Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Plastik Çöp Kovaları

Plastik Çöp Kovaları bir hayli ilginç tasarım ürünlerininde içerisinde yer aldığı her daim ihtiyaç duyulan bir nesnedir.

Plastik Çöp Kovası

Plastik Çöp Kovası

Ev içerisinde kullanılacak plastik çöp kuvası modelleri çocukların ilgisini çekecek ve çöpleri kovalara atma alışkanlığını kazandıracak bir tarzda üretilmitşir.

Çocuk Odası Çöp Kovası

Çocuk Odası Çöp Kovası

Çocuklar için tasarlanan renkli çöp kovaları gerçekten çok sempatik bir şekillerde tasarlanmıştır.

Plastik Çöp Kutusu

Plastik Çöp Kutusu

Çocuğunuzun odasında uygun bir köşede sevimli plastik çöp kovaları kullanılabilir.

0 Yorum : 05.20.13

İlginç Duvar Saatleri

İlginç Duvar Saatleri modelleri modern kavramının bir hayli üst seviyede seyir ettiği özel tasarım harikaları olarak yerini almıştır.

Duvar Sticker Saat

Duvar Sticker Saat

Klasik duvar saatlerine nazaran çok farklı imajlara bürünmüş şık ve dekorasyonu değiştirebilecek saat tasarımlarına yer verilmiştir.

Modern Duvar Saati

Modern Duvar Saati

Ev içerisinde bir nevi aksesuar olarak kullanılabilecek ilginç duvar saatleri çeşitliliği ile adeta göz kamaştırıyor.

Koşan Saat

Koşan Saat

Hepsi birbirinden farklı stilde oda evinizin dekorasyonuna göre seçebileceğiniz farklı duvar saatlerini bulmanız mümkündür.

Enteresan Saat

Enteresan Saat

Geçmişten günümüze eski zamanların bugüne kadar getirdiği duvar saatleri modern çağda klasik tarzdan çıkaran kendini şık ve bir o kadar ilginç stile çevirmiş olarak bulmaktadır.

Yuvarlak Saatler

Yuvarlak Saatler

Duvar saatlerinin bu kadar ev dizaynına hakim olacağı elbet akıllara gelmemiş olabilir.

Sivri Saatler

Sivri Saatler

Ancak gördüğümüz kadarıyla üzerindeki yoğun çalışma ve enteresan fikirlerin eşliğinde ortaya çıkan duvar saatleri buna kanıtlar derecede dekora hakim olduğunu gösteriyor.

Modern Duvar Saat Modelleri

0 Yorum : 04.14.13

Sarı Renkli Mutfak Lavabosu

Sarı Renkli Mutfak Lavabosu etik bir görünümün modern alaşımları ile eş zamanla paylaşıldığı bir platform ışığını mutfak dekorasyonunda derinden yansıtıyor. Mutfak koleksiyonlarıdan benzersiz bir yere sahip olacak tarzda sarı renkli lavabo göz alıcı parçanın özel malzemeler ile yüksek kaliteyi temsil eden serin bir yapıya sahiptir.

Sarı Renkli Modern Mutfak Lavabo

Sarı Renkli Modern Mutfak Lavabo

Mutfak bir bayan için hayat felsefesi, yaşam tarzı, yani bir bayan için mutfak herşeydir. Özellikle mobilya dekorasyon üzerinde duran hanımların tercihi olabilecek sarı renkli mutfak lavabo tasarımı ggeometrik musluk teması ile birlikte fütüristik bir izlenim bırakıyor.

0 Yorum : 03.14.13

Kapı Modelleri Kapı Çeşitleri ve Kapı Fiyatları


Kapılar; dış mekanlarda yaşam alanlarımızın görünen yüzü, iç mekanlarda ise doğru kullanıldığında, mekanlar arası geçişlerde konfor ve estetik sağlayan, önemli yapı elemanlarından.


Kapının sözlük anlamına baktığımızda tanımının, bir yere girip çıkarken geçilen ve açılıp kapanma düzeni olan duvar veya bölme açıklığı olduğunu görürüz.Yapıların girişinde kullanılan kapılar, içeriyi ve dışarıyı birbirinden ayırmak için kullanılır. Çoğunlukla iç mekana giriş veya çıkışlarda kullanılan kapılar, havalandırma ve iç mekanı daha fazla aydınlatma için de kullanılır. Bina içlerinde kullanılan kapılar, iki farklı mekanı birbirinden ayıran bir özellik taşır.


Kapıların başlıca kullanım amaçları; mahremiyeti korumak ve güvenliği sağlamak. Bu yüzden kapılar, farklı kilitlerle kullanılmaktalar. İç mekan kapıları için de çeşitli kapı kilitleri kullanılır. Kapı kolları ve kapı kilitleri, kapının ayrılmaz parçalarıdır.


Kapı Model Resimleri

0 Yorum : 12.23.12

Modern Bir Aydınlatma


James Henderson tarafından tasarlanan bu aydınlatma geleneksel çizgiler ile modern tasarım öğelerini birlikte içeriyor. Ürün, kalın şekillere sahip olmasına rağmen, ince tel formları sayesinde görsel bir hafiflik sunmakta.

0 Yorum : 12.22.12

Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları

mutfak masası


Mutfaklar zamanın en çok geçirildiği, aile bireylerinin en sık buluştukları ve ev halkının ortak kullanım mekanlarından biridir.


Durum böyle olunca mutfakların dekorasyonuna da daha bir önem vermek gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Banyo konusunda da bir çok şirkette özel tasarımları ve modelleri banyoları güzelleştirme adına bu konuya iyiden iyiye ağırlık vermiş durumdalar…


mutfak masası


Çeşitli mutfak dolaplarının yanı sıra mutfaklar için tasarlanmış olan masalar da kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadırlar. Bir çok mutfak masası modelinin yanında mutfak dolapları ile bütünlük oluşturan masalarda mutfakların dekorasyonuna ayrı bir zevk katmaktadırlar.


Bir çok yapı elemanı tarafından oluşturulan mutfak masası modellerinden en çok kullanılanları ahşaplar daha sonra aliminyum ve cam masa modelleri gelmektedir. Fiyat konusunda da çok uygun fiyatlarla alıcı bulan masalar da, kişiye göre özel dizayn modellerde yapılabilmektedir.


mutfak masası

0 Yorum : 11.27.12

TV, Vitrinler ve Televizyon Üniteleri Fiyatları

Televizyonlarınız için televizyon üniteleri ve vitrin tarzı mobilyalar düşünüyorsanız fikir edinilmesi açısından sizlere bir kaç TV Ünitesini resimleri ve fiyatları ile birlikte sunmak istiyoruz.


TV Ünite Resimleri ve FiyatlarıTV Ünitesinin Fiyatı 850,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 800,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 650,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 900,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 700,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 980,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 1.400,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 1.450,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 300,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 1.450,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 800,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 1.150,00 TLTV Ünitesinin Fiyatı 950,00 TL

0 Yorum : 10.31.12

Alüminyum Cephe Sistemleri

RC System Alüminyum –


Günümüz yapı sistemleri ile artık duvarlar şeffaf ve yapıların vazgeçilmez unsuru pencereler eski tekniklere nazaran çok daha büyük boyutlarda olabiliyor. Cam sektöründe elde edilen bu ilerleme ile yapılarda hem ısısal konforu sağlamak hem de iç mekana alınacak doğal ışık ve manzara lüksünü korumak mümkün.Ancak cam yapısı gereği bina ile doğrudan entegre olmuyor ve yardımcı unsurlara ihtiyaç duyuyor. Pencere kültürünün ortaya çıkması ile birlikte yapı sektörü bu konuda sürekli arayış içinde olmuş ve değişik elemanları kullanmayı denemiştir. Bunlardan ilk akla gelen ise ahşap doğramalardır. Uzun yıllar ahşabın kısıtlı imkanları ile sınırlı kalan pencere sistemleri günümüzde özellikle alüminyumun zarif, dayanıklı, güçlü ve estetik çözümleri ile çok geniş şeffaf duvarlara imkan tanıyor.


Asal bir yapı malzemesi olan alüminyumdan mamül profil sistemleri bünyelerinde en son teknoloji ve tasarım gelişmelerini bağdaştırıyor. Biçim ve renk çeşitliliği nedeni ile alüminyum yeni mimari kavramların oluşturulmasında mükemmel bir şekilde kullanılıyor.Alüminyum dayanıklıdır, asgari bakım gerektirmesi yanında en elverişsiz iklim şartlarına dirençlidir. Yalıtımlı profillerle ısı iletimi engellenmekte, yoğuşma problemlerine ve ısı kayıplarına kesin önlem sağlanabilir. Alüminyum profil sistemlerinin bu özellikleri ile yapılarda önemli enerji tasarrufu sağlaması mekanlarda konfor seviyesine zevk alacağınız bir katkı getiriyor. Özellikle manzaranın kalın profiller ile kapatılması istenmiyorsa doğru malzeme alüminyumdur.


Kapı ve Pencere Profil Sistemleri Isı Yalıtımlı ve Isı Yalıtımsız Sistemler
Sapa RC System ısı yalıtımı düzeyleri, güvenlik standartları, teknik şartlar ve tasarım kriterleri açısından her türlü gereksinimlere cevap verebilecek yüksek kalitede kapı ve pencere alüminyum profil sistemleri ürün dizisi sunuyor.Kapı ve Pencere Sistemleri ihtiyaca göre ısı yalıtımlı veya yalıtımsız olarak mevcut olup farklı yapısal derinliklere ve tasarımlara sahipler. Profilin dış ve iç çerçevelerini ayıran bir çift polyamid ısı bariyeri sayesinde daha yüksek yalıtım değerlerine erişiliyor, bu sayede su yoğuşma problemi ortadan kalkıyor. Tüm sistemler için uygun donatılar ve aksesuarlar mevcuttur.


Isı Yalıtımlı Sistemler


Confort 50
– Isı Yalıtımlı 2 Odacıklı Sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 50 mm,
– Kanat derinliği: 60 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 44,5 mm.Avantis 55
– Isı Yalıtımlı 3 Odacıklı Sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 55 mm,
– Kanat derinliği: 65 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 49,5 mm.


Avantis 60
– Isı Yalıtımlı 3 Odacıklı Sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Sadece proje bazında sipariş içindir,
– Kasa yapısal derinliği: 60 mm,
– Kanat derinliği: 70 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 54,5 mm.Excellence 65
– Yüksek düzeyde ısıl performans gösteren ve stabilite sağlayan ısı yalıtımlı 3 odacıklı sistem
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 65 mm,
– Kanat derinliği: 75 mm,
– Cam kalınlığı: 10 – 59,5 mm.


Excellence 65 SF
– Yüksek düzeyde ısıl performans gösteren ve stabilite sağlayan ısı yalıtımlı 3 odacıklı sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Excellence 65 esas alınarak güvenlik amacı ile geliştirilmiş,
– Zarif yapısal derinliğine rağmen dayanıklılığı nedeni ile izinsiz girme teşebbüslerine engel olma özelliği,
– Kasa yapısal derinliği: 65 mm,
– Kanat derinliği: 75 mm,
– Cam kalınlığı: 49 mm.


Excellence 75+
– En yüksek düzeylerde ısıl performans gösteren ve stabilite sağlayan ısı yalıtımlı 3 odacıklı sistem
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 75 mm,
– Kanat derinliği: 85 mm,
– Cam kalınlığı: 18 – 69 mm.Excellence 75 SI
– Isı yalıtımı dolgusu sayesinde süper düzeyde ısıl performans göstererek en zorlu şartlara cevap verebilen ve stabilite sağlayan ısı yalıtımlı 3 odacıklı sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 75 mm,
– Kanat derinliği: 85 mm,
– Cam kalınlığı: 18 – 69 mm.


Excellence 92 BR
– Isı yalıtımlı 4 odacıklı sistem,
– Kurşun geçirmez,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 92 mm,
– Kanat derinliği: 102 mm,
– Cam kalınlığı: 80 mm.


Secur II
– Isı yalıtımlı 5 odacıklı sistem,
– 30 dakika yangına mukavim,
– Kasa yapısal derinliği: 75 mm,
– Kanat derinliği: 75 mm.Isı Yalıtımsız Sistemler


Plaisance 50
– Isı yalıtımsız 2 odacıklı sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 50 mm,
– Kanat derinliği: 60 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 34,5 mm.


Kayar Kapı ve Pencere Profil Sistemleri Isı Yalıtımlı ve Isı Yalıtımsız Kayar Sistemler Sapa RC System ısı yalıtımı düzeyleri, güvenlik standartları, teknik şartlar ve tasarım kriterleri açısından her türlü gereksinime cevap verebilecek yüksek kalitede kayar kapı ve pencere alüminyum profil sistemleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Kayar Kapı ve Pencere Sistemleri ihtiyaca göre ısı yalıtımlı veya yalıtımsız olarak mevcut olup farklı yapısal derinliklere ve tasarımlara sahipler. Kullanıcıya kayar veya kaldır/kaydır seçenekleri de sunulabiliyor. Tüm sistemler için uygun donatılar ve aksesuarlar mevcut. Sistemlerin sağlam yapıları sayesinde günün mimari koşullarına uygun şekilde, sistemin çalışmasını aksatmayacak çok geniş camlı yüzeyler yapılabiliyor.Isı yalıtımlı Kayar Sistemler


Confort 26
– Isı Yalıtımlı 2 veya 3 raylı kayar sistem,
– İki raylı Kasa yapısal derinliği: 84 mm toplam derinliğe 50 mm oturma derinliği ,
– Üç raylı Kasa yapısal derinliği: 130,5 mm toplam derinliğe 96,5 mm oturma derinliği,
– Cam kalınlığı: 14 – 26 mm.


Confort 110
– Isı Yalıtımlı bir, iki veya üç raylı kayar sistem,
– Bir ve iki ray için kasa yapısal derinliği: 110 mm,


– Üç ray için kasa yapısal derinliği: 169 mm,
– Kanat derinliği: 44 mm,
– Cam kalınlığı: 7 – 29 mm.


Confort 125
– Isı Yalıtımlı bir, iki veya üç raylı, kayar ve kaldır/kaydır sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Bir ray için kasa yapısal derinliği: 117,5 mm,
– İki ray için kasa yapısal derinliği: 125 mm,
– Üç ray için kasa yapısal derinliği: 192,5 mm,
– Kanat derinliği: 50 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 34,5 mm.Isı Yalıtımsız Kayar Sistemler


Plaisance 24
– Isı yalıtımsız bir, iki, üç ve dört raylı kayar sistem,
– Modüler Eurosystem konseptine uygun,
– Kasa yapısal derinliği: 50 mm,
– Kanat derinliği: 60 mm,
– Cam kalınlığı: 2 – 34,5 mm.


Giydirme Cephe Profil Sistemleri Giydirme Cepheler Sapa RC System, yapı projelerinin mimari tasarıma uygun olarak gerçekleşmelerine olanak sağlayan farklı mimari tasarım kriterlerine ve mimari kavramlara cevap verebilen geniş bir giydirme cephe profil sistemleri ürün dizisi sunuyor.


Elegance 52 ST
– Isı yalıtımlı, farklı tasarımlara yönelik düşey profilli ve kapak profilli giydirme cephe sistemi,
– Cephe izdüşüm görünümü: 52 mm,
– Cam kalınlığı: 4 – 50 mm.


Elegance 52 GF
– Camı cam paneline sabitlemek için dışta bir cam çıtası çerçevesi olan ısı yalıtımlı giydirme cephe sistemi. Elegance 52 GF sistemi sabit cam ve dışarı açılan kanat uygulamalarına olanak sağlar.
– Cam çıtası dış izdüşüm görünümü: 35 mm,
– Panellerin arasındaki mesafe: 15 mm,
– Cephe iç izdüşüm görünümü: 52 mm,
– Cam kalınlığı: 20 – 30 mm.


Elegance 52 SG
– Minimum dış izdüşüm görünümü sağlayan, sabit cam ve dışarı açılan kanat uygulamaları için strüktürel camlamalı giydirme cephe sistemi,
– Panellerin arasındaki mesafe: 19 mm,
– Cephe iç izdüşüm görünümü: 52 mm,
– Cam kalınlığı: 24 – 28 mm.


Elegance 52 SG TH
– Isı yalıtımlı, sabit cam ve dışarı açılan kanat uygulamaları için strüktürel camlamalı giydirme cephe sistemi,
– Panellerin arasındaki mesafe: 19 mm,
– Cephe iç izdüşüm görünümü: 52 mm,
– Cam kalınlığı: 24 – 28 mm.


Elegance 52 IT
– Elegance 52 ST ve Elegance 52 HL ile kullanılan, minimum dış izdüşüm görünümü sağlayan dışarı açılan kanat uygulaması,
– Maximum kanat yüksekliği: 2000 mm,
– Cam kalınlığı: 20 – 30 mm. Elegance 52 SL – Işıklık, kupola ve yürüyüşyolu üst kapamaları için giydirme cephe sistemi
– İç ve dış izdüşüm görünümü: 52 mm,
– Cam kalınlığı: 3, 4, 5, 6, 8, 10 veya 16 mm.


Isı Yalıtımlı Kış Bahçesi Sistemleri


Eden
– Isı Yalıtımlı entegre storlu kış bahçesi sistemi,
– Çatı meyili: 6 derece – 30 derece,
– Taşıyıcı yapısal derinliği: 65 mm,
– Cam kalınlığı: akrilik veya polikarbon 16 – 25 – 32 mm, 52 – 55 mm yalıtımlı panel.


Evergreen
– Isı Yalıtımlı iç takviye taşıyıcılı kış bahçesi sistemi,
– Çatı meyili: 7 derece – 30 derece,
– Taşıyıcı yapısal derinliği: 55 veya 60 mm,
– Cam kalınlığı: akrilik veya polikarbon 16 – 25 – 32 mm veya 24 mm Isıcam.


Evergreen Plus
– Isı Yalıtımlı iç takviye taşıyıcılı kış bahçesi sistemi,
– Çatı meyili: 7 derece – 45 derece,
– Taşıyıcı yapısal derinliği: 55 veya 60 mm,
– Cam kalınlığı: akrilik veya polikarbon 16 – 25 – 32 mm veya 24 mm Isıcam


Diğer ısı yalıtımlı ve yalıtımsız kış bahçesi ve çatı pencere sistemleri ise;
– Veratherm
– Ventura
– Alure
– Alure Light
– T30
– T40
  

0 Yorum : 10.27.12

İstikbal Ekol Oturma Grubu Fiyatları

istikbal mobilya


İstikbal Mobilya Ekol Oturma Grupları ile evlerde bambaşka bir hava yakalıyor. En cazip ödeme fırsatlarını müşterileri için hazırlayan İstikbal Mobilya Türkiye’nin en önde gelen mağazalarından biri olduğunu bir kez daha gösteriyor.


Ürünler üzerinden %20 varan indirim fırsatlarının yanı sıra indirimli fiyatlar üzerinden müşterilerine 8 aya varan vadeli taksit imkanlarıda sunmaktadır.


İstikbal Ekol Oturma Grubu Fiyatları


%20 indirim fiyatı üzerinden taksitli satış 1 peşinat 8 ay vade


Ekol oturma Grupları 2. 600 TL Yerine 2000 TL


Ekol Tekli Koltuklar 505 TL Yerine 400 TL


Ekol Üçlü Kanepeler 860 TL Yerine 680 TL


fiyatlarla İstikbal Mobilya Mağazalarında satışa sunuluyor. Sizde İstikbal Ekol Oturma Grubuna sahip olmak istiyorusanız. En yakın İstikbal Mağazasına uğramalısınız.

0 Yorum : 10.21.12

Oturma Grupları Resimleri, Fiyatları

Oturma odası gruplarından sıkılanlar yada yeni evlenenler eğer evinize bir oturma grubu düşünüyorsanız. Modern tarzlarda yaratılmış bu oturma gruplarına bakmadan karar vermeyin derim…


Oturma gruplarında değişik tarzlarda yaratılmış modern bir grup düşünüyorsanız. Salon dekorasyonunuza da en uygun olanı seçmenizi tavsiye ederiz. Fix mobilyanın bu grupları tam sizin düşündüğünüz tarzlarda olabilirler.


Oturma Grupları


Oturma Grupları


Oturma Grupları


Oturma Grupları


Oturma Grupları


Oturma Grupları

0 Yorum : 10.19.12

Sonraki sayfa »