Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Duvar Kağıtlarının Banyolarda Kullanımı Nasıl Olmalı ?

Banyoda duvar kâğıdı olur mu hiç dediğinizi duyar gibiyim. Değişen ve gelişen modayla beraber evimizin bütün odalarında kullandığımız duvar kâğıtlarını artık banyolarımızda da kullanır olduk.

Tabi ki aklınıza ilk gelen soru şudur; Nem yapar mı? Kabarır mı? Ama merak etmeyin değişen ve gelişen modayla bunları da düşünüp tamamen sorunları ortadan kaldıracak kalitede ve suya dayanıklı şekilde imal ediliyor. Sizde bunları düşünerek kâğıtlarınızı bu tercihlerde yaparsanız hem banyonuz şık hem de herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Artık banyolarda klasik fayanslara yer yok.

DUVAR KAĞIDI MODELLERİ
Nasıl ki evimizin herhangi bir odasında ki duvar kağıdı seçiminde eşyalar, mobilyalar vs dikkat ederek renk ve model tercihimizi belirtiyorsak, işte banyolarımızda da aynı şey yapmamız gerek.
Banyomuzda ki dolaplar tabanda bulunan fayanslar göz önünde bulundurularak istediğimiz renk ve desenlerde ki en iyi tercihi yapabilir. Çok şık duracağından hiç şüphem yok.

NELERE DİKKAT ETMELİYİZ
Duvar kağıtları 2′ye ayrılmaktadır. Kendinden yapışkanlı olanlar ve yapıştırıcı sürerek yapıştırmamız gereken duvar kağıtları. Eğer yapıştırma esnasında veya sonrasında pişman olmamamız için dikkat etmemiz gereken püf noktalar var. Yapıştıracağımız duvarın öncelikle daha iyi yapışması için zımparalanması gerekir. Dümdüz bir yüzey yapılmalıdır.Boşluk ve delikler varsa bir spatula yardımıyla kapatılmalıdır.Daha öncesinde bir duvar kağıdı varsa önü sökmeniz gerek.Sökme işleminde de basitleştirmek için sıcak su ile buhar yaparak daha kolay çıkması sağlanır.Daha sonra iyi yapışması için sabunlu bez yardımıyla silip temizlenmeli.Ölçümler alınmalı.Ve ilk olarak cam kenarından başlanıp banyo tamamlanmalı.

 

duvar-kagitlarinin-banyolarda-kullanimi-nasil-olmali-1

duvar-kagitlarinin-banyolarda-kullanimi-nasil-olmali-2

duvar-kagitlarinin-banyolarda-kullanimi-nasil-olmali-3

duvar-kagitlarinin-banyolarda-kullanimi-nasil-olmali-4

duvar-kagitlarinin-banyolarda-kullanimi-nasil-olmali-5

 

0 Yorum : 02.17.15

2014 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Oturma grupları, yatak odaları, salon takımları, yemek odası takımları yanında yeni sezonda gençleri de unutmayan Mondi Mobilya çok şık ve dinamik modellerle gençlerin kalbini feth edecek.

Gençlerin istekleri yönünde ve tabii zevkleri dikkate alınarak tasarlanan genç odası takımları görülmeye değer. Mondi Mobilya yine bu genç odası takımları ile ilgiyi toplayacak gibi görünüyor. Anneler babalar gelişmekte olan  çocuğunuza yeni bir oda dizaynı düşünüyorsanız her şeyiyle tam olan Mondi mağazalarına uğtamayı ihmal etmeyin.

Renkli capcanlı fonksiyonel seçenekler sunan Mondi Mobilya genç odası takımlarında çocuğunuz çok keyifli vakitler geçirecek ve Mondiden seçtiği oda gerçekten içine sinecek. Hem genç kızlara hem de delikanlılara hitap eden modeller kaliteli dayanıklı oluşları ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Odanızda geçen zamanın farkına varamayacaksınız.

İsterseniz en iyi arkadaşlarınızı odanızda ağırlayıp onları da bu konfora davet edebilirsiniz. Mondi uygun fiyatlar ve isterseniz taksitli olarak bu şık odaları sizlere sunuyor.

 

mondi-mobilya-punto-genc-odasi-takimi

PUNTO GENÇ ODASI TAKIMI

Çoğunlukta kahve renginin hakim olduğu ve beyazın da ona yardım ettiğim muhteşem bir genç odası modeli.

 

mondi-mobilya-kalyon-genc-odasi-takimi

KALYON GENÇ ODASI TAKIMI

Diğer genç odalarına göre bir daha çocuksu tasarımları hakim olduğu muhteşem bir genç odası.

 

mondi-mobilya-novel-genc-odasi-takimi

NOVEL GENÇ ODASI TAKIMI

Yine mondinin çok güzel tasarımlarından biri olan novel genç odası takımı.

 

mondi-mobilya-lazio-genc-odasi-takimi

LAZİO GENÇ ODASI TAKIMI

Sadeliği seven gençler için mavinin büyüsü ile tasarlanmış çok şık bir model.

 

mondi-mobilya-kolej-genc-odasi-takimi

KOLEJ GENÇ ODASI TAKIMI

 

mondi-mobilya-pitstop-genc-odasi-takimi

PİTSTOP GENÇ ODASI TAKIMI

 

mondi-mobilya-spring-genc-odasi-takimi

SPRİNG GENÇ ODASI TAKIMI

 

0 Yorum : 02.16.15

Mobilya Markaları ve Fırsatlar

Ülkemiz mobilya sektörü artık dünya çapında başarılara imza atarak her kesime hizmet veriyor. Yeni tasarımlar ve üretimin fazlalaşmasıyla birlikte firma çokluğu fiyatlara olumlu olarak yansıyor. Sektördeki rekabet de bu noktada durumu büyük ölçüde etkiliyor. Mobilya markaları ülkemiz ekonomisinde oldukça geniş yer tutuyor. Her yıl düzenlenen fuarlar da sene içinde durumun nasıl geçeceğini ve fiyatların düzeyini gösteriyor. Bu yıl ki fuarda da bilinen ve başarılarını kanıtlamış markalar ödüllerle kendilerini tescilleyerek hızlı bir şekilde bahar aylarına girdiler. Düzenlenen yeni kampanyalar, dinamik, renkli ve canlı tasarımlar da müşterilerin ilgisini oldukça çekti. Ancak bunlara rağmen hala eskilerden vazgeçmeyen müşterilere yönelik tasarımlara da yer verilerek takipçilerine duydukları saygıyı da göstermiş oldular.

Mobilya markaları yaz aylarının yaklaşmasıyla kampanyalarını artırdı. Bahar ve yaz aylarının ülkemizde eşya alımı için seçilen zaman olmasından dolayı binlerce lirayı bulan indirimler mağazalarda müşterileri bekliyor. Bellona, İstikbal, Doğtaş, Yataş gibi büyük markalar da bu nokta da geri kalmıyor ve büyük kolaylıklar sunuyor. Özellikle yeni evlenecek çiftlere uygun fiyatlarla neredeyse tüm eşyalar sağlanıyor. Belki firma sayısının fazlalığından ve rekabetten belki de üretim maliyetinin düşmesinden olabilecek bu durum en çok ihtiyacı olanların işine yarıyor. Çünkü mobilya değiştirmenin maddi yükü yüksek olduğundan birçok kişi kampanyaları bekliyor ve alışverişlerini erteliyor. Ancak bu yıl fiyatlarda ucuzluk ve çeşitlerde fazlalık görülüyor.

Mobilya markaları konusunda seçim yapılırken ihtiyaca, evin kullanım alanına ve kaliteye önem vermek gerekiyor. Zira kullanılması zorluk yaşatacak bir mobilyanın alınması sıkıntı yaşatıyor. Bu yüzden eşya alınacak odanın metrekaresi, duvarları ve ayrım noktaları da büyük önem taşıyor. Çoğu zaman kullanışsız evlerde eşyayı evin içine sokmak dahi sıkıntı yaratıyor. Bu sebeplerle mobilya almadan önce tüm ayrıntılara dikkat etmek büyük sıkıntıları engelleyecektir.

 

mobilya-markalari-135

0 Yorum : 02.4.15

2014 Bahçe Mobilya Modelleri

Yeşil dolu bahçelerde ya da geniş balkonlarda kullanımları oldukça rahat ve işlevsel olan bahçe mobilyaları, her yıl olduğu gibi bu yılda farklı modellerle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Muhteşem manzara karşısında konforlu ve huzur dolu vakitler geçirebilmek için tercih edeceğiniz bahçe mobilyalarında yılın trend modellerini takip ederek karar vermelisiniz. Bahçe mobilya modelleri arasında dikkat çeken rattan oturma gruplarıdır. Bahçelere ve dış mekan dekorasyonlarında kullanımı asla sükse kaybetmeyecek olan rattan oturma grubu modelleri bu yıl da gözdeler arasında yer almaktadır. Görselinin estetikliği, bahçelere, balkonlara ve açık hava mekanlara yakışması ile insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu yılın trend modelleri arasında ilk sıradaki yerini korumaktadır.

Bir başka vazgeçilmez 2014 bahçe mobilya modelleri arasında yer alan ahşap mobilyaların katlanabilirliğinin tercih edilmede etken faktör olduğunu söylemek mümkündür. dış mekanlara uyumu ve estetik görünümü ile bu yıla damgasını vuran modeller arasında yer almaktadır. Yaz aylarının yaklaşması ile bahçe mobilya arayışlarında verilen trend tüyolarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçimlerde hem görsele hem de işlevselliğe dikkat edilmelidir. Yaz aylarında bahçe mobilyalarının sık kullanımı, sağlam ve kalite gerekliliğini de beraberinde getirmektedir.

Masa ve sandalyelerin yapımında en çok kullanılan malzemeler arasında plastik ve policarbonlar bulunmaktadır. Dış mekan tasarımları için bahçe mobilya modelleri arasında yer alan trend modeller içinde plastik ve policarbon mobilyalar da bulunmaktadır. yazın cıvıltısını mobilyalara yansıtmak için rengarenk sandalye ve masalar seçebilir, bahçe ya da balkonlarınızda mükemmel bir ambiyans oluşturabilirsiniz. 2014 bahçe mobilya modelleri arasında yer alan en trend modeller sıra ile rattan, ahşap ve plastik olarak belirlenmiştir. Mobilya seçimlerinde karar vermeden yılın hitlerine göz atmanız önerilir.

 

2014-bahce-mobilya-modelleri-1

2014-bahce-mobilya-modelleri-2

2014-bahce-mobilya-modelleri-3

2014-bahce-mobilya-modelleri-4

2014-bahce-mobilya-modelleri-5

2014-bahce-mobilya-modelleri-6

2014-bahce-mobilya-modelleri-7

2014-bahce-mobilya-modelleri-8

2014-bahce-mobilya-modelleri-9

2014-bahce-mobilya-modelleri-10

2014-bahce-mobilya-modelleri-11

2014-bahce-mobilya-modelleri-12

2014-bahce-mobilya-modelleri-13

2014-bahce-mobilya-modelleri-14

 

0 Yorum : 02.1.15

2014 Bellona Salıncak ve Şemsiye Modelleri ve Fiyatları

Ayağınızı yerden kesecek Bellona Mobilya Salıncak ve Şemsiye Modelleri ile enerjik, canlı ve neşeli hissedeceksiniz.

Yılların ünlü markası Bellona firması en şık ve en kaliteli tasarımlarını 2013 yazına girmeden bizlere sundu bile. Bahçe mobilyaları, şezlonglar, bahçe salıncak modelleri ve şemsiyeler. Hepsi birinci sınıf malzemelerle üretilerek uzun yıllar kullanım ömrünü artırma planlanmıştır. İster yazlığınızın bahçesinde isterseniz balkon ya da terasların büyüklüğüne göre uygun mobilya ürünleri bulabileceksiniz. Bu yaz balkonlar teraslar ve bahçeler Bellona sayesinde güzelleşecek.

Bahçenizde otururken bahçenin keyfini çıkaracağınız ya da havuzun başında gazete okurken oturabileceğiniz bahçe salıncakları ile daha keyfili zamanlar geçirebilirsiniz. Bahçe salıncağı ile keyif yaparken güneşin bu keyfinizi bozmaması için Bellona şık ve fonksiyonel bahçe şemsiye modelleri de sizlere sunmaktadır. Bu yaz bahçeden eve girmeyeceksiniz.

 

bellona-sella-salincak

Sella Salıncak

 

bellona-zambak-salincak

Zambak Salıncak

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları başlıklı makalemizde Bellona Bahçe Mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir…

0 Yorum : 01.24.15

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları her ihtiyaç ve zevke uygun olarak uygun koşullarda müşteri menuniyeti ön planda tutularak sergilenmektedir.

Bellona Modern Halı

Bellona Modern Halı

Bellona halı çeşitleri sayesinde modern ve klasik arzularına göre özel desenler ev dekorasyonu ile yerden yükselen bir enerji odanın ritmini tutuyor.

Bellona Halı Modelleri

Bellona Halı Modelleri

Tasarımdaki özgünlük Bellona halı koleksiyonu içerisinde genişletilerek modern ve şık tarza ulaştırılıyor.

Bellona Halı Çeşitleri

Bellona Halı Çeşitleri

Yeni trend halı modelleri Bellona 2010 ürün grupları içerisinde yer almaktadır.

Bellona Halı

Bellona Halı

Modanın akımını yakından takip etmek için Bellon halı modelleri üzerinden yola çıkabilirsiniz.

Bellona Klasik Halı

Bellona Klasik Halı

Klasik halı tarzı ile modern halı tarzının birlikte harmanlandığı ortamda bulunmaktadır.

Bellona Genç Çocuk Odası Halıları

Bellona Genç Çocuk Odası Halıları

Bellona her eve uygun halı modelleri ile ihtiyaçların en üst düzeyde karşılandığı bir firma olarak kendini belirgin bir şekilde gösteriyor.

Bellona Banyo Halı

Bellona Banyo Halı

Bellona halı modelleri ve fiyatları sayesinde her daim size uygun koşulları sağlıyarak yanınızda olmayı hedeflemiştir.

0 Yorum : 07.13.13

İstikbal Tv Sehpaları

İstikbal Tv Sehpaları modelleri ergonomik seçenekli, fonksiyonel alternatifler ile donatılmış eve gelecek olan misafirleriniz için en iyi hizmeti sunmanızda pratik bir yapıya dönüşecektir.

Newtone Tv Sehpası

Newtone Tv Sehpası

Modern ve şık tv sehpa modelleri İstikbal Mobilya kalitesi ve güvencesi ile evlerinizdeki yerini alıyor.

Plaza Tv Sehpaları

Plaza Tv Sehpaları

Yeni nesil İstikbal Tv Sehpaları LCD’ler için özel olarak tasarlanmış gayet modern yapıya sahiptir.

İstikbal Plazma Tv Sehpası

İstikbal Plazma Tv Sehpası

Her ev içerisinde mutlak gereksinim duyulacak bir mobilya ünitesi olan tv sehpaları İstikbal’in farklı tasarımları ile hayat bulup evlerde ayrı bir havayı yaşatıyor.

Lotus Tv Sehpası

Lotus Tv Sehpası

İstikbal Tv sehpaları fiyatları modelleri ile bağlantılı olarak değişir. İstikbal tv sehpa modelleri satın almak için sizde en yakın İstikbal mağazasına gidebilirsiniz.

Tv Sehpası

Tv Sehpası

Plazma Tv Sehpası

Plazma Tv Sehpası

0 Yorum : 07.12.13

Küçük Banyolar

Küçük Banyo Modelleri farklı dekorasyon önerilerine ev sahipliği yapan küvet ve duş kombinesinden oluşturulmuş ufak banyolardır.

Dar Banyo

Dar Banyo

Bu tarz banyoların temizliği çok kolay olduğu gibi ev içerisinde yaşam faaliyetlerinizde sizin için en ideal banyo olanağını sunmaktadır.

Ufak Banyo

Ufak Banyo

Duvara ve yere gömme olarak düşünülen küvet sayesinde banyo içerisinde küçük alandan tasarruf sağlanmıştır.

Küçük Banyo

Küçük Banyo

Banyo duvarına yapıştırılmış ayna ve raflar yine alandan kazandırılarak ufak banyo içerisinde geniş yer bulmanıza olanak vermiştir.

Mini Banyo

Mini Banyo

0 Yorum : 07.12.13

Tabureli Masa Takımı

Tabureli Masa Takımı özellikle dış mekanlar için tercih edilebilecek gayet şık bir mobilyadır.

Tabureli Masa

Tabureli Masa

Tabureli masa seti özellikle rengarenk görünümleri ile göze çarpıyor ve puf görünümlü başlıkları ile rahatınızı koruyor. Yumuşak poliüreatan yastıkları tabure üzerlerine konumlandırılarak koleksiyonun vazgeçilmez parçasını oluşturmaktadır.

Masa ve Tabure Takım

Masa ve Tabure Takım

Sade ve hoş renklerin akımına uğramış taburelim masa takımı gerçekten iç gıdıklayıcı bir yapıda kendini hissettirmektedir.

0 Yorum : 07.7.13

İKEA’dan Evi Düzenleyen Aksesuarlar

Ayakkabı Dolabı ve Askılık

Ayakkabı Dolabı ve Askılık

Kış geliyor. Kışın askılıklara, ayakkabılıklara yazdan daha çok ihtiyacımız oluyor. Hele de şapkalar, atkılar, eldivenler, montlar evi ele geçirmeye başladı mı derli toplu evler bile anında dağılıyor. Bu yüzden kışın ihtiyacımız olan en önemli ev ürünlerinden biri raflar, ayakkabılıklar, askılar…

Ayakkabı Vestiyeri

Ayakkabı Vestiyeri

İKEA’da kolaylıkla bulunabilecek bu ürünler diğer İKEA ürünleri gibi çok pratik, portatif, yer kaplamayan aynı zamanda da şık ve ucuz ürünler. Özellikle de İKEA’ya has şu rengarenk kapalı kutulara, içiçe geçen sepetlere bayılıyorum. Evdeki dağınıklığı toplarken bir yandan da evlere dekoratif bir hava veriyor.

Ayakkabı Rafları

Ayakkabı Rafları

Açık Raf Sistemi

Açık Raf Sistemi

Geçme Sepet Ve Kutu

Geçme Sepet Ve Kutu

Duvara Monteli Raf Ünitesi

Duvara Monteli Raf Ünitesi

Saklama Üniteleri

Saklama Üniteleri

Kapalı Kutu Setleri

Kapalı Kutu Setleri

0 Yorum : 07.4.13

Sonraki Sayfa »