Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Zema Arıtma Sistemleri

Firma Tanıtımı : Zema Arıtma Sistemleri Ltd.Şti., evsel ve endüstriyel Su Arıtma ve Atıksu Arıtma  sistemleri anahtar teslimi yapımı, proje, danışmanlık, montaj, teknik servis, ekipman ve sarf malzemeleri temini konularında hizmet sağlamaktadır.


Çevre Mühendisleri ve diğer teknik ve idari personelden oluşan, yenilikçiliği ve tecrübeyi bir arada özümsemiş olan kadromuz, Zema Arıtma’nın etkin ve doğru iş yapma anlayışı ve bu anlayışla oluşturulmuş sistemi içerisinde müşterilerimizin gereksinimlerine en uygun çözümleri oluşturmak ve uygulamak üzere organize olmuştur.


Adres : Acıbadem Mah. Erdem Sok. Öz Apt. A Blok No: 1/3 Acıbadem Üsküdar / İSTANBUL
Telefon : (0216) 327 57 01

0 Yorum : 12.28.12

Dekoratif Armatür sistemleri

Zumtobel, yepyeni dekoratif armatür SCONFINE ile sarkıt ürünler portföyünü modern ve güncel tutmaya devam ediyor. Ünlü tasarımcı Matteo Thun tarafından farklı versiyonlar ile dizayn edilen SCONFINE, mekânsal limitleri genişleten, derinliğin etkisi düşünülerek tasarlanmış bir konsept.


SCONFINE, sağladığı ışık etkisi ile mekanın boyutlarını genişletiyor, kullanıcıya mekânı tamamen değişik bir geometri ile sunuyor. Işığın etkileşimi ile oluşan bu görsel derinlik, odanın kendi metrik boyutlarından sıyrılıp özgürleşmesine olanak sağlıyor. Böylece ışık, mekânın sınırlarını eriterek tamamen yeni görsel efektlerle ortamı aydınlatıyor.


Matteo Thun, tasarım süreciyle ilgili düşüncelerini şu cümlelerle paylaşıyor; “Işık hatları, ışık küreleri, ışık küpleri gibi geometrik olarak ifade edilen konular, modülerlik prensibini anlatmak için kullanılabilir. Bu esneklik, her zaman yeni aydınlatma birimlerini ve uygulamalarını mekân ile eşleştirerek uyumu garanti ediyor. Özenle oluşturulmuş ve doğru çözülmüş tüm detaylar, mekânda dinamiklik olgusu veren ışık, renk ve gölge oyunu oluşturur ve aslında hepimiz bu oyundan duygusal olarak etkileniriz.”


SCONFINE, montaj tipi açısından da tavan, aplik ve sarkıt olarak kullanılabilen modelleriyle kullanıcılara esneklik sağlıyor, yeni tarzların yaratılmasında tasarımcılara destek oluyor. Farklı formlarda kullanılan “krom”, armatür tasarımının bir parçası olmasının yanı sıra, modeller arasında da “ortak bir dil” oluşturuyor.


SCONFINE Linea, sarkıt armatür şık dizaynı ile armatür gövdesini adeta gizleyen ve aydınlatmanın baskınlığını yumuşatan dekoratif bir etki bırakıyor. Armatür gövdesinin bitiş bölümleri kromdan oluşuyor. Tasarımsal yönünün zenginliğinin bir sonucu olan 3 farklı boy seçeneği ile tavanı 4 metreyi aşan ve dekoratif aydınlatmanın elde edilmek istendiği binaların merdiven bölümlerinde, fuayeler ve holler gibi yüksek tavanlı alanlar için, isteğe göre hem düşey hem de yatay olarak monte edilebilen çok özel bir armatür. Linea’nın özel bileşenleri sayesinde, uçarcasına görüntüye izin veren armatür yerleşimleri ile sınırlarını aşan mekânlar oluşturulabiliyor.


Işığın ve rengin dinamik kombinasyonunu oluşturan, tercihe göre duvara ve tavana monte edilebilen, LED teknolojisiyle geliştirilmiş SCONFINE Cubo, hem bireysel hem de takım oyuncusu olarak rolünü başarıyla üstlenen SCONFINE ailesinin diğer üyesi. Tekli versiyonunda, içinde bulunan 1W LED, krom kaplama gövdesindeki aydınlatma güç ünitesi ile birlikte ince detaylarla gizlenmiş. Polikarbonat reflektörden yapılmış küp formundaki yarı transparan inci difüzör optik, armatürden beklenen homojen ışığı en iyi şekilde sunuyor.


Dokuzlu ışık kübü içeren SCONFINE Cubo beyaz, amber, kırmızı, mavi ve yeşil renkleri ile ortama sıcaklık ve hareket kazandırıyor. Sürekli renk değişimleri ile yepyeni ara renklere ulaşılıyor. Rastgele olarak bağımsız modullerinin %5 – %100 oranında dim edilerek sağlanan dinamik; kreşendo ve kısılma etkili görünümler elde edilebiliyor. Bu ise mekân derinliğinin etkisini oluşturuyor. Armatürlerin geometrisini özgürleşmek adına tekli ışık küplerinin yüksekliği; 70 mm, 100 mm, 130 mm olmak üzere 3 farklı boyda tasarlanmış. Her biri ayrı aydınlatma modülü içeren farklı şekillerde kümelenmiş SCONFINE Cubo serisi optimum efekti kendine has yaratıcılığı ile yakalıyor. Sunduğu muhteşem renk değişimi ile iç mekânlarda eşsiz bir değişim yaratıyor. Özellikle barlar, restaurantlar, lobiler ve fuaye alanları gibi dinamizmin etkin olduğu alanlarda tercih ediliyor.


Adını da şeklinden alan sferikal (küre biçiminde) sarkıt SCONFINE Sfera, krom kaplı transparan görünümü ile etkileyici bir aydınlatma efekti sunuyor. Direkt olarak yayılan ışığın yanı sıra, armatürün içinden yansıyan ışık insanlara adeta armatür havada süzülüyormuş hissi veriyor. Dışı krom küreden oluşan ve iç bölümü dışarıdan bakıldığında içindeki ampulü / LED modülü gösterir şekilde dizayn edilen Sfera’nın diğer versiyonunda da armatürün içinde opal bir ışık küresi bulunuyor. Etkin bir şekilde kamaşma kontrolu sağlayan bu opal küre ve krom kaplı dış gövdesi ile SCONFINE Sfera, mekânın derinliğini ve plastisitenin etkisini güçlendiriyor.


SCONFINE Sfera, enerji-tasarruflu ampullerden, gelişmiş LED teknolojisine kadar farklı ışık kaynakları ile kullanılabiliyor. Böylece, birbirinden farklı birçok uygulama için ideal bir çözüm olup, en uygun kullanım tipine göre seçilebiliyor. Yüksek performanslı LEXEL LED modülü ile kombine edilmiş SCONFINE Sfera LED modeli, üstün – Zumtobel’in TEMPURA LED spot ve downlight armatürlerindeki benzer tüm avantajlarını etkileyici bir tasarım dahilinde sağlıyor. LED teknolojisinin avantajları arasında bulunan uzun servis ömrü, kızıl ve mor ötesi ışınımlardan arındırılmış, üzerindeki kullanımı kolay anahtarları ile 2500K ve 6500K arası renk sıcaklığı değiştirilebilen beyaz ışık kullanımı ve %10 ile %100 dim edilebilme özellikleri aynı zamanda SCONFINE Sfera LED’in ayrıcalıklarını oluşturan nedenler arasında yer alıyor.


Mekanda son derece önemli olan ışığın dim ve renk etkisi ile ambiyans doğrudan değiştirilebiliyor. Bu özellik kasa ya da teşhir alanları gibi mağaza uygulamalarında, ılık ışık rengi ile gün batımının simule edilebildiği ya da sıcak yaz günlerinde serin beyaz ışığın tercih edilebileceği bar ve restoran çözümlerinde kullanılabiliyor.

0 Yorum : 12.26.12

Kapı sistemleri

Yüksek kalitede kapı çeşitleri bulunan İtalya’nın önde gelen iç mekan ahşap kapı üreticisi Romagnoli kapı ebat, renk ve boyutlarında tüketiciye geniş bir seçim imkanı sunuyor.


Montaj kolaylığı ve dayanıklılığıyla İtalya’da tanınan Romagnoli kapıları kullanıcıların evlerine estetik değer kazandırıyor. Modelleri arasında, dünyada yalnızca Romagnoli tarafından tasarlanan ve Grafit tekniği ile üretilen kapılar tasarımcıların dikkatini çekiyor.

0 Yorum : 12.25.12

Merkezi Süpürge Sistemleri İle Hijyen ve Konfor Dolu Bir Yaşam


Merkezi Süpürge Sistemlerinin lider markası Variovac’ın Türkiye Distribütörü olan Exweep Firması Bursa’dan tüm Türkiye’ye eknik alt yapısı ve sektördeki tecrübesi ile komple çözüm sunuyor.


Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte akıllı ev mantığında yaşam mekanlarımızın yeniden dizayn edilmesinin birer sonucu olan konforlu yaşamın en önemli ayaklarından biri… Merkezi süpürge Sistemleri… Klasik temizlik anlayışında devrim yaratn bu sistem sessiz ve dingin bir ev ortamı sunarken aynı zamanda hijyen sağlıyor.Klasik makinelerin ardında bıraktığı toz bulutu ile irlikte yaşama olayına çözüm getiren ve astım – alerjik rahatsızlığı olanlar için büyük bir rahatlık sağlayan sistem modern hayatın vazgeilmezi oluyor.


Exweep firmasının Bursa ve Türkiye genelinde mimarlarla birlikte gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra son kullanıcıya da hizmet veriyor. Portföyünde Merkezi süpürge Sistemi ile konfor ve hijyenle buluşan isimlerden bir kaçıMideko Mimarlık
Uzman Dental Diş Labarotuvarı
Meta Yapı
Erce Mühendislik
Budak Decorasyon
Ortaçlar Mimarlık
Dragos İstanbul
Göksu Evleri

0 Yorum : 12.24.12

Asfalt Sistemleri ve Uygulama Alanları

Konut ve alışveriş merkezi projelerinin değerini ve çekiciliğini artıran en önemli unsurlardan birinin de projeyle sunulan altyapı, yol, otopark, spor sahaları ve sosyal tesislerin olduğu biliniyor. Yaptığı projelerle sektörde haklı bir yer edinen, konusunda aranan ve güvenilen bir marka haline gelen Ilgın Asfalt, 13 yıldan beri ağırlıklı olarak konut ve alışveriş merkezi projeleri olmak üzere, kapalı ve katlı otoparkların zemin kaplamaları, spor tesisleri (tenis, basket, voleybol, koşu pistleri), fabrika sahaları, site yolları yapımında faaliyet gösteriyor. 1995 yılında Makine Mühendisi Hasan Deniz tarafından kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Ilgın Asfalt, Türkiye’nin her yerinde proje yapabilecek kapasite, makine parkı ve mobilizasyona sahip.


NEO AVM Eskişehir Kapalı Otoparkı


Ürün Özellikleri ve Kullanım Alanları
Zemin kaplama uygulamalarında isteğe göre her türlü alternatifi sunan Ilgın Asfalt, öncelikli seçenek olarak asfalt kullanımını öneriyor. Ekonomik ve dayanıklı bir zemin kaplaması olan asfalt, her türlü yol, otopark, kapalı garaj, site ve bahçe yürüyüş yolları, fabrika sahaları, tenis kortları ve basket sahalarında güvenle kullanılıyor. Uygulaması pratik ve seri olduğu için saha aynı gün kullanıma açılabiliyor. Hava şartlarından oldukça az etkilenen, esnek, soğuk ve sıcağa dayanıklı, pürüzsüz bir yüzey elde edilebilinen, uzun ömürlü bir kaplama malzemesi olan asfalt toz tutmuyor, kaymıyor ve kolayca temizlenebiliyor. Üzerine her türlü baskılı desen uygulaması yapılabilen asfalt, çok iyi boya tutma özelliğine sahip olduğundan otopark çizgileri gibi üzerine yapılan uygulamalar kalıcı oluyor.


Referanslar
“Uygulanan asfalt miktarından çok yapılan işin özelliği, iş kalitesi ve sürekli kullanıcı memnuniyeti önemlidir” ilkesiyle yola çıkarak, asfalt uygulamalarında kalite, estetik, titiz uygulama ve zamanında teslim gibi kriterlere önem veren Ilgın Asfalt’ın; konusunda uzman ekibiyle bugüne kadar başarıyla tamamladığı 750’nin üzerinde proje bulunuyor:


Carrefour AVM (Bursa, Bayrampaşa, Ümraniye),
İstinye Park AVM,
Eskişehir NEO AVM,
Denizli Teraspark AVM,
Soyak Olimpiakent ve Mavişehir Projesi yol ve spor kompleksi,
Antrium Residence,
Koray-Evidea Projesi yol, kapalı garajlar ve tenis kortları,
İzmir Üniversiad 2005 Oyunları tenis kortları ve koşu pistleri.

0 Yorum : 12.21.12

Dekorasyonda Ses Sistemleri

Kulaklar, kalp ve beyin arasında gidip gelen ses ve görüntüler arasında kaybolunduğunda; daha kaliteli bir duyum isteği artık vazgeçilmez oluyor ve duyulan her tını kullanıcı için özel bir anlam taşıyor. Bugün 7 yaşında olan Extreme Audio’nun bünyesinde barındırdığı çok sayıda hi-fi ve hi-end markalarından başlıcaları; Accuphase, Accustic Arts, Acrolink, Air Tight ,Almarro, Audience, Audio Note, Ascendo, Avalon, Ayon, Boston Acoustics, Boulder, Cathedral Sound, Cayin, CEC, Clearaudio, Coincident, Consonance, Combak, Dali, DCS, Densen, Dreamwork, Dual, Electrocompaniet, Escalente, Finite Elemente, Focal, Furutech, Gamut, Gemme, Gyrphon, Halcro, Harmonix, Hovland, HRS, Inakustik, Isotek, Kef, Kuzma, Leben, Lector, Lümenwhite, Lowther, Lyra, Marantz, Mark & Daniel, Marigo Audio, Marten, MBL, Meridian, Metronome, Michel Engineering, Monitor Audio, Moonlight, Music Tools, Musical Fidelity, Naim, Navison Audio, Niles Audio, Opus-Octopus, Oyaide, Pass Labs, Purist Audio, Reimyo, Russound, Sonus Faber, Soundcare, Stealth, Stillpoints, Swan, Tamamoto, Totem Acoustic, Usher, Van den hul, Vincent, Wilson Audio, WLM, Xindak, Yter, Zanden Audio ve 47 Laboratory.


İtalyan Zerafeti ile Sonus Faber
1980 yılından bu yana tüm dünyada en beğenilen ses ve görsel tasarıma sahip Sonus Faber; İtalyan ses ekolünün bir numaralı temsilcisi olarak tanınıyor. Bir gelenek halinde sürdürdüğü tasarım ve üretimi ile Sonus Faber’in görkemli Stradivari modeli, ürettiği sesi en doğal haliyle sunuyor.


Sonus Faber Guarneri
Firmanın kurucusu ve ses tasarımcısı Franco Serblin tarafından, ünlü keman yapımcısı Guarneri’nin 250. yıldönümü anısına ithafen isimlendirilen hoparlörleri, boyutuna göre ürettiği doğru ses anlamında benzersiz bir çalışma ve tamamen el yapımı işçiliği ile Sonus Faber ailesinin nadide hoparlörlerinden biri.


Japon Ekolü Marantz
50 yılı geride bırakan Marantz; ürettiği amplifier, CD ve DVD çalıcıları ile ses dünyasında bir referans olarak tanınıyor. Premium Serisi’nin başarılı örneği PM 15S1, sağlam karakteri, güçlü dinamikleri, MM – MC pikap pre amplifikatörü ve özel toroidal trafosu ile sistem bileşenleri arasında oldukça önemli bir noktada yer alıyor.


KEF
İngiltere’nin dahi markalarından bir olan KEF KHT 3000 serisinde sunduğu UniQ teknolojisi ve çok yönlü bas ünitesine sahip olan aktif sub ünitesine sahip. Duvara kolayca monte edilebilen KHT 3000 şık tasarımı ile içinde bulunulan mekanı sinema salonuna dönüştürmeyi başarıyor.

0 Yorum : 12.11.12

Yüzme Havuzu Sistemleri

Waterair Piscines 35 yıldır tüm dünyada, 55.000’den fazla ailenin yüzme havuzu sahibi olma hayalini gerçekleştiren bir Fransız firması. Depreme dayanıklı Waterair Yüzme Havuzları bahçelerde, ev ve teraslarda konumlandırılabiliyor. 68 model ve 200.000 farklı varyasyona sahip bu havuzların Antalya ve İstanbul’da hizmet veren Türkiye mümessili Korumaks tarafından tanıtımlarına başlandı.


Özel Çelik Paneller
ISO 9001 belgeli, TÜV, CETIM ve VERITAS kalite ve güvenlik sertifikalarına sahip Waterair yüzme havuzlarında kalıp, demir, beton ve kaplama işlerine gerek duyulmuyor. Tamamen galvanize çelik panellerle inşa edilen havuzlar paslanmaya ve çürümeye karşı 20 yıl garantili. Yalnızca 1,5 milimetre kalınlığında olan; bükümlü çelik, galvanize kaplama ve uçakların dış yüzeyinde kullanılan malzemeyle imal edilen 1 modüllük Waterair paneli, 45 santimetre kalınlığında beton duvara eşdeğer güçte ve havuz içerisindeki suyun tam 4 katı basınca dayanıklı durumda. Direnci arttırmayı sağlayan bükümlere sahip bu panellerin üzeri esnek polistirenden yapılan ISOPLAN ile çevreleniyor. ISOPLAN bu kıvrımları kapatmakla birlikte, havuz suyunun ısısını ve panelleri korumayı sağlıyor.


İç Kaplama: Liner
Zemine ve ISOPLAN’a mükemmel bir şekilde yapışan iç kaplamanın özel zevke ve isteğe göre Turkuaz, Mozaik, Provence ve Marbella olmak üzere 4 farklı seçeneği bulunuyor. Oldukça kalın PVC’den yapılan linerlar üstün üretim teknolojisi sayesinde 12 yıl garantiye sahip.


Jakuzi, Merdiven ve Filtrasyon Sistemleri
Markanın, klasik alüminyum merdivenin dışında şık spot lambalarla ışıklandırılabilen Roman, Paso ve Celtic gibi farklı basamak alternatifleri mevcut. Escatop ve Escawat sistemleri ile havuzda hem jakuzi, masaj keyfi yaşanırken hem de filtrasyon ve merdiven seçenekleri bir araya getirilmiş oluyor. Markanın, standart kartuş ve kum filtrelerinin dışında havuzun büyüklüğüne göre ve kişisel tercihe sunulmuş filtrasyon sistemleri bulunuyor. İsteğe göre havuz yakınlarına konabilen kaya görünümlü, üzeri ahşap görünümlü veya duş olarak faydalanabilen filtrasyon sistemleri bulmak mümkün.


Aksesuarlar
Özellikle çocukların güvenliğini sağlaması açısından gerekli, havuzdaki hareketlenmeye karşı duyarlı alarm sistemleri sayesinde çocuklu ailelerin içi rahat etmesi sağlanıyor. Soğuk havalarda ya da kapalı ortamlarda kullanılan havuzlar için Heat Pump Europac ile suyun ısısını arttırmak mümkün oluyor. Temizlik içinse robot çeşitleri mevcut.

0 Yorum : 11.30.12

Perde Sistemleri

Manzarayı Engellemeyen Güneş Kontrol Sistemleri
Dünyada ilk güneş kırıcı perde sistemini geliştirip ortaya koyan Amerikan MechoShade Systems Inc., bu konuda dünya lideri pozisyonunu devamlı gelişim ve yeni sistemlerle sürdüren uluslararası bir yapıya sahip.


Miopan AŞ, MechoShade Inc.’nin Türkiye’de ve bölgede tek yetkili üretici ve distribütörü olarak sorumlu olduğu coğrafyada birçok büyük ve prestijli projeye imza atıyor.


Hem fonksiyonel hem de estetik açıdan geliştirilen MechoShade Perde Sistemleri, transparan stor güneş kırıcı ve karartma perdelerinden oluşuyor. MechoShade Perde Sistemleri, dünyanın her ülkesinde mimar ve dekoratörler tarafından tercih edilen, güneşten korunma ve yararlanma sağlayan entegre perde sistemleri sunuyor.


Standart bir pencere için gerekebilecek sistem parçaları:
Zincirli manuel stor perde,
Motorlu stor perde,
Sabit skylight perde
Motorlu skylight perde,
Çeşitli seviyelerde perde kontrol sistemleri,
Bütün bina için güneş takip sistemi. MechoShade tüm mekanlarda uygulanabilen ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilen çözümler sunuyor.


İdeal kullanım alanları :
Ofisler,
Hastaneler ve sağlık kurumları,
Müzeler, Kütüphaneler,
Eğitim kurumları,
Kafeteryalar,
Kamuya açık alanlar,
Spor merkezleri,
Hava alanları,
Sergi ve fuar salonları,
Konutlar


Işık ve ısı kontrolü odaklı güneş kırıcı perde sistemlerinde, cam cepheli çalışma ve yaşam alanlarının güneşin optik ve termal ışımalarından en optimum seviyede korunması, gün ışığından azami derecede faydalanılması, minimum enerji kullanımı ve bireylerin dış mekandaki manzarayı görerek psikolojik olarak rahat çalışıp yaşaması için yeni sistemler geliştirilirken en asgari düzeyde bakım ihtiyacı da göz önünde bulunduruluyor.


Geniş renk, desen ve dokuma seçeneklerinin yanında yapılacak uygulamanın gerekliliğine bağlı olarak ihtiyaç duyulan her türlü aksesuarlar ile mevcut ortama değer katan MechoShade Güneş Kırıcı ve Karartma Perde Sistemleri üstün teknik özellikleri sayesinde pencerelere yeni bir soluk getiriyor.


Son teknoloji polyester/ kuvvetlendirilmiş extrude akrilik elyaftan dokunan kumaşlar:
Alev almıyor,
Alev yaymıyor,
Antibakteriyel,
Mantar oluşumuna izin vermiyor,
Küf oluşumuna izin vermiyor,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü) iç hava kalite limitinin %30 altında,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü) zararlı toksik gaz limitinin %53 altında.


Miopan AŞ ve lisanslı üreticisi olduğu Mechoshade Systems Inc. ürünleri, üstün malzeme kalitesi , detaylı projelendirme ve hassas uygulama sonucunda Türkiye’de ve çevre ülkelerde yerli ve yabancı birçok uluslararası firmanın, organizasyonun, mimarlar ve inşaat şirketlerinin tercihi olmaya devam ediyor.

0 Yorum : 11.29.12

Anahtarlık ve Priz Sistemleri

Mekanlara Estetik Katan Teknoloji
Anahtar ve priz serilerinde estetik ve mekanik anlamda farklı ve fonksiyonel bir ürün olarak tasarlanan Thea; mavi ışıklı özel LED aydınlatması, yüzen anahtar yapısı ve incelikle düşünülmüş bir çok tasarım öğesini yirmi dokuz farklı renk alternatifi ile birleştirerek sunuyor.


Thea’nın çerçeve uygulamasında “Zamak 5” adı verilen bir malzeme ile döküm kalıplama sistemi kullanılıyor. Ürünler, mat, parlak ve natürel kaplama alternatifleri ile sunuluyor. Anahtar düğmeli ürünlerin kullanımında sesi azaltmak için özel bir tasarım uygulanıyor. Aynı zamanda priz ürünlerinin tümünde çocuk koruma kapakları standart olarak sunuluyor.


Thea, göz alıcı estetiği ve üstün teknolojisiyle girdiği her mekana farklı bir soluk ve seçkin bir zerafet getiriyor.


Thea ile Gelen Teknolojik Yenilik ve Avantajlar:
Işık kapanırken gidilecek yere ulaşılıncaya kadar kullanıcıya 14 saniye zaman tanıyan, kendiliğinden kapanan gecikmeli anahtar.
Parmaktaki statik elektrikle tamamen dokunmatik olarak çalışan, 0,4 milisaniyeden daha kısa süreli dokunmalarda açma kapama, daha uzun süreli dokunmalarda dimming; yani yavaş yavaş ışık şiddeti arttıran ve azaltan dokunmatik dimmer ve buna ek olarak ikinci bir ürünü ile bu işlemi iki farklı lamba grubu içinde yapabilen komütatör dokunmatik dimmer.
Beş farklı müzik kaynağını tek bir yerden kumanda edebilen, yüksek çözünürlüklü ve mavi renkli aydınlatmalı LCD paneli üzerinden hem müzik kaynağı seçimi, hem de ses seviyesi ayarı yapılabilen müzik yayın sistemi.


Ödüllü Teknoloji
Thea, Uluslararası Yapı 2005 Fuarı’nda “Altın Çekül Teşvik Ödülünü”, “PAGEV Plastik Teknoloji Ödülleri” yarışmasında “Ürün Dalında Birincilik Ödülünü” ve ETMK “Tasarımla Kazananlar” ödülünü kazanarak yalnızca teknolojik altyapısı ile değil tasarım özellikleri ile de üstün olduğunu kanıtladı.


Thea Ailesi Genişliyor
Thea ailesine çok yakında 2 yeni üye katılacak. Modüler sistem, Thea’nın göz alıcı estetiğiyle buluşacak. Aydınlatma sektörü tarafından heyecanla beklenen Thea modüler, tüm seçkin mekanlarda çok ayrıcalıklı bir yere sahip olacak.

0 Yorum : 11.24.12

Storsin Stor Sineklik Sistemleri

Temiz hava sizinle, sinekler dışarıda kalsınYaz günlerinde kapı ve pencerelerimizde görülmez kahramanlar olarak görev yapan sineklik sistemleri üreticisi Storsin, tülü yırtıldığında değişebilen ve çocuk emniyet kilidi bulunan sineklik sistemleri ile Bursa Mobilya, Dekorasyon Tasarım Fuarındaydı.


Storsin, ahşap desenli olarak 10, düz renk için ise sınırsız renk seçeneği sunuyor. Storsin ürünlerinde, plastik doğramadaki kaplama renginin aynısını sineklik sistemine de kaplanabilmekte.

0 Yorum : 11.19.12

Sonraki sayfa »