Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Mont ve Pardesü Modelleri

2011 Mont Modelleri


2011 kış mevsiminin birden bire bastırması herkesi bir telaşa soksada moda dünyası buna çok önceden hazırlıklıydı.. 2011 yılının oldukça soğuk geçeceğinin farkında olan modacılar ve ünlü markalar şimdiden vitrinlerini pardesü ve mont modelleri ile süslüyorlar..
2011 Mont ve Pardesü Modası


2011 yılında yeni pardesü ve mont modelleriyle kış mevsimini oldukça rahat geçirecek olan sizler şıklığınızdan da asla bir şey kaybetmeyeceksiniz..
2011 Mont ve Pardesü Fiyatları


Yeni modellerin kalın soğuyu geçirmeyen yapısının yanı sıra fiyatlarınında cazip olması müşterilerinin yüzünü güldüren önemli bir gelişme..
2011 Mont ve Pardesü Fiyatları


0 Yorum : 12.29.12

Genç kızlar için masal odası mobilya modelleri

Genç kızlar için yapılmış masal odası mobilya modelleri insanı şaşırtıyor. Hergün karşımıza çıkan farklı güzelliklerdeki mobilya modellerinden biri masal odası kıvamında genç bayanlara yönelik tasarım harikaları.


Hem yatak odası hemde birer oyun odası şeklinde tasarlanmış mobilyalarda masallardaki gibi kaleler, merdivenler kullanılmış. Gerekli olan çekmece, gardrop veya bir tv sehpası ise bu masal odalarının birer parçasıymış gibi gizlenerek veya raf olarak kullanılmış.


Her genç kızın rüyalarını süsleyebilecek tarzda olan masal odaları Poshtots(poshtots.com) firmasının ürünleri arasında yer alıyor.


genç kızlar için masal odası mobilya modelleri


genç kızlar için masal odası mobilya modelleri


genç kızlar için masal odası mobilya modelleri


Bu masalları çocuk odalarına taşıyacak mobilyaların fiyatları ise el yakacak cinsten. Firma ürünleri ortalama 20.000$ dan satıyor.

0 Yorum : 12.26.12

Fiskos sehpa modelleri

Fiskos sehpalar özellikle misfirlerin geldiği anlarda kurtarıcı mobilyalardandır. Fiskos sehpa odalarda genellikle koltuk kenarlarında ve köşelerde yerlerini alırlar.

 

Fiskos sehpa modelleri dekoratif birer mobilya çeşidi olması ve işlevsellikleri nedeni ile misafir odalarında tercih edilmektedir.  Ev dekorasyonunun temel tercihlerinden olan fiskos sehpası ahşap, metal, cam, ferforje, deri gibi çeşitli malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

 

fiskos sehpaklasik fiskos sehpa
Klasik fiskos sehpa modelleri

 

Günümüzde yerlerini farklı sehpa çeşitlerine bırakan fiskos sehpalar özellikle klasik tarzda dekorasyondan hoşlananların vazgeçilmezlerindendir.

 

ahşap fiskos sehpaferforje fiskos sehpa
Ahşap ve ferforje fiskos sehpa modelleri

 

fiskos sehpa örnekleriişlemeli fiskos sehpa örnekleri
Rustik ve işlemeli fiskos sehpa modelleri

 

Fiskos masası çeşitleri 30 ile 1000 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Yapılırken kullanılan malzemeler ve işçilik bu fiyat farklılığını ortaya çıkarmaktadır.

0 Yorum : 12.25.12

Modern Avize Modelleri

Modern Avize Modelleri


Ev dekorasyonunda aydınlatmanın ayrı bir yeri vardır. Aydınlatma bir sanat işidir ve aynı zamanda doğru seçilen aydınlatma aksesurları evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı bir etki yaratacaktır.


Eviniz için bir çok aydınlatma elemanlarından yararlanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ister modern tarzlarda olsun isterse de klasik tarzda çeşitli abajurlar, spot lambalar, avizeler, çalışma odası ışıklandırmalar evinize ayrı bir hava katacaktır.


Farklı avize çeşitleri


Modern Avize Modelleri


Evlerinizde daha önce hiç bir yerde görülmemiş tarzda avizeler kullanarakta dekorasyonunuzu farklı kılabilirsiniz.


Modern Avize Resimleri


Modern Avize Modelleri

0 Yorum : 12.24.12

Bayan Çizme Modelleri

2011 Çizme Modelleri


2011 yılı kış mevsiminin gelmesinin üzerine bir çok ünlü markada kış sezonu ürünlerine ağırlık vermeye başladı.. En çok dikkati çeken ve satışı en fazla yapılan modellerden birisi de kışlık bayan çizmeleri..2011 Yeni Çizme Modası


Modayı yakından takip eden bayanlar yeni moda çizmeleri ile sonbahar kış mevsiminde hem soğuklardan etkilenmemek hem de şıklıklarından asla taviz vermeden güzel görünümlerini korumaya devam etmek istiyorlar..2011 Bayan Çizmeler


Modacıların 2011 yılında uzun kısa renkli ve siyah modelleri ile moda dünyasına yeni ürünler katmanın keyfini sürdürüyorlar..


0 Yorum : 12.24.12

Topuz Saç Modelleri

2011 2012 Topuz Saç Örnekleri Resimleri


0 Yorum : 12.23.12

Kapı Modelleri Kapı Çeşitleri ve Kapı Fiyatları


Kapılar; dış mekanlarda yaşam alanlarımızın görünen yüzü, iç mekanlarda ise doğru kullanıldığında, mekanlar arası geçişlerde konfor ve estetik sağlayan, önemli yapı elemanlarından.


Kapının sözlük anlamına baktığımızda tanımının, bir yere girip çıkarken geçilen ve açılıp kapanma düzeni olan duvar veya bölme açıklığı olduğunu görürüz.Yapıların girişinde kullanılan kapılar, içeriyi ve dışarıyı birbirinden ayırmak için kullanılır. Çoğunlukla iç mekana giriş veya çıkışlarda kullanılan kapılar, havalandırma ve iç mekanı daha fazla aydınlatma için de kullanılır. Bina içlerinde kullanılan kapılar, iki farklı mekanı birbirinden ayıran bir özellik taşır.


Kapıların başlıca kullanım amaçları; mahremiyeti korumak ve güvenliği sağlamak. Bu yüzden kapılar, farklı kilitlerle kullanılmaktalar. İç mekan kapıları için de çeşitli kapı kilitleri kullanılır. Kapı kolları ve kapı kilitleri, kapının ayrılmaz parçalarıdır.


Kapı Model Resimleri

0 Yorum : 12.23.12

Fiyonk Modelleri Örnekleri

2011 2012 Fiyonk Modası Resimleri


0 Yorum : 12.22.12

Zara Kaban ve Mont Modelleri

2011 Zara Modelleri


2011 Sonbahar kış sezonunda yine müşterilerinin beklentilerine en iyi şekilde yanıt veren Zara oldukça kaliteli ve şık ürünlerini müşterileri için hazırladı..2011 Zara Modası


Uzun süredir 2011 yılı sezon açılış çalışmalarını sürdüren Zara markası yeni sezon 2011 ürün kataloğunun yanı sıra birbiri ardına verdiği defilelerle de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sundu..2011 Zara Sonbahar Kış Sezonu


Hme erkek hem de bayan modellerinde asla kendi stilinden vaz geçmeyen Zarar yine kendine özgü motifleri, işlemeleri ve modelleriyle 2011 yılında sizleri bekliyor..2011 Zara Kıyafet Fiyatları2011 Zara Bayan Kıyafetleri


0 Yorum : 12.18.12

Kapşonlu Erkek Kazak Modelleri

2011 2012 Kapşonlu Erkek Kazak Modası Resimleri


0 Yorum : 12.18.12

Sonraki sayfa »