Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Yatak Odası Takımı

Yatak Odası Takımı yatak odaları içerisinde kullanılan önemli parçalardan bir tanesidir. Piyasada yeni stil modern birbirinden şık yatak odası takımı çeşitleri içerisinde tercih yapmak gerçekten çok zor olacaktır.

Yatak Örtüleri

Yatak Örtüleri

Gün geçtikçe farklı tarzlarda yatak odası takımı geliştirilmektedir, zamana ve çağa ayak uydurmak için sizlerinde sürekli yenilenmesi gereken eşyalarınız vardır. Burada gördüğünüz yatak odası takımları genç ve çocuk odaları için tasarlanmış yatak örtüleri olarak düzenlenmiştir.

0 Yorum : 02.21.13

İntema Mutfak İnova Serisi

İntema Mutfak İnova Serisi


Hazır mutfak denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Eczacıbaşı grubunun İntema mutfakları İnova serisinde, Mutfaklara bambaşka bir hava katıyor.


Modern tarzın ağırlıkta olduğu seride mutfaklar görenleri hayretler içerisinde bırakacak kadar şık ve estetik bir şekilde dizayn edilmiş…


Ankastre serisi içinde çok kullanışlı detaylara sahip olan inova ankatreli ürünlerde de bir bütün olarak kullanılabilmektedir.


İntema Mutfak İnova Serisi


Çeşitli renk seçenekleri ile mutfaklarınıza şıklık katacak bu seri mat ve parlak lake dolap çeşitleriylede kullanılabilmektedir.


Sizde bu kullanışlı mutfaklara sahip olmak isterseniz İntema mağazalarına uğramalısınız. Türkiye çapında 42 mağazası ve satış noktası ile hizmet veren intima kaliteli ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını ve güvenini kazanmıştır.

0 Yorum : 12.6.12

Teak Ağacı Ürünleri

Yazın keyfini bahçede cıkarmak isteyener için mobilya alma zamanı geldi de geçiyor bile…Havaların ısınmasıyla kışın kasvetinden sıyrılarak, beton evlerden bahçelere, kapalıdan açık makanlara doğru yönelim ruhumuzda olan yadsınamaz bir durum… Akabinde ard arda açılan kafeler, en az iç dizaynları kadar dış mekan konseptleriyle insanları içine çekmeyi başarıyor.


Teak Ağacı DekorasyonuTatile gidemesele de, evlerinden çıkıp tercih edebilecekleri birkaç mekan alternatifine sahip olmanın sevinciyle, buralara adeta akıyorlar. Çimenlerin üzerinde, açık havada, dostlarıyla sohbet tadında yudumlanan bir içecek, malum tüm günün yorgunluğundan sonra insana eşsiz huzur veriyor. Bunu başarmakta: verilen hizmetin yanında “bahçe konsepti” ve buna yönelik ’seçilen mobilyalara’ çok iş düşüyor ve hemen ‘teak’ ağacı yardıma yetişiyor.Her türlü hava koşullarına dayanabilen ve zamanın yıpratamadığı bir ağaç cinsi olarak bildiğimiz ‘teak’ ağacı, yanlız Uzakdoğu’da Burma (Myanner) ve Endonezya’da yetişir ve nadir bulunan kıymetli bir ağaçtır. Dış odunu gri, iç odunu sarımsı açık kahverengi olup, iç odunu açık havada ve kendiliğinden koyulaşıp koyu kahverengi olur.


Teak Ağacı MobilyalarıSuyu adeta iter, böcek ve organizmalardan kolayca etkilenmez. Senede bir kendi özel doğal yağı ile yağlamak gerekir, bu da uzun ömürlü olması için yeterli koşuldur. Kaliteli ve konforlu dış mekanlar yaratmanın formülü bu ağaçtan geçer, sıcaklığıda insanın içini ısıtmakla kalmaz, mekandan adeta ayrılmak istemezsiniz…


Teak Ağacı Bahçe Mobilyaları


Bahçe mobilyalarının yanında, çeşitli dekorasyon ürünleri yapımında da kullanabilinen bu ağaç, ‘Elemeği’ ile aklınıza gelebilecek her türlü şekle girebilir ve şaşırtıcı formlarda karşınıza çıkmaya hazırdır.


0 Yorum : 11.2.12

Ferforje masa sandalye

Ferforje masa ve sandalye takımlarına eminiz ki rastlamışsınızdır. Demirin ocakta dövülerek yapıldığı ferforje, paslanmaz çelikten olup estetik dizayn seçenekleriyle de tercih sebebi olmaktadır.


MASA SANDALYE TAKIMLARINDA FERFORJE SANATI


Ferforje masa ve sandalyeler ise, mekânınıza geçmişten gelen bir ahenk katacaktır. El emeğinin çok olduğu ve uğraş verilerek yapılan bu sanat, masa ve sandalyelere şıklık, zarafet, bulunulan mekana asil bir duruş katmıştır.


ferforje masa ve sandalye takımı
ferforje masa ve sandalye takımı


Seramik şeklinde olan ve anfora kabartmalı model üzerine cam oturturalarak oluşturulan model, farklı bir görünüm kazandırmış. Eskitilmiş ahşapla birleşen ferforje masa takımı anfora küple zenginlik kazanmış.


ferforje masa sandalye
ferforje masa sandalye


İster iç mekanlarınızda, ister dış mekanlarınızda kullanıyor olun, asma ferforje masa sandalye takımı değişik renk seçenekleriyle de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Dış mekanlarınız için iç mekanlarda kullanılanlardan ayrı olarak çinko kaplamalı imal edilmektedir.


ferforye yemek masası sandalyesi takımı
ferforje yemek masası sandalyesi takımı


Ferforje masa sandalye takımı İskender modeli ise, iç mekanınıza farklılık katacaktır. Masasında kullanılan camın altında fiber dökümden imal edilen büyük İskender rölyef kullanılmıştır.


ferforje masa
ferforje masa


Ferforje masalarda bizim en çok dikkatimizi çeken ve bizi etkileyen ayrıntı, geçmişte köylerde buğday harmanlarını buğday tanesi haline getirmek için kullanılan, döven adı verilen ahşaptan yapılmış aletin masa ayaklarına dekore edilerek ahşap şıklığının yansıtılmasıdır.


Dört kişilik ve cam olan fermas masa ve sandalye takımı, istediğiniz ölçülerde demir kalınlığında yaptırılabiliyor ve tarzınızı mekânınızla buluşturuyor.


Sekiz kişilik ferforje masa ve sandalye takımlarının, işlemeli masa ayaklarını görüyorsunuz. Bu modelin ne kadar zarif ve huzur dolu bir model olduğu ortadadır. Masa ayakları üzerine granit uygun görülmüş ve hem iç hem dış mekanların vazgeçilmezi olacak diye düşünüyoruz.


Bahçeniz için de ayrıca bir tasarım düşünülmüş. Bu hoş tasarımlarda ferforje ile iroko ahşap kendini mükemmel şekilde tamamlamayı başarmış. Demir kısımlarını yine isteğinize göre galvaniz (çinko kaplama) olarak tercih edebilirsiniz. Sandalyelerin minderlerini istek ve zevkinize göre mekanınızı yansıtacak şekilde döşeyebilirsiniz.


Ferforje masa sandalye takımlarının fiyatları değişiklik göstermektedir. www.kokfergarden.com sitesinden istediğiniz ferforje masa modelinin fiyatına bakabilir ve kendi tarzını yansıtan ürünlerle şıklığı yakalayabilirsiniz.

0 Yorum : 08.11.12

İntema Mutfak


İnsanların gün içerisinde en sık buluştukları mekan olan mutfaklar sizin için sadece bir yemek yeri olarak kalmamakta bu düşünceden yola çıkan İntema mutfaklarınızı sizler için bir yaşama yeri kılıyor.


Gelişen teknoloji ile birlikte insanların ihtiyaçlarıda günden güne artmakta intema Mutfak Ekibi sizler için hem bu ihtiyaçları araştırıp çözümler sunmakta hem de çağın gereksinimlerine ayak uydurarak tasarımlarını estetikle birleştirmekte Mekanlarınız için en uygun projeleride tasarlayan İntema sizin için her imkanı yaratmayı ve yaratılan bu mekanlarda mutlu anlara eşlik etmeyi istemekteİntema Mutfakların çeşitli tasarımları ve evinize uygun geniş renk seçenekleri mevcut sizler için bir kaç adet İntema Mutfak tasarım resimlerine çeşitli renk seçenekleri ile sunmak istiyoruz umarız bu resimler sizin bu konudaki fikirlerinizin netleşmesinde yardımcı olacaktır.
0 Yorum : 08.11.12