Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Ev Duvar Kağıtları

Evinizin duvarlarında sihirli bir dokunuş gerçekleştirmek istermisiniz. Ev duvar kağıtları ile evinize bambaşka renkler katmak ve evinizi bir canlılık getirmek çok kolay…


Kolayca uygulanabilen duvar kağıtları birbirinden farklı desenleri ve renk seçenekleri ile her türlü dekorasyona kolayca uygulanabilmektedirler. Sizlere fikir vermesi açısından bir kaç değişik duvar kağıdı deseni sunmak istiyoruz.


0 Yorum : 12.23.12

İntema Mutfak İnova Serisi

İntema Mutfak İnova Serisi


Hazır mutfak denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Eczacıbaşı grubunun İntema mutfakları İnova serisinde, Mutfaklara bambaşka bir hava katıyor.


Modern tarzın ağırlıkta olduğu seride mutfaklar görenleri hayretler içerisinde bırakacak kadar şık ve estetik bir şekilde dizayn edilmiş…


Ankastre serisi içinde çok kullanışlı detaylara sahip olan inova ankatreli ürünlerde de bir bütün olarak kullanılabilmektedir.


İntema Mutfak İnova Serisi


Çeşitli renk seçenekleri ile mutfaklarınıza şıklık katacak bu seri mat ve parlak lake dolap çeşitleriylede kullanılabilmektedir.


Sizde bu kullanışlı mutfaklara sahip olmak isterseniz İntema mağazalarına uğramalısınız. Türkiye çapında 42 mağazası ve satış noktası ile hizmet veren intima kaliteli ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını ve güvenini kazanmıştır.

0 Yorum : 12.6.12

Teak Ağacı Ürünleri

Yazın keyfini bahçede cıkarmak isteyener için mobilya alma zamanı geldi de geçiyor bile…Havaların ısınmasıyla kışın kasvetinden sıyrılarak, beton evlerden bahçelere, kapalıdan açık makanlara doğru yönelim ruhumuzda olan yadsınamaz bir durum… Akabinde ard arda açılan kafeler, en az iç dizaynları kadar dış mekan konseptleriyle insanları içine çekmeyi başarıyor.


Teak Ağacı DekorasyonuTatile gidemesele de, evlerinden çıkıp tercih edebilecekleri birkaç mekan alternatifine sahip olmanın sevinciyle, buralara adeta akıyorlar. Çimenlerin üzerinde, açık havada, dostlarıyla sohbet tadında yudumlanan bir içecek, malum tüm günün yorgunluğundan sonra insana eşsiz huzur veriyor. Bunu başarmakta: verilen hizmetin yanında “bahçe konsepti” ve buna yönelik ’seçilen mobilyalara’ çok iş düşüyor ve hemen ‘teak’ ağacı yardıma yetişiyor.Her türlü hava koşullarına dayanabilen ve zamanın yıpratamadığı bir ağaç cinsi olarak bildiğimiz ‘teak’ ağacı, yanlız Uzakdoğu’da Burma (Myanner) ve Endonezya’da yetişir ve nadir bulunan kıymetli bir ağaçtır. Dış odunu gri, iç odunu sarımsı açık kahverengi olup, iç odunu açık havada ve kendiliğinden koyulaşıp koyu kahverengi olur.


Teak Ağacı MobilyalarıSuyu adeta iter, böcek ve organizmalardan kolayca etkilenmez. Senede bir kendi özel doğal yağı ile yağlamak gerekir, bu da uzun ömürlü olması için yeterli koşuldur. Kaliteli ve konforlu dış mekanlar yaratmanın formülü bu ağaçtan geçer, sıcaklığıda insanın içini ısıtmakla kalmaz, mekandan adeta ayrılmak istemezsiniz…


Teak Ağacı Bahçe Mobilyaları


Bahçe mobilyalarının yanında, çeşitli dekorasyon ürünleri yapımında da kullanabilinen bu ağaç, ‘Elemeği’ ile aklınıza gelebilecek her türlü şekle girebilir ve şaşırtıcı formlarda karşınıza çıkmaya hazırdır.


0 Yorum : 11.2.12

İntema Mutfak


İnsanların gün içerisinde en sık buluştukları mekan olan mutfaklar sizin için sadece bir yemek yeri olarak kalmamakta bu düşünceden yola çıkan İntema mutfaklarınızı sizler için bir yaşama yeri kılıyor.


Gelişen teknoloji ile birlikte insanların ihtiyaçlarıda günden güne artmakta intema Mutfak Ekibi sizler için hem bu ihtiyaçları araştırıp çözümler sunmakta hem de çağın gereksinimlerine ayak uydurarak tasarımlarını estetikle birleştirmekte Mekanlarınız için en uygun projeleride tasarlayan İntema sizin için her imkanı yaratmayı ve yaratılan bu mekanlarda mutlu anlara eşlik etmeyi istemekteİntema Mutfakların çeşitli tasarımları ve evinize uygun geniş renk seçenekleri mevcut sizler için bir kaç adet İntema Mutfak tasarım resimlerine çeşitli renk seçenekleri ile sunmak istiyoruz umarız bu resimler sizin bu konudaki fikirlerinizin netleşmesinde yardımcı olacaktır.
0 Yorum : 08.11.12