Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

İlginç Ev Aksesuarları

Günümüzde artık mobilyanın alaturka dediğimiz modelleri revaçta değil. Daha çok dekoratif ürünler ve ilginç ev aksesuarları tercih ediliyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de klasikler artık tercih edilmiyor.

İlginç ev aksesuarlarının tercih edilme sebepleri:

  • İnsanlar artık alaturka mobilyadan sıkıldılar. Çünkü her yerde alaturka mobilyalar var, eskiden kalma bu mobilyalar hem kullanışsız hem de çok daha ağır.
  • İlginç ev aksesuarları evinize değişik bir hava katar.
  • İlginç ev aksesuarları insanların ilgisini ve dikkatini çeker.
  • İlginç ev aksesuarları neşenizi yerine getirebilir.
  • İlginç ev aksesuarları evinize şıklık katar.
  • Ev için kullanılan aksesuarlar tek bir ürün üzerine olmadığı için tüm ürünlerde tercih edilmektedirler.

İnsanlar her zaman gelişime ve değişikliğe açıktır. Bu nedenle ilginç ürünlere ilgileri sürekli olarak artmaktadır. İlginç ürünlere olan bu ilgi artışı mobilya dekorasyon konularında hizmet veren ve üretim yapan firmaların da iştahını kabartmaktadır. Artık sadece ilginç ev aksesuarları üzerine üretim yapan mobilya atölyeleri bulunmaktadır. İnsanların artan ilgisinin sonucu ortaya çıkan atölyelerinde artmasıyla ilginç ev aksesuarlarının fiyatları da sürekli olarak düşmektedir. Önceden ev aksesuarı almak için büyük bir bütçe ayırmanız gerekirken artık küçük bir bütçeyle sahip olabilirsiniz. İlginç ev aksesuarlarını satın alırken ürünün kalitesine ve garantisine dikkat etmelisiniz. Garanti süresi ürün ve kaliteli ürünleri tercih etmeniz ömür boyu rahat etmenizi ve her hangi bir sorun anında oluşacak vakit kaybını önleyecektir.

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-1

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-2

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-3

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-4

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-5

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-6

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-7

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-8

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-9

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-10

 

ilginc-ev-aksesuarlari-2014-11

 

 

ipad mini 16gb www.apple-one.com.ua/
купить чехлы на iphone 5 apple-one.com.ua
canada online slots sites www.rbgjcasino.com/

0 Yorum : 04.27.15

Halatlar ile Duvar Askılıkları

Halatlar ile Duvar Askılıkları minimalist havluluk tasarımı japonların her zaman en kolay ve işlevsel fikirlerin ortaya koyulduğu dizayn temaları lanse edilmektedir.

ipli Duvar Askılık Sistemleri

ipli Duvar Askılık Sistemleri

Duvarın belli noktalarında özel çiviler yerleştirilerek üzerlerine renkli ipler veya halatların gerilmesi ile ince görünümlü dekoratif duvar havluluk modelleri meydana gelmektedir. İhtiyaçların gidirilmesi adına saf minimalizm yapıda evlerdeki dekorasyonun en uç yapılara indirgenmesini düşünen kişilerin tercih edebileceği ilginç tasarım ürünüdür.

Dekoratif Duvar Askılık

Dekoratif Duvar Askılık

Askılık sistemleri yeni nesil temalarda farklı boyuklar kazanarak ayrı bir modun esintisinde daha çok geliştirilerek en iyi hizmeti en şık ve modern şekilde dizayn etme başarısını göstermeye çalışmaktadır. Hayatımızın farklı noktalarında farklı yapılara ev sahipliği yapmak bulunmaktayız.

Halatlı Duvar Havluluk

Halatlı Duvar Havluluk

Teknolojinin çığır açtığı çağımızda mobilya dekorasyon ürünlerindeki tasarım harikalar göz dolduruyor. Fonksiyonel yapıların şık ve zarif dekoru yansıtarak işlerimizi kolaylaştırması en büyük avantaj olarak yer alıyor.

optnow.com.ua
ils-3pl.com.ua
www.np.com.ua/

0 Yorum : 07.12.13

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası modelleri ve fiyatları üzerine sizlere bir takım ürünleri tanıtmak için bir yazı hazırlamış bulunmaktayım.

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardo yemek masası mobilya ürünleri yeni jenerasyon ve teknolojik yapıda incelenmiş müthiş bir tasarım harikası iyi bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yemek Masası Bilardo

Yemek Masası Bilardo

Yemek masası bilardo sistemleri gerektiği zaman size yemek masası işlevini görüyor bir diğer önemli ve hoş görevi ise bilardo masası olmasıdır. Çok zevkli ve eğlenceli yapısıyla basit fonksiyonel özellikleri bu dönüşüme elverişli hassas olarak dizayn edilmiştir. Hem yemek hem bilardo masası olarak tabir edilen modellerin kısıtlı olduğu ancak Türkiye üzerinde bazı firmalar bilardolu yemek masası üretimini gerçekleştirmektedir.

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası

Evinizde bilardo oynma keyfini sunan bilardo yemek masası modelleri aynı zamanda dekoratif görünümleri ile ev dekorasyonu parçası olarak muazzam bir hava yaratıyor.

pillsbank.net/
www.kokun.net
np.com.ua

0 Yorum : 07.9.13

İpli Raf

 

İpli Raf sisteminde iplerin en baş kısımdan sabitlenerek raf döşenmiş bir tasarımdır. İp raf sistemi sayesinde duvarlarda birçok delik açmanıza gerek yoktur.

İpli Raf

İpli Raf

Yalnızca yukarı kısımdan ipleri bağlamanız için gerekli sabitleme vidaları ile rafları ipler yardımı ile aşağıya doğru sarkıtarak zahmetsiz bir şekilde raf sistemi kurmuş olursunuz.

profshina.kiev.ua
www.stuloff.com.ua
smartum.by

 

0 Yorum : 07.5.13

Modern Güneşlik Şemsiye ve Şezlong

Modern Güneşlik Şemsiye ve Şezlong yazın sıcaklarında sizi güneşin ışınlarından koruyacak estetik bir tasarımdır.

Şemsiyeli Şezlong

Şemsiyeli Şezlong

Şezlong üzerinde konumlandırılmış olan güneşlik şemsiye ayrıca çıkartılıp istenilen bir başka yerde kullanılabilir.

Şezong Güneşlik

Şezong Güneşlik

Tasarımın bu denli önüne geçen ilginç dizaynların hayatımızı ne kadar keyifli bir hal aldığını görmek gerçekten iç gıdıklayıcı bir duygudur.

Güneşlik

Güneşlik

Modern şezlong üzerindeki şemsiye bir bütünlük sağlıyacak şekilde üzerine monte edilmiştir.

profshina.kiev.ua/
www.stuloff.com.ua
smartum.com.ua

0 Yorum : 07.4.13

Tahta Bloklarla Yapılmış İlginç Ürünler

Küçüklüğümüzde hepimiz legolarla ya da tahta bloklarla oynamışızdır. Çocukluğumuzda oynamasak çocuğumuzla oynamışızdır. Ben oğlumla birlikte tahta bloklarla oynamayı çok seviyorum. Onunla bloklardan hayvanat bahçesi, renkli kuleler, arabalar, evler, trenler ve daha pek çok şey yaptık. Ama aklıma hiç bu tarz sandalye ve avize yapmak gelmemişti. Bloklardan sandalye yapmayı da James Gulliver Hancock düşünmüş. Tam çocuk odalarına uygun. Çok ilginç bir görünümü var bu sandalye ve avizenin.

İlginç Sandalye

İlginç Sandalye

Tahta Blok Sandalye

Tahta Blok Sandalye

Bloklardan Avize Yapımı

Bloklardan Avize Yapımı

profvest.com/
stuloff.com.ua/
trio-market.com.ua/

0 Yorum : 07.4.13

Farklı Bir Yılbaşı Ağacı

Christmas Ağacı

Christmas Ağacı

Genelde lüks restoranlar ve otelde kullanılabilecek değişik bir yılbaşı ağacı. Ortama farklı bir hava katmak isteyenler için uygun bir tasarım. Üzerinde kaplan ve pumaların bulunduğu bu ağaç, insana vahşi ormanlarda bulunduğu hissini veriyor. Çok fazla tercih edilebileceğini düşünmesem de yine de böyle bir ürünü fikir vermesi açısından burada paylaşmak istedim.

Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı Ağacı

Farklı Noel Ağacı

Farklı Noel Ağacı

profvest.com
t-marka.ua/
trio-market.com.ua

0 Yorum : 07.3.13

Salıncak Masa Dizayn

Salıncak Masa Dizayn tasarımı ev içerisi toplantı masası düzenini farklı bir boyut açısından gösterme çabasını en iyi şekilde temsil etmiştir. Salıncak masa bazı ekstra eğlenceli durumları sıradışı bir görünüm oluşturmak farklı yardımcı bir objeyi yansıtıyor.

Salıncaklı Toplantı Masası

Salıncaklı Toplantı Masası

Pozitif yaşam standartlarına erişmek hayata bakış açınızı genişletmek amacıyla daha neşeli ortam düzeylerinin üst düzey yapısını taşıyor. Çalışma ortamlarında ya da uygun home ofis projelerinde sizlere yeni bir potansiyeli inceleyip hayata dökmenizde farklı alternatif uygulamarı yer almaktadır.

Modern Salıncak Masa

Modern Salıncak Masa

Salıncak masa bir abajur aydınlatma armitörü desteklenerek ayrı bir dekor atmosferini kazandırıyor. Salıncak Masa farklı durumlarda bahçe ve terasların egzotik yapılarını canlandırmak ortamı daha şık yapıda inceleyerek hareketli bir düzeni naklediyor. Farklı renk alternatifleri üzerinde salıncak toplantı masası sizlere hizmet vermektedir.

подробнее
buy case studies www.findessay.org/
www.wasuretai.com

0 Yorum : 06.28.13

Fonksiyonel Katlanır Yatak

Fonksiyonel Katlanır Yatak çok amaçlı kullanılabilen modern bir mobilya parçasıdır. Fonksiyonel özellikli yataklı masa ilk etapta gizlenmiş bir bölümde katlı olarak bulunmaktadır.

Fonksiyonel Bilgisayar Masaları

Fonksiyonel Bilgisayar Masaları

Bilgisayar masası arkasında katlı olan yatak basit bir hareketle açılıp yatak olabiliyor. Özellikle bilgisayar başından hiç kalkmıyanlar gerek oyun gerekse çalışma olsun bu fonksiyonel çok amaçlı genç odası takımı tam sizlere göre tasarlanmıştır.

Çok Amaçlı Yatak

Çok Amaçlı Yatak

Bilgisayar başından kalkıp hiç vakit kaybetmeden olduğunuz yerde uyumak için özel bir dizayn.

вложить деньги в золото profvest.com
пассивные доходы profvest.com
Инвестирование в бизнес profvest.com

0 Yorum : 06.24.13

Teknotik Genç Odası Kitaplık Dolabı

Teknotik Çılgın Genç Kitaplık Dolabı yeni yüzyılda teknolojiye ayak uydurmak adına yeni nesil gençlerin eğlencelerine dahil edilebilecek ilginç bir tasarım modelidir. Özellikle bazı genç kitlerleri tarafından ilgi görecek teknotik genç odası kitaplık mobilyası uçuk kaçık şekilleri ile tam gençlerin zevkine göre düzenlenmiştir.

Teknotik Genç Odası Kitaplık Dolabı

Teknotik Genç Odası Kitaplık Dolabı

Hepsi birbirine paralel bir doğrultuda farklı uç nooktalardan tutturulmuş kitaplık çılgın bir tasarım harikası olarak gözlere çarpmakatadır. Teknotik genç odası kitaplık örneği 7 farklı ölçü ve şekillerde rafların üst üste çeşitli açılardan oturtularak alt tarafı yine zikzak geçen 2 kapaklı dolap ile destek noktası oluşturulmuştur.

куда вложить деньги в украине profvest.com
profvest.com/
пассивные доходы profvest.com

0 Yorum : 06.24.13

Sonraki sayfa »