Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Dekorasyon Fikirleri

2014 mobilya dekorasyon fikirleri, oldukça canlı ve zenginlik arz eden görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Özellikle hanımlar için, evin kalbi olarak görülen mutfaklar da bu değişimden, şimdiden nasibini almış gibi görünmektedir. Son yıllarda, beyaz eşyaların yerini, ankastre mutfak eşyalarının alması ile tercih edilen renk tonlarında da önemli değişiklikler yaşanmıştır. Kullanılan malzeme, sunta, suntalam, PVC ya da MDF olsun, inanın hiç fark etmez ama oldukça parlak renkte olması bu yılın tercihi olarak göze çarpmaktadır. Bu sayede parlak metal eşyalar da, hiç sırıtmadan bu bütünlüğe ortak olabilmektedir.

Geçen yıla göre 2014 yılı mobilya dekorasyonu, çok daha canlı başlayıp, böyle de devam edeceğini söylemek mümkün. En çok bayanların bu konudaki fikirleri önem taşısa da krem ve gri tonun birleşerek oluşturacağı parçalı model bir mutfak dolabı, makineler ile de oldukça uyumlu olacağı için bu yıl oldukça tercih edilecek gibi görünüyor. Tabi, buna fayans, laminat ve boya renk tercihlerini de eklemek ve bir bütünlük sağlamak son derece önemlidir. Seçilen mutfak dolabı ve kahvaltı masasının, metal aksesuarlarının ve koltuklarının da Ankastre eşyalar ile uyumu çok önemli olacaktır. Tabi bu dekorasyon fikirleri sunumdan ibaret olacağı için, yine de son kararı hanımlar verecektir. Bu durumda aslında en uzman olanlar da onlar olduğu için, yılın modelleri içinde en iyisini seçeceklerine de emin olabiliriz.

Yatak odası dekorasyonlarında ise küçük bir yatak odanız varsa yapılacak ilk şey, yatak odanızda olan fazlalıkları çıkarmaktır. Çeşitli yorgan, yastık gibi fazla olan her eşyayı odadan çıkarın. Bunun için yerim yok diyorsanız balkonları veya başka odalarda olan bazaları kullanabilirsiniz. Genelde küçük evlerde depolama için küçük balkonların kapatılması önerilir. Asla yatak odanızda depolama işlemi yapmayın zaten dar olan alanınız üst üste ve sıkıcı bir hava verecektir. Duvarlarda, beyaz dışında farklı bir renk kullanmak isterseniz, tavana da duvarlarla aynı rengi uygulayın. Tavanın, duvarlarla aynı renk olması mekândaki köşe algısını azaltacağından odanız daha ferah görünecektir.

Dekorasyon şükürler olsun ki belirli kurallarla sınırlanan sıkıcı bir alan olmaktan uzun süredir kurtuldu. Şimdi dekorasyonda sonsuz bir özgürlük alanı var. Renkler, tarzlar, zıtlıklar iç içe geçmiş durumda ve son derece yaratıcı yeni dekorasyon fikirleri sayesinde gönlünüzün götürdüğü yere gidebiliyorsunuz.

Salonlar artık kapıları sadece misafirlere açılan, kullanılmıyorsa mobilyaların üzerine sevimsiz örtüler örtülen müze görünümlü yerler değil. Ne olursa olsun, salonunuz öncelikle size ait olduğunu yansıtmalı. Bunun en kolay yolu hatıralarınızı salonunuzda sergilemek. Gezi fotoğrafları, aile üyelerinin özel anlarının fotoğrafları, gezilerden aldığınız hatıra objeler, hatta belki gittiğiniz konserlerin, filmlerin, tiyatroların afişleri. Tabii belirli bir düzen içinde organize ederek. Böylesi bir tasarım eve gelen konuklarınızın sıkılmadan hoş keşifler yaptığı bir ziyaret olarak da belleklerinde yer edecektir. Unutmayın, insan meraklıdır…

Aydınlık ve karanlığın tezatını kullanıp salonunuzu ilgi çekici bir yere dönüştürebilirsiniz. Duvarınıza bir niş oluşturup dış yüzeyi açık renk, iç yüzeyi de aynı rengin birkaç ton koyusuna boyatarak bu etkiyi yaratmanız mümkün. Ya da aydınlatmayı genelde loş tutup vurgulamak istediğiniz obje ya da bölümlerde aydınlığı artırarak salonunuza derinlik katmanız çok kolay.

dekorasyon-fikirleri-2014-1

dekorasyon-fikirleri-2014-2

dekorasyon-fikirleri-2014-3

dekorasyon-fikirleri-2014-4

dekorasyon-fikirleri-2014-5

dekorasyon-fikirleri-2014-6

dekorasyon-fikirleri-2014-7

dekorasyon-fikirleri-2014-8

dekorasyon-fikirleri-2014-9

dekorasyon-fikirleri-2014-10

dekorasyon-fikirleri-2014-11

dekorasyon-fikirleri-2014-12

dekorasyon-fikirleri-2014-13

 

0 Yorum : 04.30.15

Ayaklı Küvet Modelleri

Günümüzde ağırlaşan yaşama koşulları, yoğun iş temposu, şehir hayatının gürültüsü, stres gibi olumsuzluklardan kurtulmanın en etkili yolu, sıcak suyla dolu bir küvette banyo keyfidir. Hele birde banyonuzda, dekoratif bir küvete sahipseniz bu keyif ikiye katlanır. Her yıl yeni tasarımlarla karşımıza çıkan ayaklı küvet modelleri banyomuzun şıklığını tamamlıyor. Genellikle beyaz rengin kullanıldığı küvetlerde, son zamanlarda her renge rastlamak mümkün oluyor. Beyaz rengin verdiği, saf ve zarif görüntünün yanı sıra, ışıltılı renklerle de tarz yakalayan küvetler büyük beğeni topluyor. 2014 yılının küvet modelleri arasında klasikler kadar sıra dışı tasarımlarda var. Bu tasarımlardan birinin de ayakkabı şeklindeki modeller olduğunu söyleyebiliriz. Değişik renk seçenekleriyle kullanılan modeller müşterinin ilgisini kendine çekiyor. Tasarım harikası olan küvetler, banyonuzun duvarlarına uygun olarak, taş işlemeleriyle bezeniyor. Şık ve zarif olan ayaklı küvet modelleri fazlasıyla tercih ediliyor.

Küvet ilk Avrupa ülkelerinde kullanılmıştır. Çok daha sonra ülkemizde de kullanıldığını biliyoruz. Zaman geçtikçe modeller gelişmiş, bugün kullandığımız standarda ulaşmıştır. Küvetler iki ana tarzda karşımıza çıkıyor. Bunlar ayaklı küvet modelleri ve ayaksız küvet modelleridir. Dış görünüşü yuvarlak, kare, oval gibi şekillerde olabilen küvetler, banyomuzdaki yerini alıyor. Kare şeklinde olanlar daha çok ayaksız, yani gömme olarak kullanıldığından dış görünüşü çok önemsenmiyor. Sadece baş kısımlarına uygulanan dekoratif işlemeler, göz zevkimizi okşuyor. Ayaklı küvet modelleri ise değişen isteklere göre, renk ve tasarımlarla, vazgeçilmez olmayı başarıyor. Benzersiz bir banyoya sahip olmak isteyenler, sıra dışı modellerle istediği görüntüye kavuşuyor. Ayaklı küvetler, genellikle geniş banyolarda kullanılırken, görenlerin hayranlığını kazanıyor. Görselliğiyle olduğu kadar kullanılan malzemenin kalitesi de fark yaratıyor. Sınırsız renk seçenekleriyle beğenimize sunulan ayaklı küvetler, döküm, ahşap, akrilik, cam gibi malzemelerle üretiliyor.

 

Ayaklı Küvet Modelleri Resim Galerimiz(Resimlerin büyütmek için lütfen üzerlerine tıklayınız)

 

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

ayakli-kuvet-modelleri-1

ayakli-kuvet-modelleri-2

ayakli-kuvet-modelleri-3

ayakli-kuvet-modelleri-4

ayakli-kuvet-modelleri-5

ayakli-kuvet-modelleri-6

ayakli-kuvet-modelleri-7

ayakli-kuvet-modelleri-8

ayakli-kuvet-modelleri-9

ayakli-kuvet-modelleri-10

ayakli-kuvet-modelleri-11

ayakli-kuvet-modelleri-12

ayakli-kuvet-modelleri-13

ayakli-kuvet-modelleri-14

ayakli-kuvet-modelleri-15

ayakli-kuvet-modelleri-16

ayakli-kuvet-modelleri-17

ayakli-kuvet-modelleri-18

ayakli-kuvet-modelleri-19

ayakli-kuvet-modelleri-20

ayakli-kuvet-modelleri-21

 

www.pro-service.com.ua
mebel-stars.kiev.ua/
www.remmat.com.ua

0 Yorum : 03.20.15

Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Oturma grupları, yatak odaları, salon takımları, yemek odası takımları yanında yeni sezonda gençleri de unutmayan Mondi Mobilya çok şık ve dinamik modellerle gençlerin kalbini feth edecek.

Gençlerin istekleri yönünde ve tabii zevkleri dikkate alınarak tasarlanan genç odası takımları görülmeye değer. Mondi Mobilya yine bu genç odası takımları ile ilgiyi toplayacak gibi görünüyor. Anneler babalar gelişmekte olan  çocuğunuza yeni bir oda dizaynı düşünüyorsanız her şeyiyle tam olan Mondi mağazalarına uğtamayı ihmal etmeyin.

Renkli capcanlı fonksiyonel seçenekler sunan Mondi Mobilya genç odası takımlarında çocuğunuz çok keyifli vakitler geçirecek ve Mondiden seçtiği oda gerçekten içine sinecek. Hem genç kızlara hem de delikanlılara hitap eden modeller kaliteli dayanıklı oluşları ile uzun yıllar kullanıma uygundur. Odanızda geçen zamanın farkına varamayacaksınız.

İsterseniz en iyi arkadaşlarınızı odanızda ağırlayıp onları da bu konfora davet edebilirsiniz. Mondi uygun fiyatlar ve isterseniz taksitli olarak bu şık odaları sizlere sunuyor.

 

mondi-mobilya-punto-genc-odasi-takimi

PUNTO GENÇ ODASI TAKIMIÇoğunlukta kahve renginin hakim olduğu ve beyazın da ona yardım ettiğim muhteşem bir genç odası modeli.

 

mondi-mobilya-kalyon-genc-odasi-takimi

KALYON GENÇ ODASI TAKIMIDiğer genç odalarına göre bir daha çocuksu tasarımları hakim olduğu muhteşem bir genç odası.

 

mondi-mobilya-novel-genc-odasi-takimi

NOVEL GENÇ ODASI TAKIMIYine mondinin çok güzel tasarımlarından biri olan novel genç odası takımı.

 

mondi-mobilya-lazio-genc-odasi-takimi

LAZİO GENÇ ODASI TAKIMISadeliği seven gençler için mavinin büyüsü ile tasarlanmış çok şık bir model.

 

mondi-mobilya-kolej-genc-odasi-takimi

KOLEJ GENÇ ODASI TAKIMI 

mondi-mobilya-pitstop-genc-odasi-takimi

PİTSTOP GENÇ ODASI TAKIMI 

mondi-mobilya-spring-genc-odasi-takimi

SPRİNG GENÇ ODASI TAKIMI 

ipad mini купить apple-one.com.ua
купить чехлы на iphone 6 plus apple-one.com.ua
buy dissertation online essay-outline.com/

0 Yorum : 02.16.15

Ranza Modelleri

Günümüzde çocuk odası takımlarında en çok rastlanan detaylar arasında çift katlı ranzaları söylemek mümkündür. Sağlıklı bir uyku için yatağın konforlu ve kullanışlı olması gereklidir. Çocukların kullanacağı düşünülerek tasarlanmış olan güvenli ranzaların modası uzun yıllardır devam etmektedir. Odada daha az yer kaplaması ve yaşanılan alanı daraltmaması açısından oldukça yarar sağlar.

Her yıl olduğu gibi mobilya bu yıl da mobilya modası genel hatlarıyla değişmiş bulunmaktadır. Çocuk odası takımlarının gözdelerinden olan ranza modellerinde ki en önemli detay ise güvenli iniş çıkışın sağlanmasıdır. Ranzaların üst katlarına ulaşım için konulan merdivenler arasında basamaklı olanlar en çok tercih edilenler arasındadır. Çocuk odalarında kullanımından dolayı ranzalarda canlı ve sıcak renklerin hâkim olduğu görülür. Tercihe göre pastel ya da soğuk renkleri de mevcuttur. Odanın kullanım alanını geniş tutmak amacı doğrultusunda ranza tasarımlarında yer alan çekmeceler de oldukça kullanışlıdır. Dağınıklığı önlemek ve yer kaplamamsı adına düşünülmüş bir detaydır.

Ranza modelleri arasında yer alan dikkat çekici bir diğer özellik ise içerisinde kitaplıkları olanlarıdır. Çocukların kitaplık derdini ortadan kaldırarak odaya derli bir görünüm kazandırmaktadır. Çocuklar için en önemli olanı ise hiç kuşkusuz ki oyun alanlarının daralmamasıdır. Bu sebeple düşünülen ranzaların az yer kaplayan ve olabildiğince kullanışlı olan tasarılarına rastlamak mümkündür. Yalnızca çocuklar için değil her yaştan insana hitap eden modelleri de bulunmaktadır. Tek kişilik yataklı modellerin yanı sıra çift kişilik yataklı modeller de genç odaları için tercih edilebilir. Bu modellerin daha sade renklerden oluştuğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Mobilya kalabalığını önlemek ve odanın alanını kapatmamak adına oldukça yararlı detaylardandır. Odanın en gözde mobilya parçası yataklara gerekli önemin verilmesi hem insan sağlığı için hem de odanın görseli için mühimdir.

 

ranza-modelleri-1

 

ranza-modelleri-2

 

ranza-modelleri-3

 

ranza-modelleri-4

 

ranza-modelleri-5

 

ranza-modelleri-6

 

ranza-modelleri-7

 

ranza-modelleri-8

 

ranza-modelleri-9

 

ranza-modelleri-10

 

ranza-modelleri-11

 

ranza-modelleri-12

 

ranza-modelleri-13

 

ranza-modelleri-14

 

ranza-modelleri-15

 

ranza-modelleri-16

 

ranza-modelleri-17

 

Cheap Garcinia Cambogia garciniacambogiareviews1.com
Download Gay Solo adulttorrent.org
download Wii Games slowtorrent.com/

0 Yorum : 02.7.15

İç İçe Geçmeli Oval Masalar

İç İçe Geçmeli Oval Masalar alanın yetersiz kaldığı ortamlarda sorunları çözmek için yardımcı fonksiyonel bir mobilya ürünü olarak popüler bir yapıyı temsil ediyor.

İç İçe Geçmeli Oval Masalar

İç İçe Geçmeli Oval Masalar

Oval masanın arasındaki özel boşluklar sayesinde diğer bir masanın altlı üstlü dengeleri denk getirilerek masalar birbirine entegre ettirilebiliyor. İç içe geçmeli oval masa modelleri ayrıca farklı amaçlar dahilinde yine kullanılma özelliğine sahiptirler. Yuvarlak masanın ortasındaki boşluklar gazete veya dergi konumlandırmak için muazzam bir yeri kapsıyor.

Yuvarlak Fonksiyonel Boşluklu Masalar

Yuvarlak Fonksiyonel Boşluklu Masalar

Yine farklı birimleri bu alanda depolayabilir istediğiniz fonksiyonel açıları yakalayabilirisiniz. Ahşap yapsının vermiş olduğu doğallıkla birlikte masanın kalite ve görünümü yine bambaşka bir eda ile etik yapısını ortaya koyuyor.

0 Yorum : 05.27.13

Fonksiyonel Şezlong

Kompakt Fonksiyonel Şezlong puzzle modern Ego Paris tasarımcılığı ile ele alınmış yazın tadına doyamayacağınız derecede çok amaçlı kullanılan eşsiz bir şezlong dizaynıdır.

Fonksiyonel Şezlong

Fonksiyonel Şezlong

Bu tasarım harikası ürün içerisinde toplamda 6 adet şezlong 2 masa ve 1 sehpadan meydana gelmiştir.

Sahil Şezlongları

Sahil Şezlongları

Çok amaçlı olarak her yerde kullanabileceğiniz şezlonglar farklı renk alternatifleri ile süslenerek daha şık bir görünüme elverişli yapıya gelmiştir.

Tasarım Harikası Şezlong

Tasarım Harikası Şezlong

0 Yorum : 05.20.13

Taç Linens Nevresim Takımları

Taç Linens Nevresim Takımları renkli desen şekilleri modelleri ile odalarınıza ışık tutan estetik görünümlü koleksiyonlardır.

Taç Nevresim

Taç Nevresim

Linens nevresim takımları 2010 ilkbahar yaz kreasyon tasarımları yaşam faaliyetleri içerisinde ortaya koyulan duyguların ifade özgürlüğünden esinlenerek renk desenleri ile şekillerin şık görünümleri ortaya koyduğu nevresim takımlarıdır.

Linens Nevresim Takımları

Linens Nevresim Takımları

Nevresim Takımları

Nevresim Takımları

Taç linens nevresim takımları gizemli, çekici, minimalist eğrileri ile eşsiz güzellikeri ortaya koyan özgün modelleri yatak odalarınızı bir başka düzene sürüklüyor.

Taç Linens Nevresim Takımları

Taç Linens Nevresim Takımları

Taç linens nevresim takımları içerisinde yer alan “Mink Ketan” modeli yaz sezonuna özel olarak tasarlanmış sadelik ve doğallık ön planda olan lüks bir yapıya sahiptir.

Taç Nevresim Takımları

Taç Nevresim Takımları

Yatak odasında ferah ve yalın bir görünüm içerisinde bulunmak isteyenlerin tercihi Mink Ketan nevresim takımı olmalıdır. Taç Linene Nevresim Takımları fiyatları modelleri ve tasarımlarına göre değişmektedir. Ortalama fiyat aralığı ise 1500 – 2000 TL arasında seyretmektedir.

0 Yorum : 04.29.13

Harika Çocuk Oyun Odaları

Harika Çocuk Oyun Odaları hayal dünyasındaki etkenleri bir arada toplanan çocuk odaları inanılmaz tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.

Modern Çocuk Odası

Modern Çocuk Odası

Tamamen sıradışı çocuk odaları modelleri içerisinde detaylara özenle yer verilerek tasarlanmıştır. Hayatınızdaki en değerli varlıklar olan çocuklar için seçebileceğiniz oyun odaları ile yavrularınız daha ilham verici ve yarıtıcı fikirleri içerisinde besleyebilecektir.

Şık Çocuk Odası Modelleri

Şık Çocuk Odası Modelleri

Çocuklarınızın odaları içerisinde sıkılmadan uzun vakitler geçirmesini sizde biraz onların derdinden uzak kalmak istiyorsanız oyun odaları tam size göredir.

Oyun Odası

Oyun Odası

Çocuk oyun odaları içerisinde envayi çeşit oyuncak ve farklı tasarım mobilya parçaları yer almaktadır.

Oyun Çocuk Odası

Oyun Çocuk Odası

Oyun odalarındaki bu eşsiz temalarda çadırlar, uçaklar, sandalyeler, ağaçlar, masalar, puflar, farklı hayvan simgeleri v.b. daha birçok özenle seçilmiş ürünler bulunmaktadır.

0 Yorum : 03.21.13

Esse Mutfak

Mutfak aksesuar ve objelerinize değer verenlerdenseniz esse mutfak ürünleri tam sizin için…

Esse Evimi Seviyorum
Esse Evimi Seviyorum

Esse mutfak üzerine kendine özgü tasarım ve özenli çalışmalar ile ortaya çıkardığı ürünler arasında her zevke ve ihtiyaca göre mutfak gereçlerini bulabilirsiniz. Esse sizin ne istediğinizi iyi biliyor ve mutfak üzerinde lazım olabilecek bütün eşyaları bünyesinde barındırıyor.

Esse Mutfak Eşyaları
Esse Mutfak Eşyaları

Bunun yanında farklı tanınmış markalar ile ürün yelpazesini geniş tutuyor ve mutfa adına herşey sizler için sunulmuştur. Esse mutfak eşyaları arasında robotlar, tencereler, tabak çanak ne ararsanız bulabilirsiniz.

Esse Mutfak Gereçleri

Esse Mutfak Gereçleri

Hemde kendine has stil ve tasarımları ile Esse kampanyaları ile adını duyuruyor ve büyük bir yankı uyandırıyor.

0 Yorum : 02.19.13

Yatak Odası Tasarımları

Yatak Odası Tasarımları


Yatak odası dekorasyonlarında odanın genişliği, yatak odalarının aydınlatması ve yatak odalarında kullanılan mobilyalar, dekorasyonun oluşumunda çok önemli bir yere sahiptirler.


Genel olarak yatak odalarında daha koyu renkli mobilyalar tercih edilmektedir. Her ne kadar klişeleşmiş bir tercihte olsa tercih edilen bu seçim asla modasını yitirmemiştir. Yatak odalarının en önemli aksesuarlarından birisi aynalardır. Yatak odalarında aynaların varlığı inkar edilemez bir gerçek ve asıl dekorasyonu dizayn eden aynalardır. Odanızı geniş göstermenin yanı sıra bir çok ihtiyacın karşılandığı aksesurların da başında gelir.


Yatak Odası Tasarımları


Yatak odalarında modern tarzı yakalamak isteyenler için tavsiye edeceğimiz renk seçeneği beyazdır. Beyaz modernliğin simgesini taşımaktadır.


Yatak odası tasarımları örnekleri


Yatak Odası Tasarımları


Yatak odası tavsiyelerimizden biride odanızın genişliğine göre olacaktır. yatak odalarınızda çok geniş bir kullanım alanına sahipseniz o zaman koyu renkli mobilyalar tercih etmenizde yarar var fakat odanız küçük ve darsa kullanacağınız koyu renkler odanızı kapatacak ve daha küçük görünmesine sebep olacaktır. Bu durumda yapmanız gereken açık renkli mobilya ve aksesurlar kullanarak ayna sayınızı arttırmaktır.


Yatak Odası Tasarım resimleri


Yatak Odası Tasarımları


Yatak Odası Tasarımları

0 Yorum : 12.26.12

Sonraki sayfa »