Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Ultra Modern Bilardo Masası

Ultra Modern Bilardo Masası şık ve zarif hatların parlak dokuları ile özdeşleştirilen bu platform üzerinde bilardo oynamak elbetki farklı haz duygularını size yaşatacaktır.

Parlak Lake Ultra Moder Bilardo Masa

Parlak Lake Ultra Moder Bilardo Masa

Modern teknolojinin mobilya dekorasyon alalında yine büyük etken olduğu düşünülürse uzman tasarımcıların kullandığı çeşitli malzemeler ile parlak fikirlerin bir arada toplanarak dizayn edilen ultra lüks modern bilardo masası göz alıcı yapısıyla adeta bilardo hayranlarını büyülüyor. Dışı farklı renk parlak lake kaplı alt yapısında ise farklı dokumalar ile bütünleşmiş mükemmel bir görünüme sahip bilardo masası olarak mekanlarınızın dekorasyon seviyesini en üste taşıyacaktır.

Mat Siyah Lake Bilardo Masası

Mat Siyah Lake Bilardo Masası

Ultra modern bilardo masası farklı modellere nazaran en iyi kalite ve yapıya sahip olduğu için şüphesiz fiyatı bir hayli yüksek olacağı gözlerden kaçmamalıdır. Tabi ki böyle bir bilardo masasını kim evine ya da farklı mekanlara almak ister o da ayrı bir merak konusu taşıyor.

optnow.com.ua/
ils-3pl.com.ua
np.com.ua/

0 Yorum : 07.11.13

İç Tasarım Dergisi

İç Tasarım Dergisi 2010 yaşam faaliyetlerindeki geliştirilmiş sahnelerinde geleceğe bakış açısına yeni bir yön kazandırıyor.

İç Tasarım Dergisi

İç Tasarım Dergisi

Milano tasarım haftası sergisi ile 2010 yılına hızlı bir giriş yapılarak umut ışıklarını daha belirgin bir şekilde üst düzeye taşıyan ürünlerin sunulduğu muhteşem bir platformda mobilya dekorasyon üzerine aranılan bütün herşey mevcut. Yeni nesil mobilya ürünleri ile estetik çevre dekorasyonu için gereken büyün önemli hususlar mevcuttur.

Milano Tasarım Haftası

Milano Tasarım Haftası

Ünlü tasarımcılardan Karim Rashid vizyonu içerisinde yer alan ürünlerde modüler bir ev kavramı oluşturularak ev dekorasyonu içerisinde geleceğin tasarım şekilleri yatıyor.

pillsbank.net
luxpom.com
rbt.com.ua/

0 Yorum : 07.8.13

Spor İçin Modern Dolap

Spor İçin Modern Dolap egzersiz hayranları için tamamıyla işlevsel bir yapıyı taşıyan dolap çeşitli seçenekleri ile size pratik mobilya ürünü olduğunu gösteriyor.

Egzersiz Mobilya Set

Egzersiz Mobilya Set

Kompakt egzersiz ünitesi her haliyle vücudunuzun spor ihtiyacına karşılık gelebilecek nitelikte bir konsepttir.

Sporcu Dolabı

Sporcu Dolabı

Geniş bir depolama kabini ile masa seti odanızda sporcu kişiliğinizi en iyi şekilde benimsemenize karşılık gelecektir.

Sportif Masa

Sportif Masa

Spor için modern dolap üzerinde ya da masasında egzersizlerinizi en iyi şekilde yapıp daha zinde ve sağlıklı vücut ile hayata bakış açınız değişecektir.

Egzersiz Dolabı

Egzersiz Dolabı

pro-service.com.ua
luxpom.com
rbt.com.ua

0 Yorum : 07.8.13

Renkli Sünger Köpük Tabure

 

Renkli Sünger Köpük Tabure modernize tasarımın büyük ölçüde üzerinde durulmuş farklı basamaklarda uygulanan işlemler ile hoş bir uygulamayı açığa çıkarmıştır.

Elastik Modern Tabure

Elastik Modern Tabure

Tabure üzerindeki yumuşak malzemeler köpük ve lastik birleşimiyle kilim kumaş bezleri ile kaplanıp elastik bir yapıya getirilmiştir. Bu fikir her ne kadar basit olarak algılansada sevimli ve yumuşak bir tasarım ortaya koyulmuştur. Modern ve minimalist tabure modelleri daha estetik renkgarenk yapıları ile özellikle evlerdekiş çocukların büyük ilgisini toplayacaktır.

Yeni Trend Köpük Tabure

Yeni Trend Köpük Tabure

Renkli Sünger Köpük Tabure modelleri özellikle farklı şekil renkleri ile modanın akımını sizlerin evine en iyi dekorasyon tasarımı olarak girmeyi başarıyor.

pro-service.com.ua/
magazinpoliva.kiev.ua/
rbt.com.ua

 

0 Yorum : 07.7.13

Minik Sehpa Kitaplık Rafı

Minik Sehpa Kitaplık Rafı gereksiz ayrıntıların görüntüsünden boğulup ferah bir ortam içerisinde kendinize yer ayırmak istiyorsanız işte size nereden başlıyacağınız konusundan ufak bir fikir verecek fonksiyonel ürün sunuyoruz.

Minik Sehpa Kitaplık Rafı

Minik Sehpa Kitaplık Rafı

Sehpanın görünüş bakımından diğerlerinden farklı olup içerisinde barındırdığı özel ve harika görünümlü belleği sayesinde mobilya üzerinde dekorasyonun ne denli önem taşıdığını bir kez daha sizlere kanıtlıyor.

Küçük Orta Sehpa Modeli

Küçük Orta Sehpa Modeli

Tasarımın fevkalede gerçekleştirilmiş olması burada gözlerden kaçmıyor. Fiziksel farklılıklar ile değişken kılınmış minik sehpa kitaplık rafı denge konusundaki hassasiyeti ile yine başarısını yüzeye çıkarıyor.

profshina.kiev.ua
www.stuloff.com.ua
smartum.com.ua

0 Yorum : 07.5.13

Akıllı ve Sürdürülebilir Ev Projesi

Akıllı ve Sürdürülebilir Ev Projesi Karim Rashid tasarımcısı tarafından dizayn edilen mobilya harikaları Milano Design Week 2010 Milano tasarım haftasında sergilendi ve büyük beğeni gördür.

Akıllı ve Sürdürülebilir Ev Projesi

Akıllı ve Sürdürülebilir Ev Projesi

Muhteşem dizaynı ile 1. sınıf becerileri ile DuPont™ Corian®  tarafından tamamlanmıştır. Dünyaca ünlü tasarımcı olan Karim Rashid bilim firması olan DuPont birleşimi ile “Samart Ologic Corian Living” ismindeki akıllı ve sürdürülebilir ev projesi tasarımları ile 14 Nisan – 19 Nisan Tarihleri arasında düzenlenen Corian Desing Milano Store Fuarında sergilenmiştir.

Smart Ologic Corian Living

Smart Ologic Corian Living

İç tasarım projesi kapsamında ilerlemiş teknoloji malzemesi DuPont Corian eşsiz fonksiyonel özellikleri ve estetik anlayışını yaşatıyor. Proje farklı tasarım örneklerinin dışında çevreye karşı zararsız çevreci bir biyo kaynak bileşenleri yani geri dönüşümlü malzemeler ile üretilmesi ayrı bir güzelliği sembolize ediyor.

Desing Milano Store

Desing Milano Store

İç tasarım ve mimari yapıların çözümleri içerisinde çevreye verilen zararı en alt seviyeye indirgeyen üstün teknoloji DuPont ürünleri bu proje içerisinde kullanışmıştır.

DuPont Corian Teknolojisi

DuPont Corian Teknolojisi

profvest.com/
t-marka.ua/
trio-market.com.ua/

0 Yorum : 07.3.13

Rock Mobilyaları

Rock Müzik Odası Mobilyaları tasarımcıların yine ilginç ve şaşırtıcı temalarından bir tanesi olan yeni trend modeller bir hayli düşündürücü olarak oluşturulmuştur.

Rock Mobilyaları

Rock Mobilyaları

Tamamen sıradışı şeyler olarak tanımlanabilecek rock müzik çılgınları için birebir uyumlu mobilya koleksiyonları ile tarzınızı en iyi şekilde genişletebilirsiniz.

Gitar Bardak Tutacağı

Gitar Bardak Tutacağı

Tüm mobilya öğeleri içerisinde rock sembolleri ve aparatlarından oluşturulmuş modeller bulunmaktadır.

Gitar Sehpa

Gitar Sehpa

Harika bir gitar sehpa ya da gitar masa, gitar raf, kulaklık tablo, hoparlör raf, gitar bardak v.b gibi farklı enterasan bir çok mobilya tasarımının yaratıcısı genç bir italyan tasarımcıdır.

Gitar Raf

Gitar Raf

Hoparlör Şişe

Hoparlör Şişe

Kulaklık Tablo

Kulaklık Tablo

profvest.com/
t-marka.ua
trio-market.com.ua

0 Yorum : 07.2.13

Modern Restaurant & Cafe İç Tasarım

Modern Restaurant & Cafe İç Tasarım zarif İtalyan dokunuşu ile ele alınarak dekore edilmiş mekanlardır.

Cafe & Restaurant Bar Tasarımı

Cafe & Restaurant Bar Tasarımı

Huzur verici mekanlar içerisinde kullanılan estetik formlar küçük kontrast ayarları ile aynaların zemin arasındaki ilişkiyi kontrol ediyor.

Restaurant Tasarımı

Restaurant Tasarımı

Şirin objeler ile modern mobilyalar Restaurant & Cafe içerisindeki tasarımı üst seviyeye çıkarıyor.

Cafe Tasarımı

Cafe Tasarımı

Işık dengesinin aynalar ile sağladığı ilişli ahşap figürler üzerinde yansıtılmaktadır.

Modern Restaurant & Cafe İç Tasarım

Modern Restaurant & Cafe İç Tasarım

Eğlencekli mekanlar için ışıltılı dekorasyon önerilerini dikkate alan mekan sahipleri Restauran & Cafe, bar gibi mekanlarında modern iç tasarım fikirlerine yer veriyorlar.

buy term paper online findessay.org
buy review www.findessay.org/
writing findessay.org

0 Yorum : 06.25.13

Masa ve Sehpa Bir Arada

Masa ve Sehpa Bir Arada istenilen duruma ve ihtiyaç doğrultusunda açılır kapanır sistemi ile büyük kolaylık sağlıyor.

Masa Olabilen Sehpa

Masa Olabilen Sehpa

Masa olabilen sehpa  Fil Quadat tasarım koleksiyonunda yer alan ilginç ve bir o kadar kullanışlı üründür. Sehpa olarak kullanmak istediğiniz zaman 110 cm uzunlukta – 33 cm yükseklikte olara karşınıza çıkan masa ve sehpa bir arada modeli, masa olarak ise 190 cm uzunlıkta – 75 cm yüksekliğinde kullanılmaktadır.

Hem Sehpa Hem Masa

Hem Sehpa Hem Masa

Ev içerisinde kullanım amacına göre pratik bir şekilde masa ve sehpa modeline dönüşen tasarıma şekil verebilirsiniz.

Masa ve Sehpa Bir Arada

Masa ve Sehpa Bir Arada

Evlerinizde hem sehpa hem masa bulundurup boşuna yer kaplamak istemiyorsanız masa ve sehpa bir arada dizaynı tam size göre modern ve şık mobilya ürünüdür.

profvest.com
www.profvest.com/
Инвестиции в бизнес profvest.com

0 Yorum : 06.24.13

Apple Klozet Tasarım

Apple Klozet

Apple Klozet

Apple Klozet apple hayranları için farklı bir platform içerisinde yer alan tuvalet ve banyolar için eşşsiz bir çözüm olarak görülmektedir.  Apple klozet prestijili bir tasarımcının özenle ele alınıp incelendiği bir çerçeve içerisinde bir tasarım harikası olarak banyo dekorasyonunda farklı bir bakış açısını kazandıracakır. Klozet tasarımında APPLE logosı titizlikle işlenmiş olup serin ve modern mizah duysuna eşlik etmektedir.

Apple Banyo

Apple Banyo

Gün geçmiyor ki Apple markası adı altında yeni bir ürün gerçekleşmesin. Apple dünya çapında yakaladığı büyük başarının ardından her sektörde ya kendisini yada logosunu görebiliyoruz. Teknoli adına bir çığır açan markanın dekorasyon sektöründe bir başka yapısı göz kamaştırıyor. Banyo dizaynında Apple logosuna göre düzenlenen klozet yeni bir devrimin ışığından hızla ilerlemektedir.

0 Yorum : 06.20.13

Sonraki sayfa »