi film kahramanlarından oluşan Sticker Desenleri çocuğunuzun dünyasını zenginleştirecek çocuklarınızın odalarını sevmeleri ve orada vakit geçirmeleri için düşünülebilecek en güzel fikirlerden biri… Çocuklarınızı böyle zevkli bir hediyeden mahrum bırakmayın…


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları


Duvar Stickerları

0 Yorum : 12.6.12

Duvar sticker modelleri

2011 duvar sticker modeleri ile evinize şık bir hava yaratbilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler, uygun fiyatlarıyla evlerinize şıklık katmaktadır. Zaman içinde daha farklı bir değişim gerçekleştirmek isterseniz çok rahat çıkarabilirsiniz.


2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri
2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri


2011 Duvar sticker modelleri
2011 Duvar sticker modelleri örnekleri


Duvar renginize ve dekorasyonunuza uygun modellerle evinize derinlik ve hareketlilik katabilirsiniz.

0 Yorum : 12.3.12

Duvar Dekorasyon Fikirleri

dekorasyon fikirleri


Eviniz için oluşturacağınız dekorasyonla ilgili yapılan doğru seçimlerle sizde evinizde çok farklı bir dekor oluşturabilirsiniz.


ilk olarak evinizin duvarlarından başlamanız size büyük avantajlar kazandıracaktır. Duvarlarınzda oluşturacağınız desenler sizin yaratıcılığınızı ve bu işi ne denli başarılı olarak yaptığınızı gösterecektir. Aslında sizlerin pek de bir şey yapmanıza gerek yok duvarlarınız için seçeceğiniz duvar kağıtları tüm bu işleri üstlenecektir.


İkinci olarak renkli ve farklı tasarımlara sahip duvar stickerları bu steckerler evin havasına bambaşka bir soluk getirebilir.


Ayrıca son yıllarda çok popüler olan duvar kalıpları ve stensillarda işinize yarayabilir. Biraz boya ve fırça ile çok güzel duvar dizaynları oluşturulabilir.


Bilindiği üzere banyo ve mutfaklarda kullanılan karolar artık odaların duvarlarında da kullanılıyor eğer sizinde dekorasyonunuz buna müsaitse sizde böyle bir fikir deneyebilirsiniz. özellikle tuğla şeklinde olan karolar son derece favori…


Sizlere son olarakta granit ve mermeri önermek istiyoruz. Çok güzel desenlere sahip olan mermerler evinizin duvarlarında çok hoş ve estetik bir görüntü oluşturacaktır.

0 Yorum : 12.2.12

Döşemelik, Perdelik kumaşlar ve duvar kağıtları ile Dekorasyon

Döşemelik/perdelik kumaşlar ve duvar kağıtları, evi yenilerken dekorasyonun en önemli unsurlarını oluşturuyorlar. Bu alandaki yerli ve yabancı markalar 2009 sezonu için tüm hazırlıklarını tamamladılar. Klasikten moderne kadar her zevki yansıtan tekstil seçenekleriyle teknolojinin tartışılmaz üstünlüğü hala gündemdeki yerini koruyor. Kendi kendini temizleyen, yanmayan, leke tutmayan, kullanıcı dostu kumaş ve duvar kağıtlarında renk ve desen zaman zaman ikinci sırayı alıyor. Dolayısıyla sektördeki tasarım trendleri de bu yönde gelişiyor. Yepyeni ürün seçeneklerini uzman görüşleriyle desteklediğimiz bu araştırmada firmaların en yeni koleksiyonlarını bir araya getirdik.


0 Yorum : 11.25.12

Modüler duvar üniteleri

duvar üniteleri


Zaman o kadar çabuk ilerliyor ki biz hiç bir şey anlamadan avucumuzun içerisinden kayıp gidiyor. artık zamanı değerlendirebilmek için için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor her şeyi pratikliğe döküyoruz.


Modern duvar üniteleri ile tüm ihtiyaçlarımızı gidererek hem zaten dar olan evlerimizde daha geniş alanlar yaratmış hemde kullanım kolaylığıylada zaman kaybetmemiş oluyoruz. Çok şık ve estetik dizayn edilmiş olan modern duvar üniteleri evlerinizin salonlarına ayrı bir zevk katıyor.


Fazla olan eşyalarında saklandığı ve her açıdan kullanışlı olan bu duvar üniteleri plazmanızla beraber akşamları karşısına geçtiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak ferah renklerde tasarlanmaktadır.


Modüler plazma duvar üniteleri


0 Yorum : 11.23.12

Hoş Duvar Tabloları


Better Home tasarımları ile göz kamaştırıyor bu tasarımlardan biri olan dekorasyon duvar tabloları, çok değişik yapılarda olan bu tasarımlar estetik yapıları ile göze hoş gelmektedir. Duvarlarınızın çıplaklığını gideren ve dekora yardımcı olan bu tablolardan her renk ve çeşitte bulmanız mümkündür.


Dekoratif objeler ile bütünlük sağlayan tablolardan bir görünüm


0 Yorum : 11.22.12

Dekoratif Duvar Saatleri

Dekorasyonunuzun ve evinizin vaz geçilmez aksesuarlarından biridir duvar saatleri… Hem işlevselliği hemde dekorasyona katmış oldukları farklılıkla her evde bulunması gereken sayılır başlıca eşyalardan biridir.


Duvar saatlerinizinde dekorasyonunuza uygun olarak dekore edilerek duvarlarınızı süslemesi ortama daha farklı bir atmosfer katabilir. Kişisel olarak tasarlanarak sunumu yapılmış olan bu saatleri sizde tasarlayabilir, kendi saatinizi kendiniz yapabilir yada dekorasyonunuza en uygun olanı eviniz için satın alabilirsiniz.


Dekoratif Duvar Saati Resimleri

0 Yorum : 11.18.12

Dekor Dekorasyon Duvar Kağıtları

Evinizin mevcut duvarlarını diğer eşyalarınızla uygun bir şekilde kapladığınızda odalarınızda daha farklı bir atmosfer yaratmış olacaksınız… Bu şekilde düşüncesi olan dekorasyon severlere çeşitli duvar kağıtlarından oluşmuş resim arşivimizi sunmak istiyoruz.


Sizlerde bu resimlerden yararlanarak evinizin duvarlarını rengarenk duvar kağıtları ile kaplatarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.0 Yorum : 11.12.12

Sonraki sayfa »