Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Yemek Masalarının Dizaynı

Yemek kültürü her ülkeye, her şehire hatta her bölgeye göre değişen bir kültürdür.

Sade Yemek Odaları

Sade Yemek Odaları

Buna bağlı olarak da yemek odası seçimi ve dekorasyonu, yemeklerin sunumu, kişinin zevkine göre değişebilir.

Kırmızı Kotuklu Yemek Masası

Kırmızı Kotuklu Yemek Masası

Yemeklerin lezzeti kadar sunumunun da çok çok önemli olduğunu hepimiz biliriz.

Leziz yemekleri iyi sunmanın en güzel yolu  özenle döşenmiş bir yemek masasından geçer.
İkili Sunum

İkili Sunum

Siyah ve Kırmızının Romantizmi

Siyah ve Kırmızının Romantizmi

Kırmızı Tutkusu

Kırmızı Tutkusu

Şeker Pembesi

Şeker Pembesi

0 Yorum : 04.4.13

Gardrop Modelleri ve Fiyatları

Gardrop Modelleri ve Fiyatları günümüzde daha şık modellerin cazip fiyatlar ile sunulduğu bir duruma gelmiştir. Yatak odaları içerisinde vazgeçilemeyen bir mobilya haline gelmiş “gardop modelleri” farklı tasarımları ile her zevke uygun olarak ihtiyaçlara cevap verebilecek stilde dizayn edilmektedir.

Lüks Gardrop

Lüks Gardrop

Yatak odası içerisinde gardrop modelleri seçimi büyük önem arz etmektedir. Gardrop yalnızca elbiseleri değil yanında ihtiyaç duyulabilecek farklı ufak tefek eşyalarında içerisine konulacağı bir depolama birimidir. Gardrop çeşitleri üzerine ilk olarak iç detaylarından başlıyarak kontrol etmelisiniz. Gardrobun dış yapısından önce iç yapısı daha büyük önem taşımaktadır.

Fonksiyonel Gardrop

Fonksiyonel Gardrop

Özellikle gardrop modelleri içerisindeki raf ve çekmece sayasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca gardroplar için yatak odası büyüklüğüde bir hayli önemlidir, geniş bir yatak odasına sahipseniz eğer büyük gardroplar kullanabilirsiniz, ancak dar alanlı yatak odaları için gömme gardrop modelleri seçimi sizin için daha faydalı olacaktır.

Gardrop Modelleri

Gardrop Modelleri

Gardrop modelleri hakkında inceleme yapmadan önce yatak odanızın neresinde yer vereceğinizi ve ne kadar büyüklükte gardrop seçeceğinizi belirlemelisiniz. Yatak odası alanı içerisinde rahat haraket etmek istiyorsanız ve fazla yerin kaplanmaması için sürgülü gardrop modelleri daha uygun bir tercih olacaktır.

Modern Gardrop

Modern Gardrop

Günümüzde üretilen yeni trend gardrop modelleri modern yapıları ile birlikte ergonomik seçeneklerin birleştirdiği bir konseptte fonksiyonel özellikleri taşımaktadır. Gardrop Fiyatları her bütçeye uygun olarak farklı tasarımlara sahip bir şekilde üretilmektedir.

Sürgülü Gardrop

Sürgülü Gardrop

Piyasa üzerinde araştırdığınızda gardrop fiyatları üzerinde büyük bir oynama söz konusu olduğunu göreceksiniz. Bunun için iyi bir tespit yapmalı ve gardrop modelleri ve gardrop fiyatları üzerine hemen karar vermemelisiniz.

Gardrop Modelleri

0 Yorum : 04.2.13