Bellona Mobilya, Beyaz Eşya Modelleri, Beyaz Eşya Fiyatları, mobilya modelleri, mutfa mobilya modelleri

Yatak Odası Tasarımları

Yatak Odası Tasarımları


Yatak odası dekorasyonlarında odanın genişliği, yatak odalarının aydınlatması ve yatak odalarında kullanılan mobilyalar, dekorasyonun oluşumunda çok önemli bir yere sahiptirler.


Genel olarak yatak odalarında daha koyu renkli mobilyalar tercih edilmektedir. Her ne kadar klişeleşmiş bir tercihte olsa tercih edilen bu seçim asla modasını yitirmemiştir. Yatak odalarının en önemli aksesuarlarından birisi aynalardır. Yatak odalarında aynaların varlığı inkar edilemez bir gerçek ve asıl dekorasyonu dizayn eden aynalardır. Odanızı geniş göstermenin yanı sıra bir çok ihtiyacın karşılandığı aksesurların da başında gelir.


Yatak Odası Tasarımları


Yatak odalarında modern tarzı yakalamak isteyenler için tavsiye edeceğimiz renk seçeneği beyazdır. Beyaz modernliğin simgesini taşımaktadır.


Yatak odası tasarımları örnekleri


Yatak Odası Tasarımları


Yatak odası tavsiyelerimizden biride odanızın genişliğine göre olacaktır. yatak odalarınızda çok geniş bir kullanım alanına sahipseniz o zaman koyu renkli mobilyalar tercih etmenizde yarar var fakat odanız küçük ve darsa kullanacağınız koyu renkler odanızı kapatacak ve daha küçük görünmesine sebep olacaktır. Bu durumda yapmanız gereken açık renkli mobilya ve aksesurlar kullanarak ayna sayınızı arttırmaktır.


Yatak Odası Tasarım resimleri


Yatak Odası Tasarımları


Yatak Odası Tasarımları

0 Yorum : 12.26.12

Genç Odası Tasarımları

2011 2012 Genç Odası Modelleri Resimleri


0 Yorum : 12.24.12

Göz Alıcı Mutfak Tasarımları

Yeni sezonda evlerinin mutfaklarından memnun olmayan hanımlar için dizayn edilen bu dekorastif mutfak tasarımları istediğiniz renk ve özelliğe sahip olarak karşımıza çıkıyorlar..


Dekorasyon firmalarının 2011 2012 sezonu çalışmaları arasında yerini alan bu çalışmaları yakından incelemenizi rica ediyoruz..


2011 2012 Göz Alıcı Mutfak Modelleri Resimleri0 Yorum : 12.24.12

Askılık ve Sandalye Tasarımları

2011 2012 Askılık ve Sandalye Modelleri Resimleri


0 Yorum : 12.23.12

Hızlı ve Kolay Mutfak Tasarımları


Yeni Amerikan mutfak tipleri hazır olarak satılmakta ve evinizin ölçülerine göre tasarlanmaktadır. Mutfak her zaman, tertipli ve estetik bir görüntüye ihtiyaç duymaktadır. Hazır mutfaklar her zemin ve duvara kolaylıkla monta edilmektedir. Yeni tasarımlarla yenilenen mutfak dekorasyonları her kesimden insanın hoşuna gitmekte ve beyenmektedir.0 Yorum : 12.9.12

Banyo Tasarımları

Yeni sezonda banyo dekorasyon tasarımlarını tekrardan elden geçiren dekorasyon firmaları yeni sezona özel olarak dizayn ettikleri yeni modellerinde ışıltılı renklere ve modern tarzlara daha çok yer vermeye başladı..


Ev hanımlarının dekorasyon anlamında oldukça önem verdikleri mekanlardan olan banyolar yeni stilleri ile görenleri kendilerine daha çok hayran bıraktırıyorlar..


2011 2012 Banyo Dekorasyon Uygulamaları
0 Yorum : 12.4.12

Twin İkiz Kitaplık Tasarımları

2011 2012 Kitaplık Modelleri Örnekleri0 Yorum : 11.14.12

Duvar Kağıdı Tasarımları

2011 2012 Duvar Kağıdı Modelleri Resimleri


0 Yorum : 11.6.12

Fark Yaratan Mobilya ve Dekorasyon Tasarımları

Sıcacık ve Konforlu Bir Deneyim


Sıcak su ve elektrikli olmak üzere iki farklı ısıtma seçeneği bulunan bu şezlong, benzersiz bir konfor ve rahatlama deneyimi sunuyor. ürünün üzerindeki renk ve şekilleri değiştirerek farklı tasarımlar da yaratmak mümkün…


0 Yorum : 11.2.12

Duvar Kağıdı, Döşemelik, Perdelik, Mobilya Tasarımı, Kumaş Tasarımı, Aydınlatma Tasarımları

Tüm tasarım hizmetleri tek noktada!Ali Güler Tasarım Merkezi, 10 Ocak’ta, Kristal Park’ta açıldı. Açılışta görüşlerini aldığımız, işletmenin kurucalarından Ali Güler ve İncifer Öztürk, sundukları hizmet şeklinin bir ilk olduğunu, çünkü bu merkezde tüm yaşam alanlarına yönelik tasarımların yanı sıra kişisel tasarım hizmetinin de alanılacileceğini belirttiler.


Duvar Kağıdı, döşemelik, perdelik, mobilya tasarım ve üretimi, takı tasarımı, abiye kumaş tasarımı, kostüm tasarımı, aydınlatma tasarımı gibi ürün ve hizmetleri sunan Ali Güler Tasarım Merkezi’nde tüm bu çalışmaları tek bir noktada bulmak mümkün.


Bu şekilde kapsamlı bir çaılşma şekliyle müşterilerine problemsiz ve bütün bir tasarım hizmeti sunduklarını ifade eden Öztürk, bunun Bursa ve Türkiye için de bir ilk olduğunu belirtti. Ali Güler Tasarım Merkezi’nden mimarlar, özel işletmeler ve oteller gibi kurumların yanında bireysel olarak tasarım hizmeti almak isteyen herkes yararlanabiliyor.

0 Yorum : 11.1.12

Sonraki sayfa »