Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Trend Mutfak Perde Modelleri

Mutfak perde modelleri ve çeşitleri ile sizlere bu konudaki seçim yapmanızda kolaylık sağlayacak bazı maddeler paylaşmak istiyoruz. Özellikle hanımlar perde seçimlerinde beylere göre titiz davranırlar ve yazımızın devamını mutlaka okumalarını öneriyoruz. Hadi başlayalım.

Herkesin Zevki Farklıdır

Farklı zevklere sahip olsak da mutlaka her bütçeye uygun şekilde bir model mutlaka bulacaksınız. Ev dekorasyon alanında olmazsa olmazımız perdeler ile komşularımızın meraklı bakışlarından kurtulacağınız gibi hangi modeller size daha çok yakışabilir detaylı bir şekilde sizlere anlatalım.

Ferahlığı ve Aydınlanmayı Hesaplayın

Mutfak perde modelleri seçerken kalın ve ışığı az miktarda mutfağınıza alabilecek perdelerden uzak durmanızı öneririz. Beyaz ve bu renge yakın olanları tercih etmenizi öneririz. Tabiki renkli işlemeler ile göz zevkinize hitap edecek modeli en iyi siz kendiniz seçeceksiniz. Belkide oryantal kumaşlar yerine daha sade tasarımlı, ince perdeleri seçmek daha uygun olabilir. Yarı şeffaf yada stor perde şeklinde pilili olarak asılan güneşlikler dışarıyı net bir şekilde görmenizi engelleyebileceği gibi, güneş ışınlarını da daha az girmesini sağlar.

Modayı Takip Edin

Bu sene hangi renkler moda gibi internette araştırma yapıp, o tarz renkler ile işlenmiş perdeler yeni yıla daha hareketli girmenizi sağlayabilir. Mutfak küçük ise açık tonlu renkleri seçmeniz durumunda daha aydınlık bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfağınız büyük ise koyu renklerin ağırlık kazandığı seçimlere odaklanmanızı öneririz.

Bu Sene Perdede Hangi Modeller Trend

Bu sene trend olan modeller ise; bambu, doğal lifli malzemeden üretilen stor perdeler ve deniz yosunu modeli olduğunu ekleyelim. Stor perdede karar kılacaksanız eğer kumaş perdelerde olduğu gibi katlanmasında sorun yaşamayacaksınız.

Yuvarlak Kesime Ne Dersiniz?

Yuvarlak kesim stor perdeler ile peri masalındaki baloya davetli olan prenseslerin şıklığını evinize yansıtmaya ne dersiniz. Mutfağınızdaki pek çok nesne düz çizgilerden oluşur (kare, dikdörtgen gibi) yuvarlak kesimli stor perde modellerini mutlaka inceleyin ve aklınızda mutlaka güzel bir şeyler belirecektir.

Mutfak perde modelleri arasında şüphesiz amerikan mutfak modelleri de önemli bir yer tutar. Ama biz sizleri kaliteyi uzaklarda aramak yerine bu yazımızdaki teknikler ışığında, birkaç tane mağaza gezerek ve acele etmeyerek size en uygun olan seçimi bulacağınızdan eminiz.

Mutfak perde modelleri ile ilgili sizler için hazırladığımız resim galerimize bakmayı unutmayın!

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-1

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-2

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-3

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-5

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-6

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-7

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-8

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-9

2014-trend-mutfak-perde-modelleri-10

pillsbank.net/
kokun.net
www.np.com.ua/

0 Yorum : 03.23.15

İç Dekorasyonda Doğaldan Güzeli Yok

Yaşadığımız mekanları en verimli ve en huzurlu şekilde dekore etmeye nedersiniz? Cevabınız “evet” ise sizler için hazırladığımız doğal ev dekorasyon önerilerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tarih boyunca insanlar yaşadıkları mekanlar üzerinde bir çok değişiklikler yapmış ve çevrelerini yaşam koşullarına göre yenilemişlerdir. Bu gelişmeler sonucu da iç mekan tasarımı dediğimiz tasarımlara ilgi artmıştır. Amaç, farklı ve özgün tasarımlarla insanın kendine olan güvenini aşabilmek olmuştur.

Doğal malzemelerle tasarlanmış bir dekorasyon hiç şüphesiz ferah ve huzurlu bir ortam oluşturacaktır. Yaşanılan mekanların insan hayatına farklılık ve renk katması, doğaya bakış açısıyla da doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Yaşadığımız mekanların fonksiyonel olarak en verimli bir şekilde düzenlenmesi önemlidir. İç mekan tasarımını doğal malzemelerle dekore ederek huzurlu bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-1

 

Dekorasyonda Doğal Taş KullanımıEvlerin dış mekan kaplamalarında sıkça gördüğümüz doğal taşlar artık son zamanlarda iç mekan tasarımlarında da sıklıkla kullanılır oldu.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-2

 

İç mekanda doğal taşları kullanabileceğiniz alanlar:

* Evinizde kapatmak istediğiniz bir kolon,
* TV’nizin arka duvarına,
* Önemsediğiniz bir tablo asacağınız duvara
* Hatta çok daha iddialısı odanızın tüm duvarlarına uygulayabilirsiniz.

Doğal taşlar sadece dekoratif olma özelliği ile değil aynı zamanda havadaki nemi çekme özelliğiyle de iç mekanda sıklıkla tercih ediliyor. Doğal taşlar aynı zamanda geçmişe dönük bir izlenim oluştururken bir yandan da mekana modern bir hava katıyor.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-3

 

Dekorasyonda Ahşap Malzeme KullanımıAhşap malzemeler iç mekan dekorasyonunda sıcak bir atmosfer oluşturmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Ahşap malzeme doğru bir şekilde ve doğru yerde uygulandığında çok şık ve güzel sonuçlar elde edilecektir.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-4

 

İç mekanda ahşap malzeme kullanabileceğiniz alanlar:

* Zemin kaplamalarında,
* Duvar ve tavanlarda,
* Sehpa, masa gibi mobilyalarda kullanılabilir.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-5

 

Dekorasyonda Mermer Kullanımıİç mekan tasarımında oldukça tercih edilen ve doğal bir malzeme olan mermer doğru kullanıldığında soğuk yüzünün dışında oldukça şık ve ışıltılı görünüyor.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-6

 

İç mekanda mermer kullanabileceğiniz alanlar:

* Zemin kapmalarında belli geçiş alanlarında,
* Mermer kullanımında iki farklı renk tercih etmek doğru olacaktır,
* Oturma alanları ve koridorlarda,
* Banyolarda oldukça şık ve yerinde olacaktır,
* Mermerin soğuk yüzünü kırmak için ahşapla birlikte kullanabilirsiniz,
* İç mekan merdivenler de mermerin kullanılabileceği alanlar arasında yer alıyor.

 

ic-dekorasyonda-dogaldan-guzeli-yok-7

 

profvest.com/
t-marka.ua
trio-market.com.ua

0 Yorum : 03.17.15

Bebek Odası Dekorasyonu İçin Öneriler

Aileye yeni katılacak minik misafir için anne ve babalar en özel odayı hazırlamak isterler. Bebek için en doğru odayı tasarlamak isterler. Bebek odasının vazgeçilmezleri ise güvenli bir yatak, altını değiştirme komodini ve emzirme koltuğudur. Peki, odanın rengi nasıl olmalıdır?  Bunun için artık klasik olmuş pembe ve mavi renkler dışında yeni trend olmuş renkler de mevcuttur. Sıcak bir görünüm için turuncu, sadelikten yana olanlar için toprak tonları, şıklık için gri ve sarının uyumu tercih edilebilir. Ayrıca yeşil tonları da oldukça moderndir. Duvarlarda yine bebek odasına uygun desenlerde duvar kâğıdı kullanılabilir.

Bebek için yatak seçerken öncelikle doğal, kaliteli ve sağlığa zararı olmayan malzemelerden yapılmış yatak ve boyayı seçmek gerekir. Ayrıca uzun bir süre kullanılacağını göz önünde bulundurarak alçalıp yükselebilen, parmaklıklı yatakları seçmek daha doğru olacaktır. Emzirme koltuğu annenin bebeği ile en özel dakikaları geçirdiği mekân olacaktır. Oldukça konforlu olması ve yine kesinlikle sağlıklı malzemelerden yapılmış olması gerekir.

Bebek odasının aydınlatması çok önemlidir. Bebek odasında çok parlak ışıklandırmalar bulunmamalıdır. Parlak ışıklar bebek için rahatsız edici olabilir. Loş ışıklar bebek için daha uygun olacaktır. Yine loş bir abajur bebek odasında bulundurulabilir.
Bebek odasında bebeğin el ve göz koordinasyonunu sağlayacak aksesuarlar da kullanılmalıdır. Asmalı oyuncaklar bu anlamda idealdir. Özellikle yatağın üzerinde bu tür aksesuarların kullanılması doğru olacaktır. Bebek odasında el işi oyuncak ve aksesuarlar da çok doğal ve şık bir görünüm sağlamaktadır.

 

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-2

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-3

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-4

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-5

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-6

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-7

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-8

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-9

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-10

bebek-odasi-dekorasyon-fikirleri-11

 

buy thesis paper findessay.org/
buy review online www.findessay.org
writing online findessay.org/

0 Yorum : 03.8.15

Koltuk Modellerini Nasıl Seçmeliyiz

Koltuk modellerini seçip almadan önce rahatlık ve konforunuzu elden bırakmamanız gerektiğini ve kolay bir şekilde eskiyebilecek dekorasyondan uzak durmanızı öneririz. Daha fazla detay ise yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Kullanışlı, Rahat ve Şıklığınıza Yakışacak Koltuk Modelleri

Herkesin parası kendine göre değerlidir ve iyi bir şekilde kullanmak gerekli. Oturma grubu alırken, yerleştirmeyi düşündüğünüz yeri aklınızda tam olarak hayalini kurarak ve gerekirse metreyi elinize alarak ilk işe başlayabilirsiniz.

Kumaş kalitesi olarak ise kolay temizlenebilen, kumaş kalitesine önem vererek seçim yapmanız önemli. Bembeyaz bir koltuk modelinin üzerine kola döküldüğünü ve hemen emdiğini düşünün, bu tür riskleri almak istemiyorsanız kumaşa önem verin.

Koltukların Dayanıklılığa Dikkat Edin

Herhangi bir koltuk satan bir mağazaya girip, koltuk modellerine baktıktan sonra ilk yapacağımız, oturmak ve kalitesini test etmek, dokunmak olacaktır. Koltuklar ise ahşaptan yapıldığı için satıcıya hangi ağaç cinsinden yapıldığını sorabilir ve dayanıklılığını bu şekilde test etmeniz mümkündür. Cilasının ve zımparasının kusursuz yapılmasına dikkat edip elinizi biraz ahşaba sürtmenizi öneririz.

Paylaşımcı Olmaya Ne Dersiniz?

Koltuklarınızı hep tek kişilik ve ayağınızı uzatarak kahve ve gazete keyfini yaşayabileceğiniz şekilde düşünmemek gerekli. 2-3 kişilik koltuk takımlarının olduğu modelleri de gezmenizi öneririz. Küçülüp, büyüyebilen, çek yat tarzında olan, katlanabilen ve daha pek çok tasarıma sahip olan ev dizayn ürünlerinin olduğunu belirtelim.

Kendi Tarzınızı Oluşturun

Eşiniz ile birlikte giderek, seçeceğiniz koltuk modellerini uzun bir süre kullanabilecek olmanızın bilincinde olarak, sevdiğiniz renkleri ve tasarımları konuşarak, en doğru tercihi yapmanız etkili olabilir. Her zaman renklere takılıp kalmayın araştırın ve satıcıya olur olmaz her soruyu yöneltin. Şıklık her zaman kaliteyi getirmeyeceğini ve dayanıklılık daha ön planda olması gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Deri Koltuk Takımlarını Tanıyalım

Deri koltuklar genelde ofis ortamında ciddi bir hava yakalamak isteyen işverenler tarafından kullanılsa da evlerde de şık bir biçimde durması tabiki söz konusudur. Kullanılan deri ve malzemenin kalitesi bu koltuğun fiyatını önemli derecede etkiler. Suni derili koltuk takımları daha uygun fiyata olurken, hakiki derili olanları ise fiyat açısından daha yüksektedir.

Yaz aylarında sıcak ve kış aylarında ise soğuk tutma yeteneği ile bu koltukları denemek isteyebilirsiniz. Sıcak ortamlarda ise özellikle kalorifer peteği yada soba civarlarına pek yaklaştırmamak önemli olduğunu belirtelim.

ipek-mobilya-vital-koltuk-takimi

4s iphone apple-one.com.ua
часы епл apple-one.com.ua/
кондиционер mitsubishi bestcool.com.ua/

0 Yorum : 03.3.15

Ufak Ev Dekorasyonu

Ufak Ev Dekorasyonu


Küçük olan evlerin oda dekorasyonları çok önemlidir. Gerekli olan düzenlemelerin yapılamaması yada yanlış yapılması evinizin daha da küçük gözükmesine ve sizin bu daracık evde daha fazla stresli anlar yaşamanıza neden olacaktır.


Uzmanların sizlere bahsetmiş oldukları bazı dekorasyon önerileri ile ufak olan evlerinizi yapılacak bir takım işlemlerden sonra çok daha rahat bir şekilde yaşayabileceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmeniz çok kolay…


Öncelikle herşeyde olduğu gibi kullanmadığınız eşyaları bir kenarıya ayırın bunlar evin daha kalabalık ve sıkıcı göstermesine nedendirler… Evin sade ve kullanılır olması tek amacımız olmalıdır. Mobilyalarınızı çok fazla geniş ve büyük seçmeyin deri koltuklar favorileriniz olabilir.


Modern tarzda yaratılacak olan mekanlar çağıda evinize getiricek, koltuk sayılarınızı teke indirebilirsiniz ya da tekli koltuklar yerine bir adet çiftli koltuk daha uygun olacaktır. Evinizi gereksiz yere çok fazla meşgul eden yer kaplayan kocaman yemek masalarından arındırın onların yerine daha basit şekilde kullanılabilen işi bittiğinde kolayca kaldırılabilen yemek masa takımlarından seçin…


Evinizin dekorasyonunu aynalar ve çiçeklerle bir bütün kılın bunlar evinizi daha can alıcı ve geniş gösterirler.


ev dekorasyonu

0 Yorum : 12.19.12

Ev Dekorasyon Desenleri

Dekorasyon desenlerinin seçiminde farklı renklerin kombinasyonlarının bir araya getirilerek ortaya canlılığın ve doğallığın ışığını yansıtmaktır amaç bir yerde resimlerdede görüldüğü gibi bir çok dekorasyonda kahverenginin tonlarının ağırlıkta olması fakat diğer renkerin kombinasyonunun kahverengi tonların içerisinde saklanarak bir dekor oluşturulması ortaya çok canlı ve doğal desenler çıkarmış durumda çeşitli duvar kağıtlarınında sergilendiği duvarlar evin diğer aksesuarları ile bir bütün oluşturmuş…

0 Yorum : 08.28.12

Ev ve İş Dekorasyonunuz İçin Zarif Dokunuşlar

Minart Concept, mobilya aksesuarları, dekoratif ev eşyaları, avize aydınlatma grupları, mutfak eşyaları, yemek takımları gibi ürün yelpazesiyle sizlere her şeyi bir arada sunma imkanı veren, alışveriş için çok zaman kaybetmeden, yoğun tempodan uzak sakince alışveriş yapabileceğiniz elit, dekoratif bir mağaza.Dekoratif oluşu, içindeki birbirinden şık ayna, lamba, saat tasarımları, şık vazolar vb. ürünlerinden geliyor. Bu ürünlerle evinizin havasını bir anda değiştirebilir, kişisel zevkinize göre süsleyebilir ve ufak detaylarla farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Duvar saati modelleri oyle goz alıcı ki gözünüzü saatten ayıramayacaksınız. Vazoları ise çiçeksiz bırakmak istemeyeceksiniz çünkü içeri girince hemen dikkat çekecek cinsten.Dünya markalarını da Minart’da bulmak mümkün. Yıllann eskimeyen mutfak takımı markası Jumbo, ayrıcalıklı desen seçenekleri ile Pierre Cardine, Capidomonte bay, bayan biblolar, Vittoria Sabadini gibi markalar Minart’da bir arada. Çatal, kaşık, tabak, tepsi, çay, cezve, şekerlik, tencere takımları gibi uzun yılar kullanabileceğiniz, kaliteli mutfak gereçleri Minart’da her daim bulunmakta. Pierre Cardine’in Sign yemek takımı en beğenilen ürünler arasında geliyor. Yeni evlenecekler, evini yenileyecekler çeşit çeşit çeyiz takımları arasından tercihlerini yapabilirler. Ürün çeşitliliği sınırsız.Yer dekorasyonunun vazgeçilmez aksesuarlan, evimize sıcaklık, özgünlük, çekicilik gibi katmak istediğimiz her duyguyu sağlar. Minart Concept, renk,desen çeşitliliği sayesinde kişiliğimiz ile evimizi, işyerimizi bütünleştiriyor. Günümüzde cam, ahşap gibi çevreye daha duyarlı ürünler üretilmesi tercih ediliyor. Minart da bu duyarlılıkla genelde hasır, cam ve ahşap ürünler sunmakta. Aksesuarlarda ağırlıkla hakim olan renkler bronz, gümüş ve kırmızı. Kırmızı cazibe, bronz ve gümüş de mistisizm havası yaratıyor.Eski antik çağları anımsatan mermer ayna tasarımları da evimize postmodern hava katabilir. Vazo ve sehpa setinde kullanılan siyahla kırmızının uyumu ise gerçekten hoş. Avizeler modern çizgileri ile göz dolduruyor. Işıkla estetiğin harmonisini yansıtan bu avizeler aydınlatmanın ötesinde önemli bir dekor teşkil ediyor. Özgün taş ve aksesuar detaylarından oluşan farklı tarz içbükey koltuklar şık ve rahat bir görünüm sergiliyor. El oyma işçiliğinin kullanıldığı çarpıcı ve sıra dışı koridor ve banyo aksesuarları da görülmeye değer.Minart’da şimdi tüm ürünlerde %50’ye varan indirimler uygulanmakta. Zevkinize uygun mutlaka bir ürün bulabileceğiniz Minart’a uğramanızı Öneririz. Minart’ı görmeden evimde ve ofisimde her şey tamam demeyin. Mekanınızı küçük dokunuşlarla değiştirebilir, şirinlik ve şıklık katabilir, yenileyebilirsiniz. Biraz değişiklik yapmaya ihtiyacım var diyorsanız, Minart’ı görmeden geçmeyin.Çatal, kaşık, tabak, tepsi,cav cezve, şekerlik. Sere takımları gibi uzun yılar kullanabileceğiniz, kaliteli mutfak gereçleri Minart’da her daim bulunmakta.Pierre Cardine’in Sign yemek takımı en beğenilen ürünler arasında geliyor. Yeni evlenecekler, evini yenileyecekler çeşit çeşit çeyiz takımları arasından tercihlerini yapabilirler. Ürün çeşitliliği sınırsız.Minart’ın ürünleri bu kadarla kalmıyor. Evinizin içi kadar, bahçesi de düşünülmüş. Orijinal rapttan, tik bahçe mobilyaları ve bahçe aksesuarları bahçenize şirinlik ve hoşluk katacak. Zürafa, geyik, leylek, flamingo, kümes hayvanları, kurbağadan oluşan ferforje ürünler bahçenizde doğal bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır.


0 Yorum : 08.12.12