Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası modelleri ve fiyatları üzerine sizlere bir takım ürünleri tanıtmak için bir yazı hazırlamış bulunmaktayım.

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardolu Yemek Masaları

Bilardo yemek masası mobilya ürünleri yeni jenerasyon ve teknolojik yapıda incelenmiş müthiş bir tasarım harikası iyi bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yemek Masası Bilardo

Yemek Masası Bilardo

Yemek masası bilardo sistemleri gerektiği zaman size yemek masası işlevini görüyor bir diğer önemli ve hoş görevi ise bilardo masası olmasıdır. Çok zevkli ve eğlenceli yapısıyla basit fonksiyonel özellikleri bu dönüşüme elverişli hassas olarak dizayn edilmiştir. Hem yemek hem bilardo masası olarak tabir edilen modellerin kısıtlı olduğu ancak Türkiye üzerinde bazı firmalar bilardolu yemek masası üretimini gerçekleştirmektedir.

Bilardo Yemek Masası

Bilardo Yemek Masası

Evinizde bilardo oynma keyfini sunan bilardo yemek masası modelleri aynı zamanda dekoratif görünümleri ile ev dekorasyonu parçası olarak muazzam bir hava yaratıyor.

pillsbank.net/
www.kokun.net
np.com.ua

0 Yorum : 07.9.13

Depolama Alanı Mevcut Masa Sandalye

 

Depolama Alanı Mevcut Masa   Sandalye minimalist mobilyaların artık gün geçtikçe üst seviyelere ulaşması basit yapılarından ayrışmalarına olanak sağlamıştır.

Yüksek Performaslı Masa Sandalye

Yüksek Performaslı Masa Sandalye

Şık ve modern masa sandalye dizayn yapılarının Hollanda Studio merkezlerinde işlendiği yeni konsept bu güzel kavramı en iyi şekilde gün yüzüne çıkarmıştır. Çalışma odalarınızın daha esnek bir yol üzerinden sizlere sağladığı bu çok fonksiyonlu araç ve gereçlerin bir masa sandalye ve ya masa olarak en üst seviyede bir rahatlık sağlıyor.

Depolama Birimi Olan Masa Sandalye

Depolama Birimi Olan Masa Sandalye

Farklı çizgiler ile buluşturulmuş masa ve sandalyenin üst düzey bir yapısı olduğu aşinakar. Oval hatların diğer masa ve sandalyelerden ayıran diğer bir özelliği ise masa ve sandalyelerin farklı bölmelerinde depolama alanlarının mevcut olmasıdır.

www.pro-service.com.ua/
magazinpoliva.kiev.ua
rbt.com.ua/

 

0 Yorum : 07.7.13

Tabureli Masa Takımı

Tabureli Masa Takımı özellikle dış mekanlar için tercih edilebilecek gayet şık bir mobilyadır.

Tabureli Masa

Tabureli Masa

Tabureli masa seti özellikle rengarenk görünümleri ile göze çarpıyor ve puf görünümlü başlıkları ile rahatınızı koruyor. Yumuşak poliüreatan yastıkları tabure üzerlerine konumlandırılarak koleksiyonun vazgeçilmez parçasını oluşturmaktadır.

Masa ve Tabure Takım

Masa ve Tabure Takım

Sade ve hoş renklerin akımına uğramış taburelim masa takımı gerçekten iç gıdıklayıcı bir yapıda kendini hissettirmektedir.

pro-service.com.ua/
www.mebel-stars.kiev.ua
rbt.com.ua/

0 Yorum : 07.7.13

Bellona Mutfak Masaları

Bellona Mutfak Masaları ve sandalyesi takımları oldukda estetik görünümlü sağlam bir yapıya sahiptir. Bellona Mobilya farklı ile mutfak masası almak istiyorsanız eğer laris mutfak köşe takımı sizin tercihiniz olabilir.

Bellona Laris Mutfak Köşe Takımı

Bellona Laris Mutfak Köşe Takımı

Ahşap mobilyasının deri ve kumaş kaplamalar ile birleştiği bir konseptte Bellona Mutfak Masaları ile Sandalyeleri ortaya çıkmaktadır. Mutfak içerisinde ayrı bir hava estirecek Bellona mutfak masası ve sandalyeleri ile dekoru en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

rikon-key.info/
別れさせ屋 www.wakare-pro.com
firstcallblog.blog.fc2.com/

0 Yorum : 06.30.13

Çocuklar İçin Küçük Yazı Masası

Çocuklar İçin Küçük Yazı Masası ekolojik dengeler korunarak tasarlanmış çok doğal ve aynı zamanda şirin bir masa sandalye seti ürünüdür.

Küçük Çalışma Masası

Küçük Çalışma Masası

Farklı bir çocuk çalışma masası niteliğini taşıyan mini masa ve sandalyesi ile çocukların hayal dünyasına güç katacak bir görünüm sergiliyor.

Mini Çocuk Çalışma Masa Seti

Mini Çocuk Çalışma Masa Seti

Okul sıralarında ders yapmaktan çekinen çocukları bu doğrultuda daha çok heveslendirecek şık bir mobilya takımıdır.

rikon-key.info/
wakare-pro.com/
別れさせ屋 東京 www.1or0.info/

0 Yorum : 06.29.13

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları

Yemek masaları evin vazgeçilmez mobilya unsurlarından bir tanesidir. Yemek masası modelleri yeni nesil çeşitleri ile fiyatları gerçekten cezbedecek şekildedir. Yemek masası kullanımı çok eski tarihlere dayanmaktadır.

Modern Yemek Masaları

Modern Yemek Masaları

Günümüze gelene kadar birçok değişim sürecine girmiş ve şekil almıştır. Farklı metaryaller ile yeni jenerasyon ürünlerinin birleşimi ile günümüzde daha fazla değişik modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Mutfaklarda ya da salonlar içerisinde kullanabileceğiniz yemek masaları herkesin ihtiyaç ve zevklerine göre bulunabilir ve tasarlanabilir.

Sade Yemek Masa Takımları

Sade Yemek Masa Takımları

Her mekana özel yemek masası modelleri ve fiyatları ile günümüzde artık mobilya ürünleri çok ucuzdur.

Salon Yemek Masa Takımı

Salon Yemek Masa Takımı

Global kriz ile birlikte her kesimden her insan belli bir bütçe ile yemek masaları alabilir.

Cam Yemek Masası

Cam Yemek Masası

Ucuz olduğu kadar pahalı daha işlevsel ve kaliteli uzun yıllar kullanılacak yemek masası modelleri piyasada mevcuttur. Yemek masası fiyatları firmaların modelleri ve kalitesine göre belirlediği düzeydedir.

rikon-key.info/
別れさせ屋 www.wakare-pro.com
firstcallblog.blog.fc2.com/

0 Yorum : 06.29.13

Cam Masalar

Cam Masalar farklı modelleri ile genel olarak yemek masası ya da mutfak masası olarak kullanılmaktadır.

Modern Cam Masa

Modern Cam Masa

Aynı zamanda cam masa modelleri iç tasarımın en önemli bir parçası haline gelmiştir. Yemek masası genel olarak odanın orta kısımına yerleştirilir.

Klasik Cam Masa

Klasik Cam Masa

İşte bu noktada cam masalar ile orta kısımda bir odak noktası oluşturularak ev dekorasyonu alanında büyük bir yarar sağlanmış olur.

Şık Cam Masa

Şık Cam Masa

Bu şekilde mükemmel ve profosyonel olarak tasarlanan cam masa çeşitleri ile üst düzeyde bir dekor anlayışı sağlayabilirsiniz.

Estetik Cam Masa

Estetik Cam Masa

Cam masalar temperli özellikleri ile çok şık ve aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Enteresan Cam Masa

Enteresan Cam Masa

Ultra modern tablolar ile oyma ahşap veye taş üstlerine yerleştirilen cam ile dekore edilerek güzel bir geneleksel hava içerisinde modernlik temsil edilebilir.

Fonksiyonel Cam Masa

Fonksiyonel Cam Masa

Hepsi oda tasarımı yemek masaları içerisinde cam masa modelleri çok özgün ve yaratıcı bir düzeyde görülmektedir.

смотреть тут
buy essays findessay.org
free essays findessay.org/

0 Yorum : 06.27.13

Comfydesk Notebook Sehpaları

Comfydesk Laptop (notebook) dizüstü bilgisayar masa ve sehpaları ile konforunuzu ergonomik seçenekler ve fonksiyonlu yapısı ile pratik bir şekilde yerine getiren notebook sehpasıdır.

Comfydesk Notebook Masaları

Comfydesk Notebook Masaları

Portatif bir notebook sehpası olan comfydesk yeni nesil dizüstü bilgisayar masaları olarak kullanılmaktadır.  Otellerde, hastanelerde, dershanelerde, kurumlar gibi birçok kullanım alanına sahip comfydesk laptop masaları estetik yapıları ile çok kullanışlıdır. Notebook bilgisayar ölçülerine göre birebir tasarlanan comfydesk laptop sehpası fazla bir yer kaplamadan keyifli kullanım kazandırmaktadır. Katlanabilir özellikli comfydesk notebook sehpası normal ölçüleri 56x30x4.5 cm’dir. Comfydesk Notebook Sehpası Fiyatları için resmi internet sitesi www.comfydesk.com.tr ziyaret ederek online sarın alabilirsiniz.

Comfydesk Notebook Sehpaları ;

0 Yorum : 06.17.13

Yer Kaplamayan Masa

Yer Kaplamayan Masa dar alan mobilyaları içerisinde en çok gereksinim duyacağınız fonksiyonel özellikleri ile başarılı bir seçenektir.

Yer Kaplamaz Masa

Yer Kaplamaz Masa

Modüler ürünlerin giderek daha çok rağbet gördüğü günümüzde bu tarz ürünlerin yaşam faaliyetlerini kolaylaştırdığı ve fazla yer kaplamadığı tercih edilmektedir.

Fonksiyonel Masa

Fonksiyonel Masa

Katlanabilir özelliği sayesinde yer kaplamayan masalar tek bir düz parça halinde kullanılmadığı durumda bir köşede muhafaza edilebilir.

0 Yorum : 06.16.13

Cam Bilgisayar Masası

Cam Bilgisayar Masası kalın cam kullanılarak üretilmiş modern görünümlü bilgisayar masası olma özelliğini üzerinde bulunduruyor.

Cam Bilgisayar Masası

Cam Bilgisayar Masası

Klavye kısımı lake  çekme raf olarak tasarlanmış mükemmel bir dokuda oluşturulmuş şık ev ve ofisler için kullanılabilecek bir bilgisayar masası modelidir.

Cam Makyaj Masası

Cam Makyaj Masası

Ayrıca farklı alanlar için cam bilgisayar masası değişebilmektedir. Örneğin bir banyoda ya da yatak odasında kullanılabilir. Makyaj masası olarak cam masayı yine kullanabilirsiniz. Tasarım harikası cam bilgisayar masası estetik dokuların üzerinde şık bir etki yaptığı üründür.

0 Yorum : 06.9.13

Sonraki sayfa »