Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Modern TV Ünitesi Ve Rafı Bir Arada

Modern TV Ünitesi Ve Rafı Bir Arada son zamanlarda gördüğümüz işlevsel mobilya koleksiyonlarına fonksiyonel yapıda modern duvara monte ürün gruplarını sizlerle paylaşıyoruz.

Raflı Duvar Monte TV Unitesi

Raflı Duvar Monte TV Unitesi

TV Seti egzantrik doğrultular ile dizayn edilen raf boşlukları sisteminin ortasına konularak labirent yapılı bir raf ile birlikte çok amaçlı olarak kullanılan bir tv ünitesini sizlerle buluşturuyor. Her biri oval hatların çerçevesi içerisnde farklı boyut açılarının ses sistemleri ile entegre olabilir düzayi modern Tv Ünitesini dekorasyona uyumlu halet getiriyor.

0 Yorum : 02.25.13

Modern Avize Modelleri

Modern Avize Modelleri


Ev dekorasyonunda aydınlatmanın ayrı bir yeri vardır. Aydınlatma bir sanat işidir ve aynı zamanda doğru seçilen aydınlatma aksesurları evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı bir etki yaratacaktır.


Eviniz için bir çok aydınlatma elemanlarından yararlanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ister modern tarzlarda olsun isterse de klasik tarzda çeşitli abajurlar, spot lambalar, avizeler, çalışma odası ışıklandırmalar evinize ayrı bir hava katacaktır.


Farklı avize çeşitleri


Modern Avize Modelleri


Evlerinizde daha önce hiç bir yerde görülmemiş tarzda avizeler kullanarakta dekorasyonunuzu farklı kılabilirsiniz.


Modern Avize Resimleri


Modern Avize Modelleri

0 Yorum : 12.24.12

Modern Bir Aydınlatma


James Henderson tarafından tasarlanan bu aydınlatma geleneksel çizgiler ile modern tasarım öğelerini birlikte içeriyor. Ürün, kalın şekillere sahip olmasına rağmen, ince tel formları sayesinde görsel bir hafiflik sunmakta.

0 Yorum : 12.22.12

Modern Dekorasyon Evler

2011 2012 sezonunda modern konsept ağırlıklı çalışılan dekorasyon uygulamaları evlerinizi olduğundan çok daha geniş ve çok daha şık bir havaya sokuyor..


işte yeni sezon modern dekorasyon çalışmaları..


2011 2012 Modern Dekorasyon Ev Modelleri Resimleri
0 Yorum : 12.12.12

Modern Şömineler

En modern evlerin minimalist bir dekoratif aksesuarı olarak gördüğümüz şömineler bugün ise çağdaş ve zarif tasarımları ile karşımızda, şömineler Belçikalı tasarımcılar tarafından tasarlanan şömineler görenlerin gönüllerini cezp etmektedir. Oturma odalarınızı sıcaklığı ile saracak şıklığıyla da göz alacak şömineler her odaya rahatlıkla uygulanmaktadır. doğalgaz, tüp ve manüel odun ateşiyle de ısınmak mümkün yalnız tüplü olanları tercihen kaba durmaktadır.0 Yorum : 12.9.12

Şık ve Modern Köşe Takımları

Yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren mobilya firmaları üretmiş oldukları yeni modern köşe takımları ile müşterilerinin karşısına çıkıyorlar…


İşte yeni sezon modern köşe takımı modellerinden bazı örnekler..


2011 2012 Köşe Takımı Modelleri Resimleri
0 Yorum : 12.6.12

Modern Yatak Odası Fikirleri

2011 2012 Modern Yatak Odası Resimleri Modelleri0 Yorum : 12.4.12

Modern yemek masası modelleri

Yemek masaları evlerde en çok kullanılan mobilyalardan biridir. Günümüzde modern yemek masası modelleri farklı tarz ve şekillerde karşımızda çıkmaktadır.


Tariheb aktığımızda ilk olarak Romalılarda kullanılmaya başlayan masalar daha sonraları Yunanlılar tarafından yemek yemek için kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde ise sadece yemek ihtiyacının karşılandığı yer anlayışından kurtulup karşımıza farklı tarz ve malzemelerle üretilmiş modern masa modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır.


modern yemek masası modelleri


modern yemek masası modelleri


Diğer modern yemek masası modelleri resimleri tıklayarak büyütebilirsiniz.


modern yemek masası modern yemek masaları yemek masası modelleri


Birbirinden şık ahşap ve cam yemek masası modelleri.


cam yemek masası modern yemek masası modern yemek masası


Resimlerdeki modern yemek masası modelleri İtalyan Cattelan firmasının ürünleridir.

0 Yorum : 12.2.12

Modern Daire Dekorasyonu

Bursa Modern Kemer Residence’daki 3+1 daireler, mimar Figen Erdag tarafından tasarlanmış. İşin başlangıcında müşterilerin birbiriyle arkadaş olması ve dairelerin planlarının aynı olması tedirginlik yaratmış, fakat daire sahiplerinin farklı renk istekleri ve aralarındaki uyum, projeyi keyifli bir boyuta taşımış. Vizon ve gri tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı dairelerde, ev sahipleri ve mimarın iyi anlaşmaları ve doğru seçimleri sayesinde ortaya güzel sonuçlar çıkmış.Planlama aşamasındaki ilk mantık sade, rahat yaşam alanları ve mobilyaları tasarlamak olmuş. Daireler metre kare açısından çok büyük olmadığı için tasarım sırasında her nokta değerlendirilmeye çalışılmış.


Binalar 23 katlı olduğu ve tünel kalıp sistemiyle inşa edildiği için planlama aşamasında bazı kısıtlamalar yaşanmış. Ayrıca yüksek kattan dolayı yangın söndürme sistemi kullanıldığı için bütün mekanlarda asma tavan çalışması yapılarak boruların kapatılması gerekmiş. Bunu avantaja çevirmek için asma tavanlarda endirekt aydınlatma ve spotlar kullanılarak ışık oyunları yaratılmış. Endirekt aydınlatmalar özel olarak Dimli kumanda ile kontrol edildiğinden ışığın şiddetine müdahale etme şansı doğmuş(her iki kat için).Sadelik ön planda olduğu için mobilyalarda beyazlake ve renk kombinasyonu tercih edilmiş.15. katta beyaz – vizon,ı6. katta beyaz gri-turkuaz kullanılmış.


Giriş zemininde seçilen ithal seramik ve salon parkeleri vizon tonunda seçilerek yekpare bir görüntü elde edilmiş.(15 kat için)


Giriş zemininde seçilen ithal seramik ve salon parkeleri gri tonunda seçilerek yekpare bir görüntü elde edildi.(15 kat için)


Çimstone tezgahlı mutfaklar Lineadecor’dan. Mutfak tezgahı ile üst dolap arasında boyalı temperli cam uygulaması yapılmış, (her iki kat için)Genel banyoda lavabonun üstündeki ayna mümkün olduğunca büyük tercih edilmiş. LED aydınlatma uygulanarak mekana derinlik kazandırılmış.(15.kat)


Çocuk odasında kullanılan çizgili duvar kağıdındaki mavi tonu, beyaz ağırlıklı mobilyanın kapaklarında kısmi olarak kullanılmış. Yatak bölümü ahşap platformla yükseltilip halı ile kaplanmış ve çocuk için oyun alanı oluşturulmuş. Tavandaki aydınlatmaların içinde kullanılan LED aydınlatma, akşamları gece lambası görevini görüyor.(16. kat)Çalışma odasındaki kavisli masanın izdüşümü, tekrar kavisli asma tavanda LED aydınlatma olarak kullanılmış.(16. kat)


Ebeveyn Yatak Odalarında kullanışlı alanlar oluşturmak ve mevcut alanı başarılı değerlendirebilmek adına küçük alanlarda fonksiyonel ve ihtiyaca hitap eden giyinme soyunma odaları oluşturulmuş.(Her iki kat için)


Ebeveyn banyosunun metrekaresi küçük olduğundan daha ferah ve kullanışlı alanlar yaratmak için kapısız ve cam duvarlı banyo çözümleri tercih edilmiş.(her İki kat için)Beyaz rengin ağırlıkta olduğu ebeveyn yatak odasının yatak başındaki yazılı duvar kağıdı odayı hareketlendiren bir unsur. (15.kat)


Ebeveyn yatak odasında yatak başındaki antrasit duvar kağıdı tavana da dönerek odaya farklılık kazandırılmış. Yatak başındaki sarkıt lambalar özel yaptırılmış ve içine konulan endrekt aydınlatma ile ışığın gözü rahatsız etmemesi sağlanmış. (16. kat)Alçıpan Uygulamaları: Taşkeser Kardeşler Elektrik Uygulamaları: Berk Aydınlatma Aydınlatma Elemanları: Işık Evi, Elektrona Mobilyalar: Atilla Mobilya, Atilla Varol Seramik ve Vitrifiye Ürünleri:YılmazlarCenter Parke: Aksun Parke Duvar Kağıtları: Duvarart Çtmstone Uygulamaları: Modern Yapı Mutfak: Lineadecor Hah:0pus Halı


0 Yorum : 12.1.12

Modern Mutfak Dekorasyonu


Modern tarzda olan mutfaklar 2010 yeni tasarımlarındandır. Yeni yılda yeni bir mutfak isteyenler kesinlikle bu mutfaklara bayılacaklar. Yeni ve alışagelmiş mutfak dekorasyonundan biraz farklı olan mutfaklar görenlerin beyenisini topluyor.
0 Yorum : 11.26.12

Sonraki sayfa »