Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Makyaj Masası

0 Yorum : 03.12.13

Yazın Keyfi Açık Havada Çıkar

Kullandığımız mekan bahçe, balkon ya da teras olsun öncelikle o alanda neler yapmak istediğimizi ve nasıl bir yaşam alanı tercih ettiğimizi belirlemeyiz. Bitki yetiştirmek, hamak kurmak, mangal partileri vermek, belki de tüm aktiviteleri yapabileceğimiz farklı köşeler oluşturmak gibi. Bahçe, balkon veya teraslarımız yaz mevsiminde en çok kullandığımız mekanlar haline gelir. Bu alanları en iyi şekilde düzenlemek, dekoratif ve kullanışlı bir görünüm sağlamak isteriz. Rahat ve şık bir balkon. Teras yada bahçelere sahip olmak için neler yapmamız gerektiğine bir bakalım.Alanımızın büyüklüğü ve konumuna göre bu alanda neler yapacağımıza karar verdikten sonra uygun mobilya ve seçebilirsiniz. Bahçe mobilyası ve aksesuarları söz konusu olduğunda öncelikle tercihimiz doğal malzemelerden yana olmalıdır. Doğal malzemeler açık alanlarda daha bütünleşik bir görünüm sağlarlar, uzun ömürlü ve sağlıklı olurlar. Özellikle ahşap, hasır ve bambu gibi doğal malzemeler dış mekanlarda çok şık durur. Yine dış mekanla oldukça uyumlu diğer bir malzeme doğal taşlardır.Taş tasarımlar ve bahçenin doğal atmosferiyle bütünleşen doğal taş dokular mükemmel görünür. Metal de dayanıklı, diğer malzemelerle uyumlu ve kullanışlı bir malzeme olduğu için açık kullanılmakta. İyi bir işçilik ve kaliteli boya dokusuna sahip metal aksesuar, mobilyalar ya da bahçe çitleri ya da balkon korkulukları da açık mekanlarda kullanılan malzemlerden. Bahçe mobilyalarında en çok tercih edilen malzemelrden biri de aliminyumdur. Özellikle okside olmadığı içi uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen bu malzeme, hava şartlarına da oldukça daynıklı. Son yıllarda plastik malzemden yapılan mobilya ve dekorasyon malzemeleri de sıkça tercih edilmekete. Daha uygun fiyata elda edilen bu mobilyalardan kötü hava koşullarına dayanıklı plastik rattanlar da bahçe ve balkonlarda tercih edilebilir.

0 Yorum : 11.30.12

2011 Oturma Grubu Modelleri

Bir çok ünlü mobilya markası 2011 yılıona özel ürün kataloklarını müşterilerinin beğenisine sundu.. Özellikle ürettikleri yeni modellerle modern çağın tüm insani gereksinimlerini karşılayan markalar oturma gruplarında yeni renk, desen ve modelleri ile süsledikleri mobilyaları göz kamaştırıyor.2011 İkea Oturma Grupları, 2011 İstikbal Oturma Grupları, 2011 Bellona Oturma Grupları, 2011 Kelebek Oturma Grupları gibi markaların 2011 yılı oturma grubu modellerini görmeden oturma grubu almamanızı çöneriyoruz.2011 yılı oturma gruplarında fiyat olarak 2010 yılında çokta farklı fiyatlar söz konusu değğil.. Geniş üretim ağı ve markalar arasındaki rekabet fiyatların biraz daha anonim seviyelerde kalmasını sağlamaktadır.Oturma Grubu 2011


Eğer yeni bir oturma grubu alacaksanız yada evinizde bulunan eski oturma grubunuzu yenileyecekseniz kesinlikle bir kaç markanın dışına çıkmamanızı öneririz. Kalite, desen, renk ve fiyat aralıkları olarak çok uygun olan ünlü markalar en kaliteliyi en ucuz fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.Fiyatlarının yanı sıra kampanyalarıyla da müşterilerine büyük indirimler sağlayan markalar uzun dönem faizsiz taksitlerle müşterilerini oturma grubu sahibi yapmaktadırlar.


0 Yorum : 08.13.12