Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

İstikbal Oda Halıları

İstikbal Oda Halıları modelleri ve fiyatları yeni trend koleksiyonlarının belirgin bir düzeyde en üst formatta oluşturulmuş bir ürün gurubu içerisinde yer alıyor.

İstikbal Barok Beyaz Halı

İstikbal Barok Beyaz Halı

İstikbal oda halısı modern ve klasik çizgilerin ayrı bir hat çizgisinde yer aldığı farklı oda ve dekorasyon odaları için tecih edebileceğiniz en güzel alternatifleri İstikbal Mobilya halıları tarafından sunulmaktadır.

İstikbal Brilliant Serisi Oda Halıları

İstikbal Brilliant Serisi Oda Halıları

 İstikbal markasının Mobilya sektöründe öncü ve farklı bir pozisyonda olduğu şüphesiz herkes tarafından bilinmektedir.

İstikbal Concept Line Serisi Oda Halıları

İstikbal Concept Line Serisi Oda Halıları

İstikbal mobilya ev tekstili ve oda halıları üzerindeki yoğun çalışmaları neticesinde geçmiş deneyiminin kalite ve güvencesi ile birleştirilerek orayaya en modern istikbal oda halısı modelleri çıkmıştır.

İstikbal Trendy Serisi Oda Halıları

İstikbal Trendy Serisi Oda Halıları

İstikbal Mobilya Odası halısı modelleri ve fiyatları detayları hakkında detaylı bilgi için İstikbal Mobilya resmi web adresi ya da İstikbak mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz.

0 Yorum : 04.22.13

Kombi Seçimi Nasıl Yapılır

Modern çağda sobaların kalkması ve doğalgazın yaygınlaşması ile birlikte kombilerin kullanımı daha da artan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Fakat kombi alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir en başka kalite ve güvenilirliği olmalıdır.


Kombi alımında size uygun olan rahat kullanımı olan ve gelişmiş bir teknolojiye sahip kombi almanız her zaman sizin yararınıza olacaktır. Emniyetli olması alacağınız en önemli tebdirlerden biri olacaktır.


Yoğuşmalı kombi


Yoğuşmalı kombi


Kombi seçiminin bir diğer önemli etkeni bilinen kaliteli bir markanın tercih edilmesidir. Ufak bir arıza anında müdahale edilirliği olan teknik servise kolay ulaşılabilen ve servis ağı geniş markalar seçilmelidir.


Kombileri genel olarak ele aldığımızda üç çeşit kombi vardır. Bunlar yoğuşmalı kombiler, bacalı kombiler ve hermetik kombilerdir.


Hermetik kombi


Hermetik kombi


Evinize en uygun olan modeli doğalgazınızı bağlattığınız firma ile ortaklaşa karar kılarak almanız en doğrusu olacaktır. Evinize uygun olmayan kombi seçiminde ise evin sıcaklığını çok etkileyecek bir problem oluşturmasa da sıcak suyun alımını etkilemektedir.


Senede bir de olsa kombilerinizi kontrol ettirmeli ve arıza durumunda teknik servise müracat etmelisiniz…


Bacalı kombi


Bacalı kombi

0 Yorum : 12.10.12

Banyo Tasarımları

Yeni sezonda banyo dekorasyon tasarımlarını tekrardan elden geçiren dekorasyon firmaları yeni sezona özel olarak dizayn ettikleri yeni modellerinde ışıltılı renklere ve modern tarzlara daha çok yer vermeye başladı..


Ev hanımlarının dekorasyon anlamında oldukça önem verdikleri mekanlardan olan banyolar yeni stilleri ile görenleri kendilerine daha çok hayran bıraktırıyorlar..


2011 2012 Banyo Dekorasyon Uygulamaları
0 Yorum : 12.4.12

Koltuk Takımı Modası

2011 Koltuk Takımı


2011 yılı sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen ünlü mobilya markaları yeni sezonda birbirinden güzel modern koltuk takımlarını müşterilerinin beğenisine sundular..2011 Koltuk Modelleri


Bir çok mobilya markası da yeni sezon ürün kataloglarını kapı kapı dağıtarak daha çok müşteriye ulaşmayı amaç ediniyor..2011 Koltuk Grupları


Geçen yılların satış grafik oranlarını yakalamak isteyen mobilya markaları sezon içerisinde aynı şekilde yeni kampanyalarla müşterilerinin dikkatini çekmeyi planlıyor..2011 Koltuk Fiyatları


Sizinde yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa bu modelleri mutlaka takip ediniz..


0 Yorum : 11.27.12

İlginç Koltuk ve Sandalet Modelleri

Tasarım firmalarının 2011 2012 sezonu için hazırlamış oldukları birbirinden güzel koltuk tasarımları ve sandalet modelleri bu yılın en çok ilgi çeken tasarımları arasında yer alıyorlar..


İşte yeni sezon ürünlerinden bazıları..


2011 2012 İlginç Koltuk ve Sandalet Modası Resimleri

0 Yorum : 11.22.12

İstikbal Monaco Koltuk Takımı

İstikbal Monaco Koltuk Takımı

 

Oturma odalarınızda modern bir konsept sergilemek istiyorsanız İstikbal Monaco Koltuk Takımları tam size göre… Koyu renklere sahip olan İstikbal Monaco Koltuk Takımı her türlü derkorasyon duvar renkleri ve dekorasyon aksesuarlarınıza uyan bir yapıya sahip…

 

Ergonomik yapısı ile son derece konforlu olan İstikbal Monaco Koltuk Takımları misafirleriniz tarafından beğeni ile karşılanacak. akşam evinize yorun geldiğinizde tüm yorgunluğunuza alacak konforu size sunan İstikbal Monaco Koltuk Takımları tüm istikbal mağazalarında sizleri bekliyor.

 

İstikbal Koltuk örnekleri

 

 

 

0 Yorum : 11.21.12

Bellona Koltuk Modelleri

2011 Bellona Koltuk Takımları


2011 yılı ürün kataloğunu çıkaran bellona Mobilya 2011 yılına yeni ürünleri ile fark yaratmaya hazırlanıyor.. Oldukça kaliteli ve şık ürünleri bünyesine katan Bellona daha modern ve görsel anlamda daha kaliteli işler üreterek müşterisinin beğenisini bir kez daha tazelemiş olacak..2011 Bellona Oturma Grupları


2011 yılında evinize yeni bir koltuk takımı düşünüyorsanız mutlaka Bellona nın 2011 yılı yeni koltuk takımlarına bir göz atmalısınız..2011 Bellona Kataloğu


Bellona oturma grupları da renkleri, desenleri ve modern görüntüsü ile evlerinizde bambaşka bir hava estirecek..


0 Yorum : 11.20.12

Kleopatra Koltuk Takımları

Klasik tarzın en modern koltuk takımlarından olan kleopatra koltuk takımı modelleri yıllardır popülerliğini ilk günki gibi koruyor..


Son derece estetik bir kalıba sahip olan bu modeller evlerinizin en güzel köşelerini süsleyecektir..


2011 2012 Kleopatra Koltuk Takımı Modelleri Resimleri
0 Yorum : 11.18.12

Moda Koltuk Takımları

2011 Koltuk Modelleri


Yeni sezon koltuk takımları konusunda bir çok firma yine kendi stillerini modern koltuk takımlarına yansıtarak müşterilerinin beğenilerini kazanmak için uğraş veriyorlar..2011 Koltuk Markaları


Geçen yılın satış grafiklerinden oldukça memnun olan ünlü mobilya markaları bu yılda aynı satış oranlarını yakalamak için birbirleriyle rekabet içerisine giriyorlar..2011 Koltuk Fiyatları


En kalitelisini en konforlusunu ve en güzelini müşterilerine sunmak isteyen firmalar bu ürünlerini cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla da birleştiriyorlar..2011 Koltuk Modası


0 Yorum : 11.17.12

Koltuk Takımları

Elimize televizyon kumandasını alıp rahatça uzandığımız yalnız anlarda, sıcak bir içeceği paylaştığımız dost sohbetlerinde veya evden uzakta olduğumuzda aklımıza geliveren, yaşam alanlarımızın konfor üssüdür; koltuklarımız.


Koltuk Takımları


Kelime anlamında bile rahatlığı barındıran koltuklar, geçmişten bu yana insanların keyifli anlarına, dinlenme zamanlarına eşlik eder.


İnsanın konfor yolculuğunda sürekli değişerek gelişen oturma elemanları her geçen gün daha farklı ve rahat seçeneklerle karşımıza çıkmakta, ilk başlarda taş koltuklar, ahşap sedirler veya yer minderleri oturmak için kullanılırken günümüzde ise bu alanda mateme, işlevsellik ve tasarım olarak sonsuz seçenekler bulunuyor.


Koltuk Takımları

0 Yorum : 11.10.12

Sonraki sayfa »