Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

2014 İstikbal Mobilya Deluxe-Maksi Takımlar ve Fiyatları

Bahar temizliği, yaz temizliği yakında başlıyacak. Yenilikler, değişimler yaza ayak uydurmak için yapılacak. Ev dekorasyonunda yenilik denilince, evin baştacı olan oturma grupları, maksi takımlar, deluxe takımlar akla gelmekte. Siz, evinizin oturma grubunu yenilediniz mi? 2014 İstikbal oturma grupları modelleri birçok ev sahibine hitap etmekte. Hem 2014 İstikbal Mobilya maksi takımlar fiyatları da ceplere uygun. Yenilikçi tasarımlar bahar esintisini evinize getirecek 2014 İstikbal Mobilya deluxe takımlar göz atmaya değer doğrusu.

2014 İstikbal oturma grupları arasına yeni katılan ürünler ve fiyatları:

 

istikbal-mobilya-milas-maksi-takimMİLAS MAKSİ TAKIM

Milas Koltuk Takımı hayatı kolaylaştıran detaylar ve yeni bir çizgi ile evinize modayı getiriyor. Geniş sandık fonksiyonuna sahip üniteleri, evinize pratik çözümler getiriyor. Çift renk uygulaması da çifte şıklık katıyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

 

istikbal-mobilya-rodos-maksi-takimRODOS MAKSİ TAKIM

Maksimum yenilik, maksimum şıklık. Rodos maksi güzelliklerin evinize gelmiş hali. Konforu ve evinize katacağı ışık sizi herkesten farklı kılacak.

 

istikbal-mobilya-star-maksi-takimSTAR MAKSİ TAKIM

Sıradanlığa elveda Star gibi bir yaşama merhaba diyeceğiniz Star Oturma Grubu güzelliğinin yanı sıra konforuyla sizi evinizde muhteşem ağırlayacak. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

 

istikbal-mobilya-estilo-deluxe-takimESTİLO DELUXE TAKIM

Estilo Delux Takım yüksek standartlar, şık çizgiler ve rahatlığın mükemmel kombinasyonundan oluşuyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

 

istikbal-mobilya-canton-relaxli-deluxe-takimCANTON RELAXLI DELUXE TAKIM

Canton Deluxe Koltuk Takımı- Relaxlı, iki adet üçlü kanepe, bir adet sabit berjer ve bir adet relaxlı berjerden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-canton-deluxe-takimCANTON DELUXE TAKIM

Canton Deluxe Takımı, iki adet üçlü kanepe, bir adet ikili kanepe, iki adet sabit berjerden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-class-deluxe-takimCLASS DELUXE TAKIM

Class Deluxe Takımı 2 adet üçlü ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-dizayn-deluxe-takimDİZAYN DELUXE TAKIM

Dizayn Deluxe Koltuk Takımı, modern ve spor tasarımıyla salonunuzda farklı bir hava yaratarak, oturma ve sırt kısmındaki özel dolgu malzemeleri sayesinde de konforunuza konfor katar.

 

istikbal-mobilya-dizayn-maksi-takimDİZAYN MAKSİ TAKIM

Dizayn Maksi Takımı, modern ve spor tasarımıyla salonunuzda farklı bir hava yaratarak, oturma ve sırt kısmındaki özel dolgu malzemeleri sayesinde de konforunuza konfor katar.

 

istikbal-mobilya-estilo-maksi-takimESTİLO MAKSİ TAKIM

Estilo Oturma Grubu yüksek standartlar, şık çizgiler ve rahatlığın mükemmel kombinasyonundan oluşuyor. Üçlü ünitesinin çift kişilik yatak, ikili ve tekli ünitelerinin ise hem yatak hem de sandık olabilme fonksiyonu evde kullanışlı bir alan yaratıyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

 

istikbal-mobilya-floransa-maksi-takimFLORANSA MAKSİ TAKIM

“Hem şık olayım, hem de spor” diyenlerin evine tam uyum sağlayacak Floransa Oturma Grubu kol üst kısımlarındaki metalik fitiller ve kol yanlarındaki metaller ile rahatlık ve şıklığın uyumunu yansıtıyor. Ayrıca ikili ve tekli üniteler yatak olma fonksiyonuna sahiptir.

 

istikbal-mobilya-kristal-deluxe-takimKRİSTAL DELUXE TAKIM

Ekstra konfor sağlayan özel sırt minderleri,taşlar ve desenlerle süslenmiş gövdesiyle, tamamiyle rahatlığınız ve göz zevkiniz düşünülerek tasarlanmış Kristal Deluxe Takımı.

 

istikbal-mobilya-monte-deluxe-takimMONTE DELUXE TAKIM

Monte Deluxe Takımı-Relaxlı, iki adet üçlü kanepe, bir adet sabit berjer ve bir adet relaxlı berjerden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-monte-maksi-takimMONTE MAKSİ TAKIM

Monte Maksi Takımı iki adet üçlü kanepe ve iki adet tekli kanepeden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-polo-deluxe-takimPOLO DELUXE TAKIM

İç açıcı renkler ve modern hatlarla çerçevelenmiş tasarımlarıyla Polo, sadelikten vazgeçmeyenler için. Üstelik kanepelerinin yatağa dönüşebilme özelliği ve sandık haznesi sayesinde şık olduğu kadar da kullanışlı. Polo’yla hayat hem daha şık hem daha kolay!

 

istikbal-mobilya-natural-maksi-takimNATURAL MAKSİ TAKIM

Salonunuzda sadelik ve modernliği bir arada arıyorsanız, Natural tam size göre. Ahşap görünümlü kolları, zıt renklerin uyumuna zenginlik katıyor. Geniş oturumundan gelen konforunu kare ve diktörtgen kırlentler daha da pekiştiriyor. Üçlü kanepesini çift kişilik yatak olarak kullanabilir, geniş sandığında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Natural’de yıllarca sizinle olacak şık, konforlu ve dayanıklı bir koltuk takımının tadını çıkaracaksınız.

 

istikbal-mobilya-vella-maksi-takimVELLA MAKSİ TAKIM

Sadeliğin yanı başında canlı renklerin gücü ve modern bir konfor… Vella Koltuk Takımı evinizin havasını değiştirmeye hazır. Kumaş ve derinin birlikteliği, dinamik tasarımlarla bir arada. Ahşap görünümlü deri ayrıntılar, konforu artırılmış minderler ve kırlentler Vella’yı daha cazip kılıyor. Çift kişilik yatağa dönüşebilen üçlü kanepe, Vella’nın tadını sizin kadar misafirlerinizin de çıkarması için. Altındaki sandık haznesinde fazla eşyalarınıza bol bol yer var.

 

istikbal-mobilya-moderno-deluxe-takimMODERNO DELUXE TAKIM

Modern, konforlu ve kullanışlı bir yenilik hayal edenler için Moderno Deluxe Takım her şeyi bir arada sunuyor. İster üçlü kanepesini yatak haline dönüştürün ister ikili kanepenin sandık bölümünde eşyalarınızı saklayın. Moderno’yla hayat daha güzel.

 

istikbal-mobilya-moderno-family-takimMODERNO FAMİLY TAKIM

Tadına doyulmaz Moderno rahatlığı, hayatı kolaylaştıran detaylarla bir arada. Moderno Family Takım’ın hem üçlü hem de ikili koltuğu yatağa dönüşebiliyor. İkili koltuğu aynı zamanda Relax mekanizması ile ekstra konfor sunuyor.

 

istikbal-mobilya-natural-deluxe-takimNATURAL DELUXE TAKIM

Salonunuzda sadelik ve modernliği bir arada arıyorsanız, Natural tam size göre. Ahşap görünümlü kolları, zıt renklerin uyumuna zenginlik katıyor. Geniş oturumundan gelen konforunu kare ve diktörtgen kırlentler daha da pekiştiriyor. Üçlü kanepesini çift kişilik yatak olarak kullanabilir, geniş sandığında eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Natural’de yıllarca sizinle olacak şık, konforlu ve dayanıklı bir koltuk takımının tadını çıkaracaksınız.

 

istikbal-mobilya-hoby-deluxe-takimHOBY DELUXE TAKIM

Alabildiğine rahat kanepeler, kıpır kıpır, eğlenceli, bir o kadar da modern berjerler, özel kumaşlar, rengârenk desenler… Bu mutluluk verici dünyanın içinde günlük hayatı kolaylaştıracak özelliklere de yer var. Kanepeleri sandık ya da yatak olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel renk alternatifleri bulunan Hoby’nin keyfini nasıl çıkaracağınız size kalmış!

 

istikbal-mobilya-carmen-maksi-takimCARMEN MAKSİ TAKIM

Şıklığa bakışınızı değiştirecek bir takım arıyorsanız sizi Carmen ile tanıştıralım. Carmen güzelliğinin yanı sıra rahatlığıyla da kendini size çok sevdirecek.

 

istikbal-mobilya-dynamic-maksi-takimDYNAMİC MAKSİ TAKIM

Bir kanepe çok şey demek. Rahatlık, estetik, işlevsellik, konfor.

 

istikbal-mobilya-ekol-maksi-takimEKOL MAKSİ TAKIM

Hem renkli hem zevkli hem de rahat tek kelimeyle o, “mutluluğun Ekol’ü.”

 

istikbal-mobilya-diva-maksi-takimDİVA MAKSİ TAKIM

Diva Maksi Takımı 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-atena-deluxe-takimATENA DELUXE TAKIM

Atena Deluxe Takım 2 adet üçlü ve 2 adet berjer ünitelerinden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-victor-maksi-takimVİCTOR MAKSİ TAKIM

Victor Maksi Takım 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.

 

istikbal-mobilya-victor-deluxe-takimVİCTOR DELUXE TAKIM

Victor Deluxe Takım 2 adet üçlü ve 2 adet berjerden oluşmaktadır.

 

0 Yorum : 03.23.15

2014 Alfemo Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Alfemo mobilya, marka olarak 1997 yılında tüketicisiyle tanışmıştır. Bu süre zarfında kurumsal kimliğiyle adından söz ettirmiş, ürünlerinin kalitesi ve hizmetiyle müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Alfemo mobilya İzmir Torbalı’da 200.000 m2 alan üzerine kurulu tesisiyle sektöründe lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Alfemo genç odası başta olmak üzere yatak odası, oturma grubu , yaşam üniteleri, kanepe, yatak, baza ev tekstili ve tüm bu ürünlere kombinasyon sağlaması için halı modelleriyle tüketicisinin karşısına çıkmaktadır. Alfemo oturma grupları , ister klasik isterseniz modern tarz çeşitleriyel zevkinize uygun seçeneklerle mağazalarda siz değerli müşterilerini beklemektedir. Renk olarak zengin çeşitliliğe sahiptir.  Alfemo Mobilya oturma grupları modelleri…

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Alfemo Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

alfemo-mobilya-flamingo-oturma-grubu

FLAMİNGO OTURMA GRUBU – 2915 TL

FLAMINGO Kanepe (1 adet) + FLAMINGO İkili Koltuk (1 adet) + FLAMINGO Tekli Koltuk (1 adet)

 

alfemo-mobilya-forte-maksi-oturma-grubu

FORTE MAKSİ OTURMA GRUBU – 1690 TL

FORTE Kanepe (2 adet) + FORTEMAKSI Tekli Koltuk (2 adet)

 

alfemo-mobilya-sante-maksi-oturma-grubu

SANTE MAKSİ OTURMA GRUBU – 2350 TL

SANTE Kanepe (2 adet) + SANTE MAKSI Berjer (2 adet)

 

alfemo-mobilya-camelia-minor-oturma-grubu

CAMELİA MİNÖR OTURMA GRUBU – 1890 TL

CAMELIA Kanepe (1 adet) + CAMELIA Tekli Koltuk (2 adet)

 

alfemo-mobilya-sembol-oturma-grubu

SEMBOL OTURMA GRUBU – 2790 TL

SEMBOL Tekli Koltuk (2 adet) + SEMBOL Kanepe (2 adet)

 • Koltuk yan detaylarındaki dalga formlarıyla hareket kazanan sade bir tasarım.
 • Deri kol yapısının üzerinde kullanılan ahşap ve krom detaylar.
 • Kolayca yatak olabilen üçlü ve tekli koltuk.

alfemo-mobilya-star-oturma-grubu

STAR OTURMA GRUBU – 1968 TL

STAR Tekli Koltuk (2 adet) + STAR Kanepe (2 adet)

 • Spor görünümlü kübik tasarım.
 • Yatak olabilme ve depolama alanı olarak kullanabilme özelliğine sahip üçlü, ikili ve tekli koltuk.
 • Moda renk ve kumaş seçenekleri.
 • Özgün formda sırt dikişleri ile hareketlendirilen fonksiyonel modüller.

 

alfemo-mobilya-riga-oturma-grubu

RİGA OTURMA GRUBU – 3490 TL

RIGA Üçlü Koltuk (1 adet) + RIGA İkili Koltuk (1 adet) + RIGA Tekli Koltuk (1 adet)

 

alfemo-mobilya-vesca-oturma-grubu

VESCA OTURMA GRUBU – 4980 TL

VESCA Kanepe (2 adet) + VESCA Berjer Tekli (2 adet)

 

alfemo-mobilya-perlina-oturma-grubu

PERLİNA OTURMA GRUBU – 3590 TL

PERLINA Kanepe (1 adet) + PERLINA İkili Koltuk (1 adet) + PERLINA Tekli (2 adet)

 

alfemo-mobilya-legno-oturma-grubu

LEGNO OTURMA GRUBU – 4390 TL

MYRA BERJER TEKLİ (1 adet) + LEGNO Kanepe (1 adet) + LEGNO İkili Koltuk (1 adet)

 

alfemo-mobilya-vermont-oturma-grubu

VERMONT OTURMA GRUBU – 4775 TL

VERMONT Berjer Tekli (2 adet) + VERMONT İkili Koltuk (1 adet) + VERMONT Kanepe (1 adet)

 

alfemo-mobilya-artella-oturma-grubu

ARTELLA OTURMA GRUBU – 4990 TL

ARTELLA Üçlü Koltuk (2 adet) + BONSAI Berjer Tekli (1 adet)

 • Özel mekanizması sayesinde yukarı doğru açılan başlık ile rahat ve kullanışlı koltuk.
 • Kol içlerindeki ahşap yüzeyli saklama alanları ile koleksiyonu bütünleyen fonksiyonel tasarım.
 • Üst tablası istenildiğinde çıkarılıp servis için kullanılabilen tepsili orta sehpa.

 

alfemo-mobilya-lima-oturma-grubu

LİMA OTURMA GRUBU – 3290 TL

LIMA Kanepe (1 adet) + LIMA İkili Koltuk (1 adet) + LIMA Tekli Koltuk (2 adet)

 

alfemo-mobilya-eldora-oturma-grubu

ELDORA OTURMA GRUBU – 4390 TL

ELDORA Üçlü Koltuk (1 adet) + ELDORA İkili Koltuk (1 adet) + VIVIEN Berjer (1 adet)

 

alfemo-mobilya-reina-plus-oturma-grubu

REİNA PLUS OTURMA GRUBU – 4290 TL

REINA Plus Tekli Koltuk (2 adet) + REINA Plus İkili Koltuk (1 adet) + REINA PLUS Üçlü Koltuk (1 adet)

 • Üçlü koltuk, ikili koltuk ve tekli koltuktan oluşan sportif çizgilere sahip tasarım.
 • Krom kaplama ayaklar ve özel teknik yastık dikişleriyle hareket kazandırılmış modern bir takım.
 • Üçlü ve ikili koltukta yatak olabilme özelliği.

 

alfemo-mobilya-delfina-oturma-grubu

DELFİNA OTURMA GRUBU – 4400 TL

DELFİNA Kanepe (1 adet) + DELFINA İkili Koltuk (1 adet) + DELFINA Tekli Koltuk (2 adet)

 

alfemo-mobilya-oslo-oturma-grubu

OSLO OTURMA GRUBU – 2990 TL

OSLO Üçlü Koltuk (1 adet) + OSLO İkili Koltuk (1 adet) + OSLO Tekli Koltuk (1 adet)

 

alfemo-mobilya-larus-oturma-grubu

LARUS OTURMA GRUBU – 3990 TL

LARUS Üçlü Koltuk (1 adet) + LARUS İkili Koltuk (1 adet) + LARUS Berjer (1 adet)

 

alfemo-mobilya-plua-oturma-grubu

PLUA OTURMA GRUBU – 3990 TL

PLUA Üçlü Koltuk (1 adet) + PLUA İkili Koltuk (1 adet) + PLUA Tekli Koltuk (1 adet)

 • Özel formda ahşap ayak kullanımıyla zenginleşen özgün tasarım.
 • Koltuk yan yüzeyindeki dikişlerle bütünlenen modern ve şık bir stil.
 • Farklı renk ve formlardaki kırlent kullanımlarıyla hareketlendirilen benzersiz bir takım.

 

alfemo-mobilya-rivera-oturma-grubu

RIVERA OTURMA GRUBU – 4690 TL

RIVERA Berjer Tekli (2 adet) + RIVERA İkili Koltuk (1 adet) + RIVERA Kanepe (1 adet)

 

alfemo-mobilya-san-diego-oturma-grubu

SAN DİEGO OTURMA GRUBU – 4190 TL

SAN DIEGO Döner Tekli Koltuk (1 adet) + SAN DIEGO Üçlü Koltuk (2 adet)

 

alfemo-mobilya-mina-plus-oturma-grubu

MİNA PLUS OTURMA GRUBU – 4490 TL

MINA PLUS Üçlü Koltuk (1 adet) + MINA PLUS İkili Koltuk (1 adet) + MINA PLUS Tekli Koltuk (1 adet)

 

alfemo-mobilya-senfoni-oturma-grubu

SENFONİ OTURMA GRUBU – 4260 TL

SENFONİ Üçlü Koltuk (2 adet) + VERDI Berjer Tekli (2 adet)

 

alfemo-mobilya-vision-oturma-grubu

VISION OTURMA GRUBU – 3090 TL

WEBSTER Berjer (2 adet) + VISION Sofabed (1 adet)

 

alfemo-mobilya-como-oturma-grubu

COMO OTURMA GRUBU – 5875 TL

COMO Tekli Koltuk (2 adet) + COMO Üçlü Koltuk (1 adet) + COMO İkili Koltuk (1 adet)

 • Heyecan uyandıran çizgi ve estetik yapı.
 • Kaliteyi ve şıkliği yansıtan örme kadife kumaş ve ahşap ceviz ayak yapısı.
 • Koltuk yan yüzeylerinde, kadife üzerine işlenerek tasarıma hareket katan, Como Koleksiyonu’nun karakteristiğini yansıtan çizgi detayları.
 • Birbirinden bağımsız hareket edebilen, paket yay sistemi sayesinde benzersiz rahatlık duygusu.
 • Ağırlığı dengeleyip vücudu her noktadan destekler, muhtesem bir oturma rahatlığı sunar.

 

alfemo-mobilya-diego-plus-oturma-grubu

DIEGO PLUS OTURMA GRUBU – 4790 TL

DIEGO Üçlü Koltuk (1 adet) + DIEGO Tekli Koltuk (1 adet) + DIEGO İkili Koltuk (1 adet)

 • Sıradışı kübik yapı.
 • Tüm koleksiyonda bütünlük sağlayan özel tasarımlı sırt minderleri ve kol yapısı.
 • Ekstra rahatlık, estetik ve ergonomi sağlayan yoğun sünger kullanımı.
 • Renkli kırlentler ile tamamlanan hareketli tasarım.
 • Kolay temizlenebilen, modern keten kumaş.

 

alfemo-mobilya-modena-oturma-grubu

MODENA OTURMA GRUBU – 4690 TL

MODENA Üçlü Koltuk (1 adet) + MODENA İkili Koltuk (1 adet) + MODENA Döner Tekli Koltuk (1 adet)

 • Özel metal ayaklar ve 360 derece dönebilen koltuk.
 • Hareketli başlık mekanizmalı koltuklar ile sınırsız kullanım olanağı.
 • Spor dikişli minderler ve desenli kırlent kullanımları.

 

0 Yorum : 02.22.15

2014 Enza Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Evlerinizdeki en çok dikkat ettiğiniz ve özendiğiniz yerlerin başında hiç kuşkusuz oturma odaları gelmektedir. Çünkü evlerinize gelen misafirleri ağırladığınız ve vaktinizin yarısından çoğunun geçtiği yerler oturma odalarıdır.

Bu yüzden oturma grubu satın alırken ince eleyip sık dokumak gereklidir. 2014 Enza Mobilya Oturma Grubu Modelleri bu yılın en çok ilgi görecek ürünleri arasına girmeyi şimdiden garantilemiş olarak gözüküyor. Çünkü şık tasarımı ve modern görünümünün yanında kullanış açısından da önemli değişikler yaparak müşterilerinin karşısına çıkan marka bu çalışmalarının verimini almak istemektedir.

2014 Enza Mobilya Oturma Grupları müşterilerine sayısız seçenekler sunmakta ve bu ürünlerini piyasadaki rakiplerine göre çok daha kaliteli ve sağlıklı malzemeden üretmektedirler.

 

enza-mobilya-beatrice-oturma-grubu

BEATRİCE OTURMA GRUBU

Modern bir salon takımı görünümlü Beatrice Oturma Grubu yatak ve sandık özellikleriyle de fonksiyonel bir üründür.

 • 3’lü koltukta yatak ve sandık özelliği
 • Kol ve gövde üzerinde modern görünüme sahip biye uygulaması
 • Geniş oturum özelliği

 

enza-mobilya-bolt-oturma-grubu

BOLT OTURMA GRUBU

Tasarımların modern ve işlevsel formlarını destekleyen, yaşam alanlarını ferahlatan ve konfor çıtasını yükselten çözümler sunan Bolt,  her eve uygun zengin renk alternatifleri ile karşımıza çıkıyor.

 • Sandıklı olup kolayca yatağa dönüşebilme özelliği
 • Özellikle dar mekanlar için ideal olan kompakt tasarım
 • Zenginleştirilmiş renk ve kumaş alternatifi
 • Genis kapitoneli gövde yapısı
 • Oturma ve uyuma konforunu tek modulde birleştiren işlevsellik
 • 12 cm 34 DNS sünger kullanımı

 

enza-mobilya-clara-oturma-grubu

CLARA OTURMA GRUBU

Modern görünümlü Clara Oturma Grubu yatak ve sandık özellikleriyle fonksiyonel, zengin kumaş kullanımıyla şık bir üründür.

 • 3’lü koltukta yatak ve sandık özelliği
 • Kollarda ahşap görünümlü deri, oturma kısmında tay tüyü kumaş kullanımı

 

enza-mobilya-doris-oturma-grubu

DORİS OTURMA GRUBU

Şık görünümü, geniş yatak ve sandık özellikleri ile modern ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

 • Yerinden oynatmadan yatak olabilme özelliği (Zero-Wall)
 • Kol ve baza bölümlerinde ahşap görünümlü deri kullanımı
 • Geniş oturum özelliği

 

enza-mobilya-fransua-oturma-grubu

FRANSUA OTURMA GRUBU

Fonksiyonelliği ile dikkatleri çeken Fransua Oturma Grubu’nda bulunan Zero-Wall mekanizma sayesinde koltuklarınızı duvardan öne çekmeden yatak konumuna getirebilir, sandığını kullanabilirsiniz.

 • Zero-Wall yatak mekanizması
 • Sandık bölmesi
 • Gizli ayak özelliği
 • 11 cm 36 DNS sünger kullanımı

 

enza-mobilya-hera-oturma-grubu

HERA OTURMA GRUBU

Salonların mistik güzelliği; HERA

Hera, parlak görünümü ve zengin kırlent alternatifleriyle odaları canlandırır. Fonksiyonel özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlar.

 • Mekanı geniş gösteren tasarım
 • Yatak mekanizmalı 3lü modül
 • Yıkanabilen fermuarlı kırlentler
 • Kırlentlerdeki düğme detayları
 • 14 cm 36 DNS sünger kullanımı

 

enza-mobilya-kanyon-oturma-grubu

KANYON OTURMA GRUBU

Kanyon oturma grubu fonksiyonellik, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.  ‘Kanyon’ sayesinde evde vakit geçirmenin keyfi ikiye katlanıyor.

 • Tay tüyü kumaş kullanımı
 • Farklı form, ebat ve desenlerde kırlentler
 • Modül, kumaş ve renk zenginliği

 

enza-mobilya-loresima-oturma-grubu

LORESİMA OTURMA GRUBU

Konfordan kaybetmeden yerden kazandıran LORESIMA Oturma Grubu…

Düşük metrekarelerin büyük yardımcısı loresima hem yerden kazandırır hemde bej rengiyle içinizi açar

 • Zarif kol ve ayak detayları
 • Farklı form, ebat ve desenlerde renkli kırlentler
 • Temizliği kolaylaştıran yüksek ahşap ayaklar
 • 18 cm 28 DNS sünger kullanımı

 

enza-mobilya-serra-oturma-grubu

SERRA OTURMA GRUBU

Serra oturma grubu, kullanışlı, şık ve yalın tarzının yanı sıra diğer mobilya gruplarıyla da uyum sağlayan tarzı ile, evini baştan yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

 • Fonksiyonel tasarım
 • Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklar
 •  Farklı form, ebat ve desenlerde kırlentler
 • 12 cm 36 DNS sünger ve “s” yay kullanımı

 

enza-mobilya-taylor-oturma-grubu

TAYLOR OTURMA GRUBU

Taylor koltuk üçlü oturma alanı ile oldukça rahat… 

Çağdaş dizaynı ile dikkat çeken Taylor’ da ayaklar U şeklinde ve metal olarak tercih edilmiş. Sırt minderleri kaldırıldıktan sonra oturumun öne çekilmesi ile ürünün sandık bölümü ortaya çıkıyor.  Bu anlamda fazla eşyaları ve kışlıkları saklama çözümüne bir alternatif sunuyor. Sırt kısmında da bu bölüm üzerine devrilmesi sayesinde rahatlıkla iki kişinin yatabileceği ölçülerde bir yatak elde edilebiliyor”.

 • Sandıklı olup kolayca yatağa dönüsebilme özelliği
 • Dar mekanlar için ideal tasarım
 • Çağdaş stildeki geniş kapitoneli gövde yapısı
 • 12 cm 34 DNS sünger kullanımı

 

enza-mobilya-verdi-oturma-grubu

VERDİ OTURMA GRUBU

Modern ve zarif çizgileri birleştiren bir oturma grubu….

Zarif kol ve ayak detayları ile zamansız ve mekanı geniş gösteren tasarımı ile salonunuzun yeni gözdesi.

 • Zarif kol ve ayak detayları
 • Farklı form,ebat ve desenlerde renkli kırlentler
 • Temizliği kolaylaştıran yüksek ahşap ayaklar
 • 18 cm 28 DNS sünger kullanımı

 

0 Yorum : 02.13.15

İder Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

Uzun zamandır sektörde kendi yerini koruyan İder mobilya, bu yılki modelleriyle de müşterilerinin beğenisini topluyor. Birbirinden şık ve modern tasarımlarını kendi fabrikasında, yüksek kalite standartlarında üreten firma, evlerinizi bu yılın modasıyla konfora davet ediyor.

2014 modasına uygun oturma gruplarını İder mobilya kalitesinde ve garantisinde satın alabilirsiniz. Bu yıl en çok tercih edilen renkleri ve modellerini İder mağazalarında daha yakından görebilirsiniz. Modern tasarım anlayışıyla, kaliteli çizgilerin bir arada kullanıldığı oturma gruplarıyla salonlarınız en şık halini alacak. Bu yıl soft renkleri ön plana çıkaran firma, açık tonlarla evinize daha ferah ve daha aydınlık bir görünüm getiriyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen beyaz ve krem tonları firmanın bu yılki serisinde sık olarak karşınıza çıkabilecek renklerden. Bu tarz açık renklerin asaletini oturma odalarınızda kullanabilirsiniz.

Konforu salonunuza taşıyan firma, geniş oturma gruplarıyla rahatına düşkün müşterilerede en iyi hizmeti veriyor. Yatağınızdaki kadar rahat bir uykuya salonunuzda televizyon karşısında da erişebilirsiniz. Ayrıca İder mobilyanın size sunduğu bu rahatlık konuklarınızı da en güzel şekilde ağırlamanızı sağlayacak.

Firma, klasik koltuk takımlarının dışında, L köşe koltuk modelleriyle de adından söz ettiriyor. Son yılların en moda mobilyalarından olan köşe takımları, salonlara mobilya kataloğu görünümü veriyor. Şık olduğu kadar rahat da olan bu mobilyalarda kendinize kocaman bir yatak hazırlayabilirsiniz. Köşe koltuklarla evinize samimi bir hava katabilir, sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Firmanın yine kendi üretimi olan birbirinden şık ve modern orta ve yan sehpa modelleriyle de oturma grubunuzu tamamlayabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesiyle, her zevke ve her bütçeye hitap eden zengin model seçeneklerini İder Mobilya ile bulabilir, kaliteyi ve şıklığı en cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

İder Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları :

 

ider-milas-koltuk-takimi

Milas Koltuk Takımı – 2150 TL

 

ider-lidya-uclu-kanepe

Lidya Üçlü Kanepe – 950 TL

 

ider-tlos-koltuk-takimi

Tlos Koltuk Takımı – 2400 TL

 

ider-kapadokya-koltuk-takimi

Kapadokya Koltuk Takımı – 2380 TL

 

ider-papira-koltuk-takimi

Papira Koltuk Takımı – 2290 TL

 

ider-almura-koltuk-takimi

Almura Koltuk Takımı – 2890 TL

 

ider-hadriyan-koltuk-takimi

Hadriyan Koltuk Takımı – 2545 TL

 

ider-bubon-koltuk-takimi

Bubon Koltuk Takımı – 2100 TL

 

ider-grena-koltuk-takimi

Grena Koltuk Takımı – 2840 TL

 

ider-sardis-koltuk-takimi

Sardis Koltuk Takımı – 2975 TL

 

ider-termera-koltuk-takimi

Termera Koltuk Takımı – 2495 TL

 

ider-limus-koltuk-takimi

Limus Koltuk Takımı – 2790 TL

 

ider-side-koltuk-takimi

Side Koltuk Takımı – 1690 TL

 

ider-milet-koltuk-takimi

Milet Koltuk Takımı – 2150 TL

 

ider-sura-koltuk-takimi

Sura Koltuk Takımı – 2465 TL

 

ider-lissa-koltuk-takimi

Lissa Koltuk Takımı – 2100 TL

 

ider-aprilla-koltuk-takimi

Aprilla Koltuk Takımı – 2450 TL

 

ider-lara-koltuk-takimi

Lara Koltuk Takımı – 2325 TL

 

ider-kadyanda-koltuk-takimi

Kadyanda Koltuk Takımı – 2460 TL

 

ider-alara-koltuk-takimi

Alara Koltuk Takımı – 2400 TL

 

ider-goreme-koltuk-takimi

Göreme Koltuk Takımı – 2285 TL

 

ider-kyon-koltuk-takimi

Kyon Koltuk Takımı – 2580 TL

 

ider-teos-koltuk-takimi

Teso Koltuk Takımı – 2325 TL

 

ider-petra-koltuk-takimi

Petra Koltuk Takımı – 3185 TL

 

ider-patara-koltuk-takimi

Patara Koltuk Takımı – 2390 TL

 

ider-astyra-koltuk-takimi

Astyra Koltuk Takımı – 2390 TL

 

İder Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

 

ider-alinda-kose-takimi

Alinda Köşe Takımı – 2150 TL

 

ider-arinna-kose-takimi

Arinna Köşe Takımı – 2050 TL

 

ider-sera-kose-takimi

Sera Köşe Takımı – 2825 TL

 

ider-silyon-kose-takimi

Silyon Köşe Takımı – 2700 TL

 

ider-sedra-kose-takimi

Sedra Köşe Takımı – 3080 TL

 

ider-klaros-kose-takimi

Klaros Köşe Takımı – 950 TL

 

ider-palmira-kose-takimi

Palmira Köşe Takımı – 1200 TL

 

ider-etene-kose-takimi

Etene Köşe Takımı – 2400 TL

 

ider-artemis-kose-takimi

Artemis Köşe Takımı – 1490 TL

 

ider-sura-kose-takimi

Sura Köşe Takımı – 2390 TL

 

ider-limyra-kose-takimi

Limyra Köşe Takımı – 2555 TL

 

ider-papira-kose-takimi

Papira Köşe Takımı – 2065 TL

 

ider-side-kose-takimi

Side Köşe Takımı – 1250 TL

 

0 Yorum : 02.1.15

Makyaj Masası

0 Yorum : 03.12.13

Yazın Keyfi Açık Havada Çıkar

Kullandığımız mekan bahçe, balkon ya da teras olsun öncelikle o alanda neler yapmak istediğimizi ve nasıl bir yaşam alanı tercih ettiğimizi belirlemeyiz. Bitki yetiştirmek, hamak kurmak, mangal partileri vermek, belki de tüm aktiviteleri yapabileceğimiz farklı köşeler oluşturmak gibi. Bahçe, balkon veya teraslarımız yaz mevsiminde en çok kullandığımız mekanlar haline gelir. Bu alanları en iyi şekilde düzenlemek, dekoratif ve kullanışlı bir görünüm sağlamak isteriz. Rahat ve şık bir balkon. Teras yada bahçelere sahip olmak için neler yapmamız gerektiğine bir bakalım.Alanımızın büyüklüğü ve konumuna göre bu alanda neler yapacağımıza karar verdikten sonra uygun mobilya ve seçebilirsiniz. Bahçe mobilyası ve aksesuarları söz konusu olduğunda öncelikle tercihimiz doğal malzemelerden yana olmalıdır. Doğal malzemeler açık alanlarda daha bütünleşik bir görünüm sağlarlar, uzun ömürlü ve sağlıklı olurlar. Özellikle ahşap, hasır ve bambu gibi doğal malzemeler dış mekanlarda çok şık durur. Yine dış mekanla oldukça uyumlu diğer bir malzeme doğal taşlardır.Taş tasarımlar ve bahçenin doğal atmosferiyle bütünleşen doğal taş dokular mükemmel görünür. Metal de dayanıklı, diğer malzemelerle uyumlu ve kullanışlı bir malzeme olduğu için açık kullanılmakta. İyi bir işçilik ve kaliteli boya dokusuna sahip metal aksesuar, mobilyalar ya da bahçe çitleri ya da balkon korkulukları da açık mekanlarda kullanılan malzemlerden. Bahçe mobilyalarında en çok tercih edilen malzemelrden biri de aliminyumdur. Özellikle okside olmadığı içi uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen bu malzeme, hava şartlarına da oldukça daynıklı. Son yıllarda plastik malzemden yapılan mobilya ve dekorasyon malzemeleri de sıkça tercih edilmekete. Daha uygun fiyata elda edilen bu mobilyalardan kötü hava koşullarına dayanıklı plastik rattanlar da bahçe ve balkonlarda tercih edilebilir.

0 Yorum : 11.30.12

2011 Oturma Grubu Modelleri

Bir çok ünlü mobilya markası 2011 yılıona özel ürün kataloklarını müşterilerinin beğenisine sundu.. Özellikle ürettikleri yeni modellerle modern çağın tüm insani gereksinimlerini karşılayan markalar oturma gruplarında yeni renk, desen ve modelleri ile süsledikleri mobilyaları göz kamaştırıyor.2011 İkea Oturma Grupları, 2011 İstikbal Oturma Grupları, 2011 Bellona Oturma Grupları, 2011 Kelebek Oturma Grupları gibi markaların 2011 yılı oturma grubu modellerini görmeden oturma grubu almamanızı çöneriyoruz.2011 yılı oturma gruplarında fiyat olarak 2010 yılında çokta farklı fiyatlar söz konusu değğil.. Geniş üretim ağı ve markalar arasındaki rekabet fiyatların biraz daha anonim seviyelerde kalmasını sağlamaktadır.Oturma Grubu 2011


Eğer yeni bir oturma grubu alacaksanız yada evinizde bulunan eski oturma grubunuzu yenileyecekseniz kesinlikle bir kaç markanın dışına çıkmamanızı öneririz. Kalite, desen, renk ve fiyat aralıkları olarak çok uygun olan ünlü markalar en kaliteliyi en ucuz fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.Fiyatlarının yanı sıra kampanyalarıyla da müşterilerine büyük indirimler sağlayan markalar uzun dönem faizsiz taksitlerle müşterilerini oturma grubu sahibi yapmaktadırlar.


0 Yorum : 08.13.12