Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odanıza en uygun perde modellerini 2015 perde modellerine bakarak bulabilirsiniz. Yatak odanız için perde seçimi yaparken öncelikle mobilyalarınızla ve dekorasyonunuzla perdelerinizin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.2015 yatak odası perde modellerinden uzun ve normal tül perde tercih etmek istiyorsanız renkli perde modellerini tercih edebilirsiniz. 2015 yatak odası perde modellerinde en çok koyu renk perde modelleri tercih edilmektedir.

2015 yatak odası perde modelleri  bununla da sınırlı kalmıyor. Çeşitli desenlerle zenginleştirilmiş yatak odası perde modelleri piyasada bulunmaktadır. Bunun yanı sıra stor ve zebra perdeler de yatak odasında en çok kullanılan perde modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle de boncuk işlemeli ve zarif incelemeleri ile süslenmiş perde modelleri pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 2015’in en çok tercih edilen perde modellerinden olan boncuk işlemeli ve işlemeli süslü yatak odası perde modelleri ile yatak odalarınızı süsleyebilirsiniz.

2015 yatak odası perde modellerinde iki yana  doğru toplanan perde modelleri de çok sık kullanılmaktadır. Ayrıca stor perde modelleri yatak odalarında en çok tercih edilen perde modellerindendir. Kolay kullanılabilir olması ve ayrıca bir güneşlik gerektirmemesi yatak odasında kullanım için oldukça uygundur. 2015 yatak odası perde modelleri özellikle de stor perde modelleri 2015’in en tercih edilen yatak odası perde modellerindendir. Bunun dışında desenli stor perdeler de yatak odasında kullanım için oldukça uygun modellerdir. 2015’in yatak odası perde modellerini dekorasyonunuza göre tercih etmelisiniz.

 

yatak-odasi-perde-modelleri

yatak-odasi-perde-modelleri-2

yatak-odasi-perde-modelleri-3

yatak-odasi-perde-modelleri-4

yatak-odasi-perde-modelleri-5

yatak-odasi-perde-modelleri-6

yatak-odasi-perde-modelleri-7

yatak-odasi-perde-modelleri-8

yatak-odasi-perde-modelleri-9

yatak-odasi-perde-modelleri-10

yatak-odasi-perde-modelleri-11

 

Download Hairy adulttorrent.org
akkymylyatorov.net
militarycenter.com.ua/

0 Yorum : 01.27.15

Kalın Perdeler

Kalın Perdeler …

Kadife Perde

Kadife Perde

Ev, mağaza, ofis aksesuarlarında önde gelen bir ürün olan perdeler, yaşam alanlarımızın da olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İster ince olsun, ister kalın; ister tül olsun, ister gölgelik; perdeler ev dekorasyonunda bütünlüğü sağlarken aynı zamanda dışarıdan bakıldığında içerisinin görünmemesi için de kullanılan ürünlerden. Perde seçerken dışarıdan içerisi görünmesin de ne olursa olsun demeyiz. Yaşam alanlarımızın dekoruna uyum sağlayacak şık ve gösterişli ürünler tercih ederiz. Burada da ipek, kadife, pamuklu malzemeden yapılmış kalın perdeleri sizler için seçtim. Hangisi sizin evinize uygun ?

Pamuklu Perde

Pamuklu Perde

Balıksırtı Perde

Balıksırtı Perde

Desenli Perde

Desenli Perde

İpek Perde

İpek Perde

Cameron Pamuklu Perde

Cameron Pamuklu Perde

Kırmızı Şeritli Perde

Kırmızı Şeritli Perde

Rulo Gölgelik

Rulo Gölgelik

rikon-key.info/
wakare-pro.com/
別れさせ屋 東京 www.1or0.info/

0 Yorum : 06.30.13

Banyo Lavabo Modelleri

Banyo Lavabo Modelleri çağdaş banyolar için tasarlanmış serin lavabolar ile dekoratif görünümler ortaya çıkartıyor.

Modern Banyo Lavabo

Modern Banyo Lavabo

Yeni trend koleksiyonlar içerisinde oluşturulan kare, yuvarlak, oval şekilli lavabo dizaynları üzerindeki farklı desenler ile modern görünümlü lavabo modelleri ortaya çıkmıştır.

Cam Lavabo

Cam Lavabo

Geleneksel formlar için özenle düşünülmüş banya lavabo modelleri koleksiyonu ile şık ve modern banyolara kavuşabilirsiniz.

Yuvarlak Lavabo

Yuvarlak Lavabo

Dekorasyon ışığını banyo üzerinden taşımak isteyenler lavabo modelleri ile dekore ederek mükemmel modern banyo tasarımına ulaşabilir.

0 Yorum : 03.13.13

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri özellike mutfak dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı olarak görev almaktadır.

Stor Perdeler

Stor Perdeler

Modern evler içerisinde olmazsa olmaz stor perde çeşitleri pratik kullanımı ile kolaylık sağlayan bir sistemdir. Ahşap ve kumaş stor perde modelleri ile dışarıdan içeriye giren ışık seviyesini azaltıp çoğaltmak mümkündür. Kumaş stor perde modelleri polyerter kumaş sertleştirilerek mekanizma sistemi sayesinde pencerelere tutturulur, rulo şeklinde sarılıp zincir eklenebilir.

Stor Perde Çeşitleri

Stor Perde Çeşitleri

Bunun dışında gelişen teknolojiler uzaktan kumanda ve motor sistemleri ile stor perde modelleri üzerinde daha kullanışlı bir yapıyı ortaya koymuşlardır. Ahşap stor perde modelleri ramin ile bambu malzemeleri kullanılarak imal edilir. Stor sarımı ya da katmanlı şekilde kullanılır ve temizlemesi kolaydır. Stor Perde Fiyatları modelleri ve kalitesine göre değişir.

Stor Perde Modelleri ;

0 Yorum : 02.24.13

İç Dekorasyon Fikirleri

İç Dekorasyon Dizayn

İç Dekorasyon Dizayn

İç dekorasyon fikirlerinden bir kaç örnek… Modern ve farklı tarzda minder koltuklarla döşenmiş şirin bir yaşam odası dekorasyonu, yeşil sandalyeli yemek masasıyla uyum içerisinde.

Açık Mutfak dekoru

Açık Mutfak dekoru

Yemek Masa Dizaynı

Yemek Masa Dizaynı

Çağdaş Yaşam Alanı

Çağdaş Yaşam Alanı

Piknik Masada Ayrıntı

Piknik Masada Ayrıntı

0 Yorum : 02.17.13

Brillant Perde Modası

2011 Brillant Perde Modelleri


Evin en değerli eşyalarından ve ev dekorasyonunu tamamlayan yapı taşlarından birisi olan perdeler bu yıl Brillant ile sizlerle buluşuyor..2011 Brillant Perde Resimleri


Bu yıl perde tasarımlarına oldukça önem vermeyi planlayan Brillant ın yeni sezon perdeleri kesinlikle görülmeye değer..2011 Brillant Perde Fiyatları


Sizde evlerinizde kaliteli bir perde grubuna ihtiyacınız varsa Brillant 2011 Katoloğunu inceleyebilirsiniz..0 Yorum : 12.15.12

Perde ölçüsü alırken

0 Yorum : 12.13.12

Ahşap perde alırken

0 Yorum : 12.9.12

Perde Sistemleri

Manzarayı Engellemeyen Güneş Kontrol Sistemleri
Dünyada ilk güneş kırıcı perde sistemini geliştirip ortaya koyan Amerikan MechoShade Systems Inc., bu konuda dünya lideri pozisyonunu devamlı gelişim ve yeni sistemlerle sürdüren uluslararası bir yapıya sahip.


Miopan AŞ, MechoShade Inc.’nin Türkiye’de ve bölgede tek yetkili üretici ve distribütörü olarak sorumlu olduğu coğrafyada birçok büyük ve prestijli projeye imza atıyor.


Hem fonksiyonel hem de estetik açıdan geliştirilen MechoShade Perde Sistemleri, transparan stor güneş kırıcı ve karartma perdelerinden oluşuyor. MechoShade Perde Sistemleri, dünyanın her ülkesinde mimar ve dekoratörler tarafından tercih edilen, güneşten korunma ve yararlanma sağlayan entegre perde sistemleri sunuyor.


Standart bir pencere için gerekebilecek sistem parçaları:
Zincirli manuel stor perde,
Motorlu stor perde,
Sabit skylight perde
Motorlu skylight perde,
Çeşitli seviyelerde perde kontrol sistemleri,
Bütün bina için güneş takip sistemi. MechoShade tüm mekanlarda uygulanabilen ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümler sunuyor.


İdeal kullanım alanları :
Ofisler,
Hastaneler ve sağlık kurumları,
Müzeler, Kütüphaneler,
Eğitim kurumları,
Kafeteryalar,
Kamuya açık alanlar,
Spor merkezleri,
Hava alanları,
Sergi ve fuar salonları,
Konutlar


Işık ve ısı kontrolü odaklı güneş kırıcı perde sistemlerinde, cam cepheli çalışma ve yaşam alanlarının güneşin optik ve termal ışımalarından en optimum seviyede korunması, gün ışığından azami derecede faydalanılması, minimum enerji kullanımı ve bireylerin dış mekandaki manzarayı görerek psikolojik olarak rahat çalışıp yaşaması için yeni sistemler geliştirilirken en asgari düzeyde bakım ihtiyacı da göz önünde bulunduruluyor.


Geniş renk, desen ve dokuma seçeneklerinin yanında yapılacak uygulamanın gerekliliğine bağlı olarak ihtiyaç duyulan her türlü aksesuarlar ile mevcut ortama değer katan MechoShade Güneş Kırıcı ve Karartma Perde Sistemleri üstün teknik özellikleri sayesinde pencerelere yeni bir soluk getiriyor.


Son teknoloji polyester/ kuvvetlendirilmiş extrude akrilik elyaftan dokunan kumaşlar:
Alev almıyor,
Alev yaymıyor,
Antibakteriyel,
Mantar oluşumuna izin vermiyor,
Küf oluşumuna izin vermiyor,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü) iç hava kalite limitinin %30 altında,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü) zararlı toksik gaz limitinin %53 altında.


Miopan AŞ ve lisanslı üreticisi olduğu Mechoshade Systems Inc. ürünleri, üstün malzeme kalitesi , detaylı projelendirme ve hassas uygulama sonucunda Türkiye’de ve çevre ülkelerde yerli ve yabancı birçok uluslararası firmanın, organizasyonun, mimarlar ve inşaat şirketlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

0 Yorum : 11.29.12

Stor perde çeşitleri

0 Yorum : 11.21.12

Sonraki sayfa »