Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

İtalyan Tasarım Formula Modern Yatak

İtalyan Tasarım Yatak Odası

İtalyan Tasarım Yatak Odası

İtalyan Tasarım Formula Modern Yatak inanılmaz yapısı sayesindesize adeta başka diyarlara uçuracak hayallalerin konfurunu ve etkisini en üst düzeyde tattıracak başarılı bir yapıt olarak göze çarpıyor.

Modern Formula İtalyan Yatak Modeli

Modern Formula İtalyan Yatak Modeli

Özellikle araç tutkunu beylerin ve modern yatak dekorasyonu hanımların yakından ilgileneceği özel bir dizayn parçasıdır. Farklı renk alternatiflerin yine farklı temalar ile birleştirilerek sunulması ayrı bir hava içerisinde bu yatak odası iç dizaynını en üst düzeyde temsil ediyor. Konforlu yatak mobilya ürünü şık görünümü ile kendine hayran bıraktırmakla beraber işlendiği etik yapısının belli modda etrafa saçtığı enerjik yapısıyla kendinizi daha iyi hissetmenizde büyük rol almaktadır.

Yatak Kitaplık

Yatak Kitaplık

Yeni nesil modern yatak modeli koleksiyonları içerisinde rahatlık ile segilenebilecek yüksek teknoloji sahibi bir yatak olma lüksünü taşıyor. Yatak odaları içerisinde kitap okuma alışkanlığı olanlar için yine fonskiyonel yatak olma özelliğini taşıyan üründe yan bölmelerde kitaplık bulunmaktadır. Yatağınızın baş ucundaki kitaplık sayesinde oturduğunuz yerden kitap olma kolaylığı ile yine uykunuz geldiği zaman yataktan kalkmadın kitabınızı uygun yatak kitaplık bölümünde muhafaza edebileceksiniz.

0 Yorum : 03.25.13

Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kanepe Modelleri ve Fiyatları hakkında sizlere sunacağımız faydalı bilgiler ile kanepe almak için kafanızda herhangi bir soru işareti kalmıyacaktır.

Kanepeler

Kanepeler

Ev mobilyalarında en çok ihtiyaç duyulan kanepeler koltuk ve oturma grubu yerini tutabilen nesneler olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Kanepe takımları yeni trend modelleri ile fonksiyonel özellikerin birleştirilip daha modern ve kullanışlu bir halde bulunmaktadır.

Kanepe Modelleri

Kanepe Modelleri

Kanape modelleri ve fiyatları üzerinde karar vermek yeni sezon ürünleri görmeden kesinlikle olmaz. Bu durumda kanepe modelleri üzerinde yoğun bir inceleme ve araştırma yapmak gereklidir. Kanepe fiyatları üzerinde etkin olan özellikler ise kanepenin yapısında kullanılan malzemelerden kumaş kalitesi, ergonomik seçenekleri ile isteletinin sağlamlığı ön planda tutulmalıdır. Kanepe seçerken daima kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri taşıyan modeller üzerinde yoğunlaşılmalıdır.

Fonksiyonel Kanepe

Fonksiyonel Kanepe

Özellikle yatak olabilen kanepe modelleri her daim size daha çok kolaylık sağlıyacak türdedir. Kanepe modelleri ve fiyatları üzerinde daha detaylı bilgi alabilmek için benzer yazılardan yararlanabilirsiniz.

0 Yorum : 02.23.13

Bellona Koltuk Takımı ve Kanepe Fiyatları

Türkiye çapında saygın bir yere sahip olan ve mobilya sektörünün vazgeöilmezi olan Bellona Mobilya evlerinizi baştan yaratıyor. ürünlerindeki essiz kalite ve benzersiz çizgisiyle evlere bambaşka bir hava veren Bellona Mobilyaları Koltuk takımlarıyla misafirlerinizin hafızalarında hoş anılar bırakacak.


Bellona’nın 2010 ürün kataloğunda da geniş yer verilen Sandy koltuk takımları ve oturma grupları canlı ve ışıltılı renkler sevenler için çok cazip bir seçenek, ayrıca kolay taşınabilirliğide kullanım açısından son derece önemli…


Sandy oturma grupları içerisinde 3 adet kapene ve iki adet tek kişilik koltuk bulunuyor. Evinizin dekorasyonuna da uygun renk seçenekleri Bellona Mağazalarında bulunmaktadır. Bellona kullanıcılarına en uygun taksit ve peşinat seçenekleriyle tüm müşterilerinin evlerini yeni baştan yaratıyor.


Bellona Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Resimleri0 Yorum : 09.5.12

Kanepe Takımı Fiyatları

Genel olarak çift kişilik olan bu kanepe takımları evinizin salonunda hoş vakit geçirmek isteyenler için birebir sizlerebir kaç kanepe takımını fiytatları ile beraber sunmak istiyoruz.Kanepe Takımının Fiyatı 1.600,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.800,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.600,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.800,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.400,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.500,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.200,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.000,00 TLKanepe Takımının Fiyatı 1.300,00 TL

0 Yorum : 08.8.12